КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 260-26-07
+380 (32) 276-32-74
+380 (67) 373-83-48
+380 (50) 502-06-06
http://freetrack.uaprom.net
м. Львів, вул. Личаківська, 92, Львов, 79014, Україна Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП
+380 (32) 260-26-07
м. Львів, вул. Личаківська, 92, Львов, 79014, Україна, Львов

Отзывы о КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Сайт компанії: www.freetrack.com.ua

Наше підприємство КОМП’ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ надає послуги із впровадження і технічної підтримки системи GPS моніторингу FreeTrack на теренах України та за її межами. В 2004 році ми активно почали розвивати систему і з того часу FreeTrack досягла значного успіху в напрямку супутникового моніторингу транспорту. За вісім років роботи (на ринку GPS моніторингу) наша компанія розробила та впровадила власне програмне забезпечення, яке враховує побажання багатьох замовників. Серверна частина здатна обслуговувати навантаження понад 1500 (одна тисяча п’ятсот) рухомих одиниць, що входять до її складу. Система GPS моніторингу FreeTrack завдяки можливостям пристроїв відомих світових брендів у сфері супутникового моніторингу транспорту забезпечує широкий спектр послуг контролю за будь-якими транспортними засобами. Дані на нашому сервері зберігаються протягом 1 року, що дає можливість здійснювати необхідний аналіз по транспортних засобах згідно замовлених послуг за досить тривалий період часу. З кожним днем GPS моніторинг транспорту набуває щораз більшого розповсюдження у сфері його застосування, що, в свою чергу, нагадує нещодавній розвиток використання копм’ютерної техніки чи мобільних телефонів. У зв’язку з розвитком супутникових мереж відстеження відповідна технологія є цілком доступною та фінансово прийнятною як для організацій, що задіяні в перевезеннях, логістиці та інших видах діяльності пов’язаних з роботою автотехніки, так і для приватних осіб загалом.

За бажанням замовника розширюємо можливості запропонованого базисного програмного комплексу. В існуючій системі GPS моніторингу FreeTrack реалізовано розподілений доступ до даних (кожен оператор-диспетчер клієнта відслідковує лише замовлений об’єкт/об’єкти (свою множину об’єктів)). Інтерфейс системи розроблявся та змінювався протягом останніх років з врахуванням побажань замовників для максимальної зручності в роботі. Ми готові прийняти участь в обладнанні як рухомого складу підприємства, так і приватного авто пристроями навігації та запропонувати гнучку систему умов оплати за надані послуги та обслуговування.

Завдяки унікальності нашої системи, професіоналізму та злагодженій праці нашого персоналу, ми зайняли достойне місце на ринку GPS моніторингу, про що свідчить зміна підприємствами-клієнтами своїх попередніх партнерів у сфері надання послуг по GPS моніторингу саме на користь нашої компанії FreeTrack (GPS моніторинг).

Товары и услуги
- Он-лайн мониторинг транспорта за рубежом..
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 492-69-61
Украина,Львовская область, Львов,970005, Львов
Реклама, торговля материалами для хромирования.
Оставьте отзыв первым
+380 (322) 405422
Украина,Львовская область, Львов,79000, кл. Зеленая 253д, Львов
Торговля: аэрозольные краски профессионального и бытового назначения, абразивные и полировальные материалы для ремонта автомобиля.
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 982-44-80
Украина,Львовская область, Львов,ул Сичевых Стрельцев 34, Львов
Водородные Генераторы
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 913-82-48
пр. Крива Липа, 6, 2-й поверх., Львов, Украина, Львов
FRESHOFFROAD - команда ентузіастів позадорожнього стилю життя, що вирішили створити ринок засобів, запчастин та аксесуарів, з метою зробити українську галузь 4x4 більш доступною та більш якісною. Наша діяльність дозволятиме робити більш фаховий вибір,отримувати більш детальну інформацію про ринок а також уникати нечесних покупок. Ми не відгороджуємось від Вас та схильні вважати, що ми усі колеги та поплічники. Ми любимо те, чим ми займаємось та всяко постараємось наповнити OFFROAD ринок України FRESH-ом.
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 874-01-34
Украина,Львовская область, Львов,ул. Чайковского, 17, оф. 6, Львов
Квадроцикл - чудо-техника, которая пленяет сердца тех, кто хоть раз сядет на него ... Компания Квадромото предлагает Вам осуществить свою мечту и приобрести свой квадроцикл надлежащего качества и по не большую стоимость! Мы работаем исключительно под заказ, чтобы получить своего железного коня необходимо иметь немного терпения, особенно если речь идет о квадроциклы из Китая. Квадромото сделает все возможное, чтобы Вы чем быстрее получили свой ​​заказ! Поэтому не теряйте времени, а заказывайте своего квадроцикла уже сегодня! Те квадроциклы, отмеченные в наличии на складе квадроциклы в Киеве, а те что отмечены требуют предварительного заказа и оплаты задатка в размере от 35% до 50% в зависимости от модели. Мы каждый день работаем над тем, чтобы наш сайт радовал посетителей своим выбором квадроциклов, мотоциклов и другой техники и предлагаем Вам время от времени заглядывать на него, возможно, нам удастся предложить Вам именно то, что было и есть Вашей мечтой! с уважением, всегда Ваш - квадромото
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 672-59-26
м. Львів, вул. Промислова 25, Львов, 79024, Украина, Львов
Підприємство надає різного роду юридичні послуги, в тому числі допомогу в збуті (придбанні) промислового обладнання

Кратко об организации

Фирма КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП из Львова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Автосервисное оборудование. Находится по адресу м. Львів, вул. Личаківська, 92, Львов, 79014, Україна в Львове. Связаться с контактным лицом организации КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://freetrack.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (32) 2602607, +380 (32) 2763274, +380 (67) 3738348, +380 (50) 5020606.