ФОП Мариняк Андрій

Редактировать данные компании ФОП Мариняк АндрійНашли ошибку? Вход для представителя ФОП Мариняк АндрійЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, просп.Чорновола,57(7 поверх) Центр розвитку людини, Львов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (96) 560-88-93
 • Сайты
  Официальный сайт ФОП Мариняк Андрій http://poligraftest-lvv.uaprom.net
 • Описание


  Людський фактор завжди був дуже серйозною проблемою для роботодавців , а зараз, внаслідок того, що ми почали жити в світі, де обмін інформацією стає основою існування суспільства, ступінь ризику,який пов’язаний з безпекою кадрів, різко виріс. Кожен працедавець, приймаючи на роботу людину, може задаватись питанням: наскільки надійний кандидат, чи не приховує він інформацію негативного характеру зі своєї біографії, чи не планує він передавати інформацію, яка є комерційною таємницею, конкурентам? Доведено, що найбільшого збитку компанії може нанести недобросовісний працівник. Поліграф тест – Львівпропонує керівникам підприємств, організацій, установ, керівникам кадрових служб, фахівцям з роботи з персоналом кваліфіковану допомогу у вирішенні різних кадрових питань по перевірці персоналу, при прийомі на роботу, проведені службових і приватних розслідувань за допомогою поліграфа (детектора брехні) у Львові та у межах України.


  Перевірка персоналу на детекторі брехні під час прийому та звільнення з роботи.


  Неправдиві анкетні дані, підроблені документи, згубні звички (алкоголь,азартні ігри), кримінальне минуле, справжні причини звільнення з попереднього місця роботи, істинні мотиви влаштування на роботу і т.д.(в залежності від запиту замовника), факти нанесення будь-яких збитків компанії, крадіжки(крадіжка інформації), отримання взяток та “відкатів”;халатне ставлення до виконання службових обов’язків;інша інформація, яка цікавить роботодавця;


  Перевірки на поліграфі у випадках великих і сумнівних (ризикованих) угод  В таких випадках поліграф(детектор брехні) дозволяє в лічені години без застосування дорогих заходів виявити дійсні обставини майбутньої угоди, знімаючи підозри або, навпаки, роблячи ці підозри більш обґрунтованими, що дозволяє вберегтися від непоправних втрат.


  Тестування персоналу на поліграфі (детекторі брехні) під час службових розслідувань  Дають можливість без привертання зайвої уваги розібратися в надзвичайній ситуації, що склалася або уберегти фірму від матеріальних і фінансових втрат, цілком імовірно, когось з працівників і від кримінальної або адміністративної відповідальності, не підключаючи до розслідування правоохоронні органи.


  Виявлення фактів подружньої невірності та відновлення довіри у разі несправедливих звинувачень.


  Перевірка на детекторі брехні дає можливість отримати реальні відповіді на питання особистого характеру, які пов’язані з подружньою зрадою, ревнощами, різними підозрами. Дозволяє вирішити конфліктні ситуації у разі браку доказів власної непричетності або ж делікатності питання, яке не підлягає розголосу.


  Тестування на поліграфі особистих охоронців, водіїв, хатніх робітницьДає можливість визначити міру лояльності і надійності працівників, які можуть мати можливість доступу до особистої і конфіденційної інформації та Ваших цінностей.
 • Товары и услуги
  - СЛУЖБОВІ РОСЛІДУВАННЯ.
 • Кратко об организации
  Организация ФОП Мариняк Андрій из Львова может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Юридические услуги.
  Расположена по адресу просп.Чорновола,57(7 поверх) Центр розвитку людини, Львов, Украина в Львове.
  Связаться с представителем фирмы ФОП Мариняк Андрій, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефону +380 (96) 560-88-93, на сайте http://poligraftest-lvv.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ФОП Мариняк АндрійНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, просп.Чорновола,57(7 поверх) Центр розвитку людини, Львов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ФОП Мариняк Андрій

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ФОП Мариняк Андрій. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ФОП Мариняк Андрій

QR-код с контактной информацией организации ФОП Мариняк Андрій
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ФОП Мариняк Андрій, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.