ГалБуд-Фасад, ООО

Редактировать данные компании ГалБуд-Фасад, ОООНашли ошибку? Вход для представителя ГалБуд-Фасад, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,ул. Лазаренка, 4
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 2137123
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт ГалБуд-Фасад, ООО http://164630.ua.all.biz
 • Описание

  Компанія ТОВ ГалБуд-Фасад надає весь спектр послуг з виконання фасадних робіт будь-якої складності будівельних і ремонтних стінних робіт.

  Ні у кого не викликає сумніву, що фасад, як обличчя будь-якої будівлі повинні виглядати красиво і доглянуто, оскільки це сприяє не лише створенню позитивного враження оточуючих, але й підтримці «внутрішнього здоров'я» будови. Робота фасадних майстрів має щось спільне з роботою майстра косметичного салону, який, використовуючи косметику, може зробити красунею жінку навіть з посередніми зовнішніми даними.

  Широкий вибір сучасних будівельних і обробних матеріалів, а також застосування сучасних технологій ремонту допоможе надати вашій будівлі неповторний вигляд, який запам'ятовуватиметься і викликатиме позитивні емоції.

  Способів проведення фасадних робіт декілька. Вони можуть проводитися з будівельних лісів, люльок або тур. Деякі види робіт виробляються способом будівельного альпінізму.

  Фахівці компанії ТОВ ГалБуд-Фасад завжди готові надати послуги з ремонту:

  адміністративних будівель;

  житлових багатоповерхових будинків;

  офісних будівель;

  приватних будинків та котеджів;

  виробничих будівель

  Компанія ТОВ ГалБуд-Фасад надає такі види фасадних робіт, як:

  діагностика і огляд технічного стану фасадів будівлі;

  шпаклювання і фарбування фасадів, а також облицювання фасадів декоративними елементами;

  реставрація окремих фрагментів ліпного архітектурного декору, а також відновлення і реставрація штукатурки фасаду;

  монтажні фасадні роботи, які включають установку відливів, вентиляційних коробів, водостоків;

  проведення робіт з теплоізоляції фасаду;

  оббивка сайдингом;

  та інші види робіт.

  Усі вищеперелічені роботи виконуються кваліфікованими співробітниками компанії ТОВ ГалБуд-Фасад з використанням сучасних технологій і матеріалів або із зведенням будівельних лісів, або способом будівельного альпінізму. Також можливе застосування в роботі сходів, тур, люльок.

  Компанія має усі необхідні дозвільні документи на проведення фасадних робіт та відповідні ліцензії.

  Якщо у Вас виникла необхідність проведення робіт швидко і якісно - звертайтеся до нас. У розділі нашого сайту розцінки на фасадні роботи ви можете ознайомитися з нашими цінами на усі види робіт і переконатися в їх доступності і обгрунтованості. Фірма ТОВ ГалБуд-Фасад ще з 1998 року відома в Україні (зокрема у Тернополі, Львові, Києві, Iвано-Франкiвську) якісним виконанням фасадних і інших будівельних робіт на різних об'єктах.

  Робота починається з того, що фахівці нашої компанії на місці оглядають і знайомляться з об'ємом робіт, після чого готується комерційна пропозиція і розраховується кошторис по цьому об'єкту.


 • Товары и услуги
  - ТОВ ГалБуд-Фасад,
  - Утепление фасадов.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания ГалБуд-Фасад, ООО находится по адресу Украина,Львовская область, Львов,ул. Лазаренка, 4 в Львове. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (50) 2137123. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://164630.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании ГалБуд-Фасад, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,ул. Лазаренка, 4. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ГалБуд-Фасад, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ГалБуд-Фасад, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ГалБуд-Фасад, ООО

QR-код с контактной информацией организации ГалБуд-Фасад, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ГалБуд-Фасад, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.