ФлюгерЛьвов,ЧП

Редактировать данные компании ФлюгерЛьвов,ЧПНашли ошибку? Вход для представителя ФлюгерЛьвов,ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,пр. Червоної калини, 59
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (66) 9177515
  -
  Дирекция
  +380 (93) 5312228
  -
  Дирекция
  +380 (98) 3142961
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт ФлюгерЛьвов,ЧП http://155259.ua.all.biz
 • Описание

  З давніх давен флюгер використовувався мореплавцями, як вказівник напряму вітру. Але із впливом часу, із під рук майстрів виходив не просто вказівник, а справжній витвір мистецтва. Тому коли ми приїжджаємо у старі квартали міст Європи ( Рига, Таллінн, Прага, Відень… ), а також на Україні (Львів, Ужгород, Чернівці, Одеса…) то свої погляди ми спрямовуємо вверх. Де у променях сонця від легкого подиху вітру обертаються різні силуети звірів, птахів, людей, міфічних істот, прапорів… Монтуючи дані флюгера господар будівлі хотів підкреслити свою особистість, статки, а в основному індивідуальність та неповторність своєї оселі! Сьогодні вважають, що флюгер являється, як прикраса Вашого даху так і оберіг дому. Прийнято, що флюгер «Півень» - захищає дім від пограбувань та різних надзвичайних ситуацій, «Бик, Зубр» - це символ багатства, «Лелека» - сімейна злагода, «Лев» - символ сили та достатку, «Собака» - вірність та т.д. В останні роки на Україні відмічається сплеск моди на флюгера. Які монтуються не тільки на будинки, а й використовуються при будівництві альтанок, мангалів, криниць… Пропонуємо проглянути асортимент наших флюгерів, які виробляються із імпортної сталі, покриваються високоякісними порошковими фарбами та лаком для атмосферних умов. Флюгер змонтований на будинку – це естетичне закінчення даху, який підкреслює ексклюзивний смак у господаря


 • Товары и услуги
  - Флюгеры,
  - Флюгери для будинків альтанок саун мангалів,
  - Фигуры зверей флюгеры,
  - Флюгеры,
  - Монтаж громоотводов.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания ФлюгерЛьвов,ЧП находится по адресу Украина,Львовская область, Львов,пр. Червоної калини, 59 в Львове. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (66) 9177515, +380 (93) 5312228, +380 (98) 3142961. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://155259.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании ФлюгерЛьвов,ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,пр. Червоної калини, 59. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ФлюгерЛьвов,ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ФлюгерЛьвов,ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ФлюгерЛьвов,ЧП

QR-код с контактной информацией организации ФлюгерЛьвов,ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ФлюгерЛьвов,ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.