Гуртівня CERESIT.Пінопласт,вата,клея,штукатурки.Гіпсокартон.Центр комплектації Будкомплект ПРО, Товариство з обмеженою відповідальністю

Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю Гуртівня CERESIT.Пінопласт,вата,клея,штукатурки.Гіпсокартон.Центр комплектації Будкомплект ПРОНашли ошибку? Вход для представителя Гуртівня CERESIT.Пінопласт,вата,клея,штукатурки.Гіпсокартон.Центр комплектації Будкомплект ПРО, Товариство з обмеженою відповідальністюЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул.Грунтова, Львов, 79015, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (97) 671-35-44
  -
  zenias@ukr.net
 • Сайты
  Официальный сайт Гуртівня CERESIT.Пінопласт,вата,клея,штукатурки.Гіпсокартон.Центр комплектації Будкомплект ПРО, Товариство з обмеженою відповідальністю http://ceresit.lviv.ua/
 • Описание


  ТЗОВ «Будкомплект про» (ЦЕНТР КОМПЛЕКТАЦІЇ)
  Компанія спеціалізується на продажах будівельних систем “під ключ”. Основна перевага компанії – можливість придбати в одному місці весь асортимент продуктів по системі утеплення фасаду CERESIT, влаштування підлог та гідроізоляції, Ми ретельно підійдемо до вирішення проблеми як на приватному котеджі, так і на промисловому чи житловому будинку.
  Звернувшись у центр-комплектації Ви зможете отримати наступні послуги:професійне утеплення фасадів будинку пінопластом або мінеральною ватою , оцінка стану споруди, розробка технічного рішення та рекомендації що до вибору системи. Крім цього, ми повністю укомплектуємо Ваш об’єкт, доставим матеріали на будівельний майданчик. Досвідчені спеціалісти компанії «Будкомплект ПРО», за Вашим бажанням, нададуть послуги по технічному супроводу об’єкту будівництва.
  Багаторічний довід роботи наших працівників з такими брендами як Ceresit, Thomsit, Knauf, Rockwool, дозволяє нам безпомилково прийняти рішення що до вирішення будь якого завдання.


  ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ЛЮДЕЙ ЩО УТЕПЛЮЮТЬ ФАСАДИ


  Год основания:2009
  Количество сотрудников:5-10 чоловік
  Реквизиты компании:ТзОВ «БУДКОМПЛЕКТ ПРО»
  адреса: 79035, м. Львів, вул. Грунтова
  КОД ЄДРПОУ 36078773,
  № Р/р 26000000166932 в ПуАТ "СЕБ БАНК", М.КИЇВ МФО 300175
  Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ №100136602
  Індивідуальний податковий номер 360787713502

 • Товары и услуги
  - Профіль цокольний 83мм 2,5м/п для утеплювача 80мм купити Львів,
  - Профіль цокольний 53мм 2,5м/п для утеплювача 50мм купити Львів,
  - Профіль цокольний 103мм 2,5м/п для утеплювача 100мм купити львів,
  - Кутник металевий перфорований з сіткою.,
  - Кутник арочний 2,5м,
  - Клей Момент Еласт 25kg купити Львів,
  - Клей для приклеювання та перетяжки вати Момент 25/kg купити Львів,
  - Клей для приклеювання та перетяжки пінопласту Момент ППС 25/kg купити Львів,
  - СІтка фасадна CERESIT 160g/м2 CT325,
  - СІтка фасадна 145г/м2.
 • Кратко об организации
  Фирма Товариство з обмеженою відповідальністю Гуртівня CERESIT.Пінопласт,вата,клея,штукатурки.Гіпсокартон.Центр комплектації Будкомплект ПРО из Львова предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Керамическая плитка, кафель.
  Компанию можно найти по адресу вул.Грунтова, Львов, 79015, Україна в Львове.
  Связаться с представителем организации Гуртівня CERESIT.Пінопласт,вата,клея,штукатурки.Гіпсокартон.Центр комплектації Будкомплект ПРО по интересующим Вас вопросам вы можете по телефону +380 (97) 671-35-44, на сайте http://ceresit.lviv.ua/.
Распечатать Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю Гуртівня CERESIT.Пінопласт,вата,клея,штукатурки.Гіпсокартон.Центр комплектації Будкомплект ПРОНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул.Грунтова, Львов, 79015, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Гуртівня CERESIT.Пінопласт,вата,клея,штукатурки.Гіпсокартон.Центр комплектації Будкомплект ПРО, Товариство з обмеженою відповідальністю

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Гуртівня CERESIT.Пінопласт,вата,клея,штукатурки.Гіпсокартон.Центр комплектації Будкомплект ПРО, Товариство з обмеженою відповідальністю. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Новости компании

10май
2013

Ceresit IMPACTUM найміцніша система утеплення 100Дж

Найвища довговічністьНайвища стійкість до ударних навантаженьНайвища еластичністьНайвища стійкість до УФ-випромінюванняСтійкість до погодних і температурних впливів та змінЗручністьСкорочення термінів монтажуЗахист цоколю

 
9май
2013
 
7март
2013

Штукатурки Visage

Компания «Хенкель Баутехник (Украина)» представляет инновационную линейку декоративных штукатурок и красок VISAGE.

 
1март
2013

Гідроізоляція

 
22май
2012

Облицювання плиткою

 
22май
2012

Улаштування підлог

 
17май
2012

ТМ Ceresit визнана найкращою сумішшю року

51% экспертов считают ТМ Ceresit лучшей строительной смесью года ТМ Ceresit компании «Хенкель Баутехник (Украина)» в шестой раз одержала победу в номинации «Сухие строительные смеси года» международного фестиваля-конкурса «Выбор года – 2011».

 
Распечатать

QR-код с контактной информацией организации Гуртівня CERESIT.Пінопласт,вата,клея,штукатурки.Гіпсокартон.Центр комплектації Будкомплект ПРО, Товариство з обмеженою відповідальністю

QR-код с контактной информацией организации Гуртівня CERESIT.Пінопласт,вата,клея,штукатурки.Гіпсокартон.Центр комплектації Будкомплект ПРО, Товариство з обмеженою відповідальністю
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Гуртівня CERESIT.Пінопласт,вата,клея,штукатурки.Гіпсокартон.Центр комплектації Будкомплект ПРО, Товариство з обмеженою відповідальністю, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
7 + 3 =