Хай-Тек Сервіс

Редактировать данные компании Хай-Тек СервісНашли ошибку? Вход для представителя Хай-Тек СервісЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, м. Львів, Львов, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 247-33-98
  +380 (32) 247-53-98
  +380 (67) 239-83-98
  +380 (63) 066-00-01
  +380 (063) 066-00-02
 • Сайты
  Официальный сайт Хай-Тек Сервіс http://hitech-service.prom.ua
 • Описание

  Орієнтація на довгострокову співпрацю.


  Репутація надійного партнера – наш найдорожчий капітал. Очевидно, що максимальний прибуток наша компанія отримує від взаємовигідних довготривалих проектів. Для Вас, як для нашого потенційного клієнта, це означає економію за рахунок гнучкої системи знижок, та особливий, індивідуальний підхід.


  Заробити сьогодні, щоб втратити завтра – не наша політика. Ми постачаємо на об’єкти виключно перевірене, надійне обладнання, забезпечуючи його подальше гарантійне та післягарантійне обслуговування. Ми робимо свою роботу так, щоб не довелось її переробляти вдруге. Відтак, Ви отримуєте якісні, кваліфіковані послуги.


  Комплексне обслуговування клієнтів.


  Ми беремо на себе відповідальність не тільки за поставку та інсталяцію обладнання, але й за отримання потрібних дозволів та підготовку документів, необхідних для його подальшої експлуатації. Вам не доведеться витрачати свій час на непотрібні дискусії з представниками державних служб.


  У нас Ви завжди можете отримати консультацію з юридичних питань, що пов’язані із сферою діяльності компанії. За Вашим бажанням, ми забезпечуємо постійне представництво Ваших інтересів у ряді установ. Таким чином, Ви можете зосередити основні свої зусилля на цікавіших справах.


 • Товары и услуги
  - Сповіщувач охоронний TEXECOM Impaq Glass Break,
  - Сповіщувач охоронний Impaq Glass,
  - Сповіщувач охоронний DSC LC-102PI,
  - Сповіщувач охоронний OPTEX EX-35T,
  - Встановлення проекторів / Установка видеопроекторов,
  - Сповіщувач пожежний тепло-димовий АРТОН CПД-3.5,
  - Пожежна сигналізація / Пожарная сигнализация,
  - Охоронна сигналізація / Охранная сигнализация.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Службы экстренного вызова / Экстренные службы» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания Хай-Тек Сервіс находится по адресу м. Львів, Львов, Україна в Львове. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (32) 247-33-98, +380 (32) 247-53-98, +380 (67) 239-83-98, +380 (63) 066-00-01, +380 (063) 066-00-02. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://hitech-service.prom.ua.
Распечатать Редактировать данные компании Хай-Тек СервісНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, м. Львів, Львов, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Хай-Тек Сервіс

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Хай-Тек Сервіс. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Хай-Тек Сервіс

QR-код с контактной информацией организации Хай-Тек Сервіс
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Хай-Тек Сервіс, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.