Изол Галичина

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 298-62-38
http://izol-galichina.uaprom.net
Львов, Величковського, 44, Львов, 79000, Украина Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Изол Галичина
+380 (32) 298-62-38
Львов, Величковського, 44, Львов, 79000, Украина, Львов

Отзывы о Изол Галичина

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Изол Галичина. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Ремонт плоских кровель

Компания «Изол Галичина» предлагает качественные гидроизоляционные работы:

- Гидроизоляция кровель;

- Гидроизоляция фундаментов;

- Гидроизоляция вертикальных и горизонтальных площадей.

Проводим текущий и капитальный ремонт плоских кровель «под ключ».

Используем высококачественные материалы украинских и европейских производителей.

С нами – суше.

Товары и услуги
- Валка дерева, кронирование дерева,
- Укладка черепицы,
- Ремонт плоской крыши.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 240-87-88
Украина,Львовская область, Львов,79006, ул. Арсенальская, 5/2
Изготавливаем: дома из оцилиндрованной древесины, конструкторы, каркасные дома, вагонка, Блок хаус Ольха, липа, лиственница.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 431-17-63
Городоцький район село Керниця вул.Миру,2, Львов, 81550, Украина
ТзОВ «ДРАЙБУД» є відносно молодою, але динамічнозростаючою компанією на будівельному ринку України. Вона заснована із ціллю максимального задоволення потреб потенційних клієнтів у співвідношенні ціна-якість. Компанія об'єднала у своїх лавах досвідчених професіоналів, які мають високу кваліфікацію та досконало володіють своєю справою; а також сучасному парку спеціалізованого обладнання, що у свою чергу дозволяє впевнено почувати себе на даному ринку. Завдяки цьому товариство з обмеженою відповідальністю «ДРАЙБУД» має змогу виготовляти високоміцну бетонну і наливну підлоги у стислі терміни ( до 2250 м2 за добу), у відповідності до вимог та потреб замовника. Також фірма гарантує якість проведення загальнобудівельних робіт, а саме: влаштування щебенево-піщаної основи, монолітних та залізобетонних фундаментів, влаштування підпірних стін, утеплення фасадів та земляні роботи. За допомогою штампованого бетону Ваша оселя, присадибна ділянка чи басейн перетворяться у неповторний архітектурний витвір мистецтва. Для капітального будівництва фірма надасть у оренду відповідну техніку, а також забезпечить Вас полістеролбетонними блоками, що допоможе Вам значно заощадити кошти на будівельному матеріалі, а також на збереженні тепла у оселі. У залежності від функціонально виставлених вимог наші інженери виконають усі необхідні розрахунки з проектування та поставлених завдань. Індивідуальний підхід до кожного клієнта застосовується з метою максимального задоволення потреб замовника, у відповідності до сучасних вимог та технологій промислового і комерційного будівництва.Год основания:2005Количество сотрудников:51-100 человек
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 253-07-64
Роксоляны, 43, Львов, 79052, Україна
Закрыто до 8:00 Откроется через 5:49
"Добробуд" пропонує покупцям фасовані будівельні матеріали високої якості. У нас Ви можете придбати пісок, керамзит, розчин вапняний, гіпс, вапно гашене та мелене, цемент, крейду, щебінь, фасований у мішках. Для задоволення потреб покупців, при різних видах ремонтів, будівництва, реконструкції наша продукція розфасована у мішки різної ваги. Ваговий діапазон від 2 до 50 кг. Ми з радістю допоможемо виконати сучасні будівельні роботи. Наші висококваліфіковані працівники допоможуть Вам вибрати найкращий матеріал та виконати будь-яку роботу по будівництву чи ремонту, а саме які роботи Ви можете дізнатись на нашому сайті у рубриці "наші послуги". Використання сучасного обладнання та постійне проведення досліджень на ринку будівельних технологій дає змогу компанії "Добробуд" випускати та розширювати асортимент продукції, яка відповідає усім сучасним нормам та може задовільнити будь яку вимогу клієнта.Год основания:2010
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 906-64-90
площа Ринок,18, Львов, Україна
Команда однодумців, кожен з яких має за плечима різноманітні успішні проекти на телебаченні та у відеовиробництві, якісно виконує роботу в повному обсязі, в обумовлені терміни. Наша відеоагенція берется за реалізацію будь-яких великих і малих відеопроектів — як для індивідуальних, так і для корпоративних Замовників. 7 Континент використовує останні цифрові технології в галузі відеовиробництва для створення висококласної відеопродукції за помірну ціну. Ми маємо необхідну сучасну технічну базу і творчі сили для створення якісних корпоративних фільмів, навчальних програм, рекламних роликів, відеокліпів і презентацій товарів та послуг, весільних фільмів, фільмів про дитячі і дорослі колективи, відеопортретів, а також організовуємо мультимедійні презентації та допомагаємо підготуватися до зйомки.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 243-44-97
вул. Вечірня, 16., Львов, 79021, Україна
Проектування, мотаж, обслуговування охоронних, протипожежних, телекомунікаційних систем.Год основания:2007
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 110-33-77
ТЦ "Три слона", (кольцевая дорога, выезд с ул.Городоцкой, возле СГ «Эпицентр»), Львов, Украина
Мы рады приветствовать вас на страничке с продукцией итальянского производителя GiGambarelli, которого в Украине мы с гордостью официально представляем. Наша компания «Твой Театр» работает на рынке аудио-видео-свето- инсталляций, и предоставляем услуги полного цикла: от проектирования до сдачи объекта «под ключ» с последующим обслуживанием. Обращаем внимание дизайнеров, архитекторов, декораторов и просто людей с хорошим вкусом на продукцию итальянской компании GI Gambarelli. Девизом которой является «далекое прошлое, настоящее, будущее ...». Фишкой этой компании является изысканные электрические аксессуары выполнены из фарфора, сочетание хрупкости и твердости придают изделиям шарм «вечного материала». Дизайн выключателей, розеток, изоляторов подходит к любому отделочного материала - или у вас дерево или обои, камень или кирпич. Благодаря удачно подобранным по цвету кабелям и прокладкам вы можете создать еще и неповторимый дизайн в вашем доме независимо от того современный у вас стиль или под старину. Провод компании GI Gambarelli оправленные в натуральный шелк и каждый сможет подобрать нужный ему цвет. Электро-, телевизионный, телефонный, интернетный - все разнообразие кабелей в таком переплете прекрасно впишутся я в интерьере, превращая окружающую среду в искусство. Уже 20 лет компания Gi Gambarelli соединив передовую технологию в разработке электро-установочных фарфоровых изделий с изысканным дизайном - получила настоящие шедевры для внутришньог отделки интерьера. Не зря девиз Компании GI Gambarelli «далекое прошлое, настоящее, будущее ...»

Кратко об организации

Компания Изол Галичина из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Услуги в сфере строительства и недвижимости. Организацию можно найти по адресу Львов, Величковського, 44, Львов, 79000, Украина в Львове. Связаться с контактным лицом компании Изол Галичина по всем вопросам вы можете на web-странице http://izol-galichina.uaprom.net, по номеру +380 (32) 2986238.