Инструменткомплект, ООО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (50) 337-56-61 Дирекция
+380 (50) 430-15-04 — Отдел сбыта
http://68030.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,79026, ул. Академика Е. Лазаренко 2, к. 47 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Инструменткомплект, ООО
+380 (50) 337-56-61
Украина,Львовская область, Львов,79026, ул. Академика Е. Лазаренко 2, к. 47, Львов

Отзывы о Инструменткомплект, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Инструменткомплект, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

ТзОВ "Інструменткомплект" спеціалізується на комплексних роботах по оснащенню технологічних процесів промисловим інструментом. З початку своєї діяльності підприємство поставило задачу впроваджувати на промислові підприємства різних галузей сучасний прогресивний інструмент. Розпочавши з продажу інструменту, підприємство розвинуло діяльність до надання послуг "оснащення під ключ". На сьогоднішній день підприємство забезпечує повний цикл інструментальної підтримки виробництва: - аналіз техпроцесу та підбір інструменту; - розробка рекомендацій по організаціі пневмогосподарства; - підбір обладнання для пневмогосподарства; - поставка інструменту та обладнання, „від компресора до гайкокрута"; - монтаж та запуск в експлуатацію інструменту та обладнання; - сервісне обслуговування, гарантійний та після гарантійний ремонт протягом всього терміну експлуатації; - поставка розхідних матеріалів та запчастин; - інженерна підтримка та подальший розвиток техпроцесів. Обсяг робіт - за вибором клієнта: Від продажу інструмента до поставки техпроцеса "під ключ", з подальшою інженерною підтримкою. Застосування прогресивного інструменту забезпечує: - безпеку праці і мінімізацію шкідливих факторів впливу на здоров'я; - високу якість роботи, відповідність техпроцессу сучасним вимогам, тобто дозволяє випускати якісну конкурентноздатну продукцію; - економію енергоносіїв за рахунок високопродуктивних компресорів, енергоощадного інструменту, та якісної енергозберігаючої апаратури; - високу продуктивність праці за рахунок застосування сучасних інженерних рішень; - мінімізацію негативного впливу на навколишне середовище.

Базові рішення, що пропонуються клієнтам сьогодні базуються на досвіді експлуатації інструменту в Україні протягом останніх 7 років.

Здобутий досвід дозволяє проводити всесторонню оцінку пропонованих рішень і аналізувати ряд істотних параметрів: фактичний експлуатаційний ресурс інструменту, інтенсивність відказів, розмір експлуатаційних витрат. При підборі того чи іншого комплекту обладнання враховується ряд критеріїв, основними з котрих є: - відовідність технологічному процесу; - варптість, тобто обсяг інвестиційних витрат; - вартість обслуговування тобто обсяг експлуатаційних витрат. В залежності від поставленої задачі з акцентом на одних чи інших критеріях, підбираються оптимальні комплекти інструменту та обладнання. Основну номенклатуру складають провідні виробники пневматичного та механічного інструменту та обладнання.

Товары и услуги
- Отвертки Stahlwille,
- Струбцины Bessey,
- Компрессоры дизельные,
- Погрузчики серии М Bobcat,
- Кусачки Knipex,
- Круглогубцы Knipex,
- Плоскогубцы Knipex,
- Пневмодрели Ingersol-Rand,
- Генераторы дизельные Ingersol-Rand G200,
- Компрессорное оборудование Ingersol-Rand.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 673-31-67
Украина,Львовская область, Львов,ул.Патона 2 кв.5, Львов
Блоки стеновые, бетонные, керамзитовые, шлаковые. Аренда погрузчика 3-т. Toyota
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 706-23-00
Украина,Львовская область, Львов,ул. Кульпарковская, Львов
Компанія була створена 17 квітня 2008 року у місті Львові, щоб задовольнити потреби будівельного ринку західної України у послугах мініспецтехніки. Зі всього асортименту мініспецтехніки була надана перевага універсальним фронтальним навантажувачам фірми Bobcat (США), яка є світовим лідером у виробництві даного виду техніки і займає 67% ринку у цьому сегменті та цього року відсвяткувала своє 50-ти річчя. Основною сферою діяльності компанії "Бобтех" є надання послуг оренди міні навантажувачів "Bobcat" виробництва США. За невеликий період діяльності компанія розширила парк техніки та різноманітного навісного обладнання для виконання різного виду будівельних робіт з мінімальним часом заміни навісного обладнання. Основний принцип роботи нашої компанії з клієнтами та партнерами - індивідуальний підхід до умов співпраці, що включає в себе ціноутворення, технічний супровід та розробку тривалих програм взаємодії.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 253-53-03
Адрес не указан.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 471-01-10
Львов, Львов, Украина, Львов
Оренда дизельних генераторів
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 349-24-78
проспект. Чорновола, 63, офіс 110, Львов, Україна, Львов
Компанія ФОП «Венгер» займається втіленням в життя найкреативніших будівельних ідей. Основним напрямком діяльності компанії є встановлення вентильованих фасадів ,та використання будівельних блоків - одного з найбільш якісних та довговічних будівельних обробних матеріалів від компанії «Сілта Брік» Ми пропонуємо широкий асортимент основних матеріалів для будівництва будівель, благоустрою територій, захисту поверхонь будь-яких пористих матеріалів, за допомогою чого збільшується довговічність споруд і знижуються витрати на їх поточний і капітальний ремонт, зберігається первісна 'новизна' фасадів.
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 212-29-430304585
Украина,Львовская область, Львов,г. Львов, Львов
Компания САБ выступает подрядчиком выполнения работ алмазной техникой, системами анкерной техники, монтажными системами и противопожарной химией на капитальном гражданском и промышленном строительстве

Кратко об организации

Компания Инструменткомплект, ООО из Львова предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Аренда оборудования. Располагается по адресу Украина,Львовская область, Львов,79026, ул. Академика Е. Лазаренко 2, к. 47 в Львове. Связаться с представителем компании Инструменткомплект, ООО по всем вопросам вы можете при помощи телефонов +380 (50) 3375661, +380 (50) 4301504, на официальном сайте http://68030.ua.all.biz.