ІнвестКаркасБуд

Редактировать данные компании ІнвестКаркасБудНашли ошибку? Вход для представителя ІнвестКаркасБудЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Бузкова 2, Львов, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 313-21-12
  +380 (67) 675-01-07
 • Сайты
  Официальный сайт ІнвестКаркасБуд http://karkasbud-cs1081145.uaprom.net
 • Описание

  Про "ІнвестКаркасБуд"  Будуючи будинки людям, ми займаємось улюбленою справою і отримуємо від цього задоволення. Ми віримо в те, що кожна людина повинна мати змогу жити у власному будинку і ми із гордістю допомагаємо людям у цьому. Адже власний будинок - це основа будь-якої сім'ї.


  Основною нашою ціллю є - задоволений замовник. Для досягнення цієї цілі ми використовуємо професійний і відповідальний підхід до будь-якого завдання.


  Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками будівельних матеріалів і готові надати сертифікати відповідності на весь матеріал, який ми доставили на об'єкт. Деревина використовується тільки тоді, коли її вологість не перевищує 25% і завжди обробляється імпрегнантами.


  Наші майстри кваліфіковані та забезпечені усім необхідним обладнанням.


  Будуючи з нами, Ви отримуєте: деталізований проект будинку та його 3D візуалізацію, враховуючи ваші вимоги та побажання; кошторисний розрахунок та календарний графік виконання робіт; повну організацію поставок матеріалів на об'єкт; організацію та супровід усіх будівельних процесів.  Якщо Вас зацікавила наша діяльність чи виникли запитання, контактуйте з нами зручним для Вас методом.


  З повагою "ІнвестКаркасБуд" - Будуємо по-новому!  Огінок Андрій - 0676750107


  Терлич Руслан - 0673132112


  karkasbud2013@gmail.com • Товары и услуги
  - Баня над водою,
  - Проект "Катеринка",
  - Проект "Котедж для сім'ї".
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания ІнвестКаркасБуд находится по адресу вул. Бузкова 2, Львов, Україна в Львове. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (67) 313-21-12, +380 (67) 675-01-07. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://karkasbud-cs1081145.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ІнвестКаркасБудНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Бузкова 2, Львов, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ІнвестКаркасБуд

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ІнвестКаркасБуд. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ІнвестКаркасБуд

QR-код с контактной информацией организации ІнвестКаркасБуд
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ІнвестКаркасБуд, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.