КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП

Редактировать данные компании КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ППНашли ошибку? Вход для представителя КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ППЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, м. Львів, вул. Личаківська, 92, Львов, 79014, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 260-26-07
  +380 (32) 276-32-74
  +380 (67) 373-83-48
  +380 (50) 502-06-06
 • Сайты
  Официальный сайт КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП http://freetrack.uaprom.net
 • Описание

  Сайт компанії: www.freetrack.com.ua


  Наше підприємство КОМП’ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ надає послуги із впровадження і технічної підтримки системи GPS моніторингу FreeTrack на теренах України та за її межами. В 2004 році ми активно почали розвивати систему і з того часу FreeTrack досягла значного успіху в напрямку супутникового моніторингу транспорту. За вісім років роботи (на ринку GPS моніторингу) наша компанія розробила та впровадила власне програмне забезпечення, яке враховує побажання багатьох замовників. Серверна частина здатна обслуговувати навантаження понад 1500 (одна тисяча п’ятсот) рухомих одиниць, що входять до її складу. Система GPS моніторингу FreeTrack завдяки можливостям пристроїв відомих світових брендів у сфері супутникового моніторингу транспорту забезпечує широкий спектр послуг контролю за будь-якими транспортними засобами. Дані на нашому сервері зберігаються протягом 1 року, що дає можливість здійснювати необхідний аналіз по транспортних засобах згідно замовлених послуг за досить тривалий період часу. З кожним днем GPS моніторинг транспорту набуває щораз більшого розповсюдження у сфері його застосування, що, в свою чергу, нагадує нещодавній розвиток використання копм’ютерної техніки чи мобільних телефонів. У зв’язку з розвитком супутникових мереж відстеження відповідна технологія є цілком доступною та фінансово прийнятною як для організацій, що задіяні в перевезеннях, логістиці та інших видах діяльності пов’язаних з роботою автотехніки, так і для приватних осіб загалом.


  За бажанням замовника розширюємо можливості запропонованого базисного програмного комплексу. В існуючій системі GPS моніторингу FreeTrack реалізовано розподілений доступ до даних (кожен оператор-диспетчер клієнта відслідковує лише замовлений об’єкт/об’єкти (свою множину об’єктів)). Інтерфейс системи розроблявся та змінювався протягом останніх років з врахуванням побажань замовників для максимальної зручності в роботі. Ми готові прийняти участь в обладнанні як рухомого складу підприємства, так і приватного авто пристроями навігації та запропонувати гнучку систему умов оплати за надані послуги та обслуговування.


  Завдяки унікальності нашої системи, професіоналізму та злагодженій праці нашого персоналу, ми зайняли достойне місце на ринку GPS моніторингу, про що свідчить зміна підприємствами-клієнтами своїх попередніх партнерів у сфері надання послуг по GPS моніторингу саме на користь нашої компанії FreeTrack (GPS моніторинг).


 • Товары и услуги
  - Он-лайн мониторинг транспорта за рубежом..
 • Кратко об организации
  Фирма КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП из Львова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Автосервисное оборудование.
  Находится по адресу м. Львів, вул. Личаківська, 92, Львов, 79014, Україна в Львове.
  Связаться с контактным лицом организации КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://freetrack.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (32) 260-26-07, +380 (32) 276-32-74, +380 (67) 373-83-48, +380 (50) 502-06-06.
Распечатать Редактировать данные компании КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ППНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, м. Львів, вул. Личаківська, 92, Львов, 79014, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП

QR-код с контактной информацией организации КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании КОМП'ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.