ГАЛЫЧАРТБУД, КОРПОРАЦИЯ СТРОИТЕЛЬНЫХ ПРЕДПРИЯТИЙ

строительные услуги
отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 293-46-54
+380 (32) 291-79-80
+380 (32) 293-46-54
www.art-bud.net
Бескидская улица, 44 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?

Отзывы о ГАЛЫЧАРТБУД, КОРПОРАЦИЯ СТРОИТЕЛЬНЫХ ПРЕДПРИЯТИЙ

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ГАЛЫЧАРТБУД, КОРПОРАЦИЯ СТРОИТЕЛЬНЫХ ПРЕДПРИЯТИЙ. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
Оставьте отзыв первым
Строительство элитного жилого комплекса
+380 (322) 763781
М. Рыльского улица, 10, Львов
Элитный жилой колмплекс " В ритме Сакраменто "
Оставьте отзыв первым
общестроительные работы
+380 (50) 431-17-63
Село Керница, улица Мира, 2, Львов
ТзОВ «ДРАЙБУД» є відносно молодою, але динамічнозростаючою компанією на будівельному ринку України. Вона заснована із ціллю максимального задоволення потреб потенційних клієнтів у співвідношенні ціна-якість. Компанія об'єднала у своїх лавах досвідчених професіоналів, які мають високу кваліфікацію та досконало володіють своєю справою; а також сучасному парку спеціалізованого обладнання, що у свою чергу дозволяє впевнено почувати себе на даному ринку. Завдяки цьому товариство з обмеженою відповідальністю «ДРАЙБУД» має змогу виготовляти високоміцну бетонну і наливну підлоги у стислі терміни, у відповідності до вимог та потреб замовника. Також фірма гарантує якість проведення загальнобудівельних робіт, а саме: влаштування щебенево-піщаної основи, монолітних та залізобетонних фундаментів, влаштування підпірних стін, утеплення фасадів, влаштування полістиролбетонних стяжок та земляні роботи. За допомогою штампованого бетону Ваша оселя, присадибна ділянка чи басейн перетворяться у неповторний архітектурний витвір мистецтва. Для капітального будівництва фірма надасть у оренду відповідну техніку, а також забезпечить Вас полістеролбетонними блоками, що допоможе Вам значно заощадити кошти на будівельному матеріалі, а також на збереженні тепла у оселі. У залежності від функціонально виставлених вимог наші інженери виконають усі необхідні розрахунки з проектування та поставлених завдань. Індивідуальний підхід до кожного клієнта застосовується з метою максимального задоволення потреб замовника, у відповідності до сучасних вимог та технологій промислового і комерційного будівництва. Для підготовки чіткої цінової пропозиції наші спеціалісти готові у будь-який зручний для Вас час виїхати на об’єкт для проведення усіх замірів та відповідних розрахунків. Ми завжди готові на взаємовигідну співпрацю з Вами.

Кратко об организации

Фирма ГАЛЫЧАРТБУД, КОРПОРАЦИЯ СТРОИТЕЛЬНЫХ ПРЕДПРИЯТИЙ из Львова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Строительные компании. Находится по адресу Бескидская улица, 44 в Львове. Связаться с контактным лицом организации ГАЛЫЧАРТБУД, КОРПОРАЦИЯ СТРОИТЕЛЬНЫХ ПРЕДПРИЯТИЙ по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://www.art-bud.net, с помощью телефонов 380322934654, 380322917980, 380322934654.