КНВП Львовбудакадемия, КП

Редактировать данные компании КНВП Львовбудакадемия, КПНашли ошибку? Вход для представителя КНВП Львовбудакадемия, КПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,79044, вул. Чупринки 71/205
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 9231671
  -
  Дирекция
  +380 (97) 9674872
  -
  Дирекция
  +380 (50) 3708965
  -
  Внешнеэкономический отдел
 • Сайты
  Официальный сайт КНВП Львовбудакадемия, КП http://182694.ua.all.biz
 • Описание

  Колективно науково-виробниче підприємство «ЛЬВІВБУДАКАДЕМІЯ» створено у 1998р. і протягом часу свого існування активно бере участь у впровадженнях науково-технічних досягнень у сфері будівництва. Кваліфіковані працівники якісно і надійно у зазначений термін виконають значний перелік робіт згідно з технічним завданням за узгодженням із замовником. Підприємство має ліцензію на виконання проектних та спеціальних робіт на об’єктах з найвідповідальнішим класом наслідків від відмови будівлі або споруди СС3 – значні наслідки. Сфера діяльності Впровадження результатів науково-дослідних робіт, виконаних членами Львівського територіального відділення Академії будівництва України та іншими науковими та науково-дослідними інститутами, організаціями, установами України та зарубіжжя. Виконання науково-дослідних, дослідно-експериментальних робіт. Виконання замовлень на наукові дослідження, проведення експертиз науково-технічних рішень, експертиз на виконані проекти і заключення по обстеженню. Обстеження і оцінка технічного стану будівельних конструкцій будівель, споруд та інженерних мереж для визначення можливості і умов їх подальшої експлуатації і видача відповідних заключень. Визначення параметрів і характеристик матеріалів і конструкцій із застосуванням спеціального устаткування, приладів та апаратури на об’єктах і в лабораторіях. Впровадження технічних рішень по відновленню та при потребі підсиленнях існуючих будівель і споруд. Проведення моніторингу; Розробка проектів і конструкцій, методичних вказівок та іншої техдокументації, яка стосується проектних і будівельно-монтажних робіт. Проведення консультацій та надання допомоги фізичним і юридичним особам з усіх питань по проектуванню і забезпеченню нормальних і безпечних умови при монтажі, ремонті і експлуатації будівель.


 • Товары и услуги
  - Реконструкция модернизация капитальный ремонт зданий,
  - Обследование и паспортизация зданий и сооружений.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания КНВП Львовбудакадемия, КП находится по адресу Украина,Львовская область, Львов,79044, вул. Чупринки 71/205 в Львове. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (67) 9231671, +380 (97) 9674872, +380 (50) 3708965. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://182694.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании КНВП Львовбудакадемия, КПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,79044, вул. Чупринки 71/205. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о КНВП Львовбудакадемия, КП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании КНВП Львовбудакадемия, КП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации КНВП Львовбудакадемия, КП

QR-код с контактной информацией организации КНВП Львовбудакадемия, КП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании КНВП Львовбудакадемия, КП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.