Инфортест, ДП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 297-46-3029746312971864 Дирекция
+380 (32) 297-46-31 — Отдел сбыта
http://93662.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,ул. Грабовского, 11 оф.207 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Инфортест, ДП
+380 (32) 297-46-3029746312971864
Украина,Львовская область, Львов,ул. Грабовского, 11 оф.207, Львов

Отзывы о Инфортест, ДП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Инфортест, ДП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

ДП "Инфортест" является одной из компаний лидеров по производству и продажам бумажной продукции.

ДП "Инфортест" создано в 1992 году. С 1994 года было начато производство бумажной продукции для разных видов оргтехники. Производство нашей продукции осуществляется на современном оборудование, изготовленном передовыми фирмами-производителями Испании, Финляндии, Германии. Все оборудование сертифицировано в Украине. Вся наша продукция изготовляется из сырья высочайшего качества. Поставщиками сырья выступают фирмы Германии, России, Польши.

ДП "Инфортест" является сертифицированным дилером немецкой компании "August Koehler AG" и имеет право использовать торговую марку "Koehler""Reacto" для маркировки продукции. Сырье и комплектующие проходят входной контроль, готовая продукция - выборочный контроль качества. На все виды продукции у нас имеются санитарно-гигиенические заключения,а также сертификаты качества. Вся продукция соответствует ГОСТам и ТУ, действующим на территории Украины.

ДП "Инфортест" аттестировано в Торгово-Промышленной палате как Украинский производитель.

Мы производим:

  • ленту для банкоматов, факсов, кассовых апаратов

  • бумага перфорированая, фальцованная одно- и многослойная для принтеров

  • бумага для телетайпов и принтеров рулонная перфорированная и неперфорированная

  • самокопирующиеся термочеки и этикетки

    На фирме работают специалисты с большим опытом работы, которые способны удовлетворить любые желания клиентов.

Всегда Вам рады

ДП "Инфортест"

Товары и услуги
- Бумага для факса рулонная бумага перфорированная и не перфорированная бумага фальцованная перфорированная многослойная самокопирующая бумага бумага для принтеров и телетайпов ленты кассовые ленты для банкоматов.,
- Этикетки самоклеющиеся термоэтикетки.,
- Этикетки самоклеющиеся термоэтикетки.,
- Термоэтикетки,
- Бумага для факса ЛФ 210/15,
- Лента кассовая ко всем типам сертифицированных кассовых аппаратов калькуляторов офсетная (Lux Super Lux) двойная с двумя слоями химизации (SC + SC) 57мм и термочувствительная к кассовым аппаратам и пост-терминалам.,
- Факс-бумага Бумага для факса,
- Рулонная бумага ЛУ 420/80 E Жидачев Рулонная бумага без перфорации для принтеров и телетайпов.,
- Бумага перфорированная рулонная,
- Термочеки самокопирующиеся.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 244-46-77
Украина,Львовская область, Львов,79026, ул. Володимира Великого, 2, Львов
Дорогі Друзі, Ми пропонуємо Вам послуги, які пов'язані з процесом підготовки, видання та виготовлення книги. Термін "Друк на потребу" ("Print on demand", "Печать по требованию", "Друк на вимогу") означає те, що ми надрукуємо для Вас саме стільки книжок (брошур, листівок, журналів, візиток і т.п.), скільки потрібно Вам. Це також може бути персоналізований друк. Замовлення на виготовлення 1 чи 99, чи 9 999 ми однаково радо приймемо. Від накладу залежить тільки те, яким способом (цифровий, різо чи офсет) буде виконано друк. Ми підтримаємо Вас у процесі створення книги з того етапу, з якого Ви забажаєте, - чи то з початкового набору тексту, верстки, чи вже тільки скріплення та обрізки до готового примірника. Також ми пропонуємо друк персоналізованої продукції. Свою діяльність ми почали у 2000 році і з того часу кожний день намагаємося і покращуємо наші послуги. Просимо надсилати нам свої відгуки і пропозиції щодо нашої роботи, щоб ми могли краще задовольняти Ваші потреби. Будемо дуже раді бачити Вас серед наших замовників, друзів і партнерів. Сподіваємося на взаємовигідну і приємну співпрацю.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 538-96-95
Украина,Львовская область, Львов,пр. Свободы, 111, Львов
Печать, полиграфия, ламинация, папки, календари, листовки, буклеты, каталоги ....
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 241-89-73
Украина,Львовская область, Львов,Окружная, 57а, оф. 108, Львов
1. Повітряні кульки: оформлення, надуви, нанесення логотипів на кульки, пакування подарунків у кульки, запуски, скидання кульок. 2. Пластикові картки - виготовлення. 3. Повітряні кульки. 4. Доставка до клієнта без його присутності. 5. Нестандартні рішення оформлень дитячих та інших свят.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 313-77-71
Украина,Львовская область, Львов,ул. Водогонная 2, Львов
Візитки будь-якого типу та рівня складності: Візитки офсетні двосторонні, УФ-лак,; Цифровий друк - візитки односторонні, Візитки з тисненням, різні види паперу Візитки з трафаретним друком Листівки, флаєри, буклети: Флаєр 21х10 (євростандарт), двосторонній, Буклет А4, 2 згини, двосторонній, Будь-яка інша поліграфічна продукція — листівки, постери, календарі, каталоги, журнали, ін. Календарі, календарики: Календарики 7х10, двосторонній, УФ-лак, Перекидні настільні календарі, календарі-постери, настінні перекидні календарі Пластикові картки: Пластикові картки банківського стандарту Картки з ембосацією, персоналізацією, магнітною смугою, штрихкодом, нумерацією, ін. Поліетиленові та паперові пакети: Пакети поліетиленові "банан" з задруком лого Вашої компанії Пакети поліетиленові "майка" з задруком лого Вашої компанії Пакети паперові іміджеві, повноколірний задрук Широкоформатний друк: Друк на плівці Oracal Друк на банерній тканині, банерній сітці; Постер для білборда Постер для сітілайта Друк на плівці One Way Vision; Ламінація самоклеючої плівки для тривалого зовнішнього використання (до 5 років); Дизайн: Графічний дизайн — розробка лого, фірмового стилю (брендбук), дизайн рекламних матеріалів; web-дизайн, розробка сайтів; 3D-дизайн; Екслюзивні запрошення: Створення креативної ідеї та виготовлення ексклюзивних запрошень на день народження, весілля, ювілей, корпоративне свято компанії; Використання різноманітних матеріалів (дизайнерський папір, шкіра, ковка, сургуч, ін.); Поєднання високотехнологічних друкарських процесів і ручної роботи; Іміджева та сувенірна рекламна продукція: Сувенірна продукція з задруком — ручки, запальнички, брелоки, чашки, ін.; Подушки з задруком; Футболки, кепки, спецодяг з задруком; Прапори, прапорці, корпоративна символіка.
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 952-40-33
Украина,Львовская область, Львов,79000, Україна, 79000, м. Львів, вул. О. Степанівни, 45, Львов
- Зовнішня реклама (дизайн, виготовлення та монтаж, вивіски, щити, вказівники, реклама на банерній тканині, обємні літери та короба різних конфігурацій, неонова реклама, комплексне оформлення АЗС, реклама на авто, цифровий друк з обрізкою по контуру будь-якої складності, ремонт вивісок), - Розробка сайтів (сайти-візитки, інформаційний сайт, веб-портал, інтернет-магазин) - Веб-дизайн (розробка банерів, розробка макетів для сайту, розробка фірмового стилю. логотипу), - Друк поліграфії (плакати. відкритки, наклейки, карточки, візитки, календарі) - Сувенірна продукція (кружки, футболки, ручки, кепки, запальнички, годинники) - Курєрська служба - Організація виставок ( стенди, Х-банери, L-банери) - Реклама на радіо та телебаченні - Лазерна та фрезерна порізка (виготовлення трафаретів) плотерна порізка - Пластикові підставки (для інформації та поліграфічної продукції, для цінників, для мобільних телефонів, для фото та відеотехніки, для викладки товарів, для взуття, для кепок та шапок, для посуду, для серветок, для біжутерії, для косметики, для канцтоварів, візитниці, лотки для паперу, для окулярів, для СД дисків, для запальничок, для металічних фляг, для електронних плат, для економ панелей, для СД плеєрів, для МП3 плеєрів, - Електронне табло та бігучі електронні рядки - Широкоформатний друк постерів, на плівці, банерній та прапорній тканині, банерній сітці, холсті - Вишивка логотипів на одежі - Виготовлення сувенірних магнітів - Виготовлення ароматизаторів - Виготовлення рекламних солодощів - Нанесення логотипу на поліетиленові пакети, виготовлення паперових пакетів - Поклейка постерами щитів, оформлення самоклеючою плівкою корпоративних та приватних авто друк на серветках
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 672-23-39
Украина,Львовская область, Львов,ул.Городоцкая, 207, Львов
В наличии 56 узоров вышитых фат и вышитых перчаток, соответствующие узору фаты. Свадебные рушники в ассортименте и много другой продукции. Весь каталог продукции, изготовляемой нашим предприятием, представляется по запросу, если вы указали ваше имя, координаты и реквизиты .

Кратко об организации

Организация Инфортест, ДП из Львова может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Печатная продукция. Расположена по адресу Украина,Львовская область, Львов,ул. Грабовского, 11 оф.207 в Львове. Связаться с представителем фирмы Инфортест, ДП, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефонам +380 (32) 297463029746312971864, +380 (32) 2974631, на сайте http://93662.ua.all.biz.