Хелем, ООО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 811-78-73 Дирекция
http://31007.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,ул. В. Великого, 50, оф. 30 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Хелем, ООО
+380 (67) 811-78-73
Украина,Львовская область, Львов,ул. В. Великого, 50, оф. 30, Львов

Отзывы о Хелем, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Хелем, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Юридическая компания
Товары и услуги
- Адвокатские запросы на получение информации,
- Растаможка товаров,
- Юридические услуги.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 230-57-07
Украина,Львовская область, Львов,79053, ул. Володимира Великого, 14
Аудит и сопутствующие услуги, бухгалтерские услуги, юридические услуги и консультации Аудит і супутні послуги, бухгалтерські послуги, юридичні послуги і консультації
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 370-43-59
Украина,Львовская область, Львов,ул.Наливайка, 13/1
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 261-60-96
Украина,Львовская область, Львов,79000, вул. Технічна, 4
Юридические услуги
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 749-03-95
Украина,Львовская область, Львов,ул.Паращука, 3
Адвокат по уголовным делам Львов - осуществляем защиту задержанных лиц, подозреваемых, обвиненных, подсудных, осужденных, других лиц, согласно уголовно-процессуального законодательства Украины и представительство интересов пострадавшего, гражданского истца, гражданского ответчика в процессе дознания, досудебного следствия, в суде.Адвокат по уголовным делам Львов - осуществляем защиту задержанных лиц, подозреваемых, обвиненных, подсудных, осужденных, других лиц, согласно уголовно-процессуального законодательства Украины и представительство интересов пострадавшего, гражданского истца, гражданского ответчика в процессе дознания, досудебного следствия, в суде.
Оставьте отзыв первым
+380 (322) 446396
Украина,Львовская область, Львов,проспект Червоної Калини, 44
1. Реєстрація суб"єктів підприємницької діяльності, внесення змін в установчі документи, припинення діяльності,комплексне правове обслуговування підприємств і фізичних осіб 2. Представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в судах щодо вирішення спорів з господарських, майнових, земельних, цивільних, трудових, сімейних, житлових, спадкових спорів, інше .
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 609-61-08
Украина,Львовская область, Львов,79053, ул. Перфецкого, 21 оф. 37
Юридичні послуги - правові консультації фізичних і юридичних осіб, комплексна юридична підтримка представників малого бізнесу. Складання процесуальних документів (позовні заяви, апеляційні, касаційні скарги тощо) та внутрішніх документів підприємства (колективні договори, статути, положення і т.ін.). Представництво у судах всіх інстанцій, доведення рішення суду до виконання (подання та контроль виконавчих проваджень). Бухгалтерські послуги - бухгалтерський та податковий облік підприємств, підготовка та здача звітності, облік та звітність підприємців. Представництво у Державній Податковій Інспекції, Пенсійному Фонді, та інших установах і організаціях. Консультації досвідченого бухгалтера у питаннях оподаткування, підготовки та здачі звітності малого та середнього бізнесу. Технічний нагляд за будівництвом - надання консультацій з технічних питань, поради щодо технічної правильності будівництва. Нагляд за додержанням усіх норм і стандартів будівництва гарантує уникнення непорозумінь із державними контролюючими органами та пришвидчить здачу об`єкта будівництва в експлуатацію. Гарантуємо допомогу в отримані пакету дозвільних документів у відповідних державних органах і службах. Відео спостереження - поставка обладнання та встановлення систем відео спостереження. Системи розподіляються на такі основні типи: Замкнутого типу, Серверного типу, Спеціалізованих відеокамер. Системи контролю та автоматизації доступу - з використанням технічних засобів (Турнікетів, шлагбаумів, автоматичних воріт, кодових замків, відео/аудіо домофонів, біометричних систем). Встановлюється на підприємствах для управління доступом із обмеженими правами та урахуванням робочого часу (автоматичне формування табел

Кратко об организации

Фирма Хелем, ООО из Львова предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Консалтинговые услуги для бизнеса. Компанию можно найти по адресу Украина,Львовская область, Львов,ул. В. Великого, 50, оф. 30 в Львове. Связаться с представителем организации Хелем, ООО по интересующим Вас вопросам вы можете по телефону +380 (67) 8117873, на сайте http://31007.ua.all.biz.