Компания "САБ"

Редактировать данные компании Компания Нашли ошибку? Вход для представителя Компания Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Львов, Львов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (63) 854-89-86
 • Сайты
  Официальный сайт Компания http://kompaniya-sab-cs1056127.uaprom.net
 • Описание

  Компанія САБ виступає підрядником виконання робіт алмазної технікою, системами анкерної техніки, монтажними системами та протипожежною хімією на капітальному цивільному та промисловому будівництві. Компанія працює в області сучасних будівельних технологій з 2001 року (з 2006 в Україні) і має у своєму розпорядженні штат висококваліфікованих фахівців, здатних комплексно вирішувати завдання будь-якої складності, що виникають у Замовника. Завдяки професійному та динамічному підходу, мобільності і технічній озброєності, компанія виконує роботи в різних регіонах нашої країни.


  Організація в числі перших почала впроваджувати й освоювати нову технологію в західному регіоні. Багато часу і сил було приділено і приділяється ретельній підготовці та навчанню кадрів. Ретельний відбір фахівців, скрупульозне і чітке розуміння поставленого завдання перед кожним співробітником, висунуло компанію на лідируючі позиції. Постійне оновлення технічної бази — в ногу з часом.


  Компанія пропонує послуги:


  • Алмазного буріння отворів (8-600 мм. ) при підготовці будівель для прокладки комунікацій (опалення, каналізація, водопостачання, вентиляція, кондиціювання, електромонтаж).
  • Алмазної ріки стінорізними системами будівельних конструкцій із залізобетону, бетону, цегли нат., і штучного каменю та ін твердих будівельних матеріалів.
  • Проріз отворів (дверних і віконних і т. д. ) у стінах і стелі.
  • Прорізи під демонтаж З/Б та інших конструкцій.
  • Коректувальні роботи (збільшення дверних і віконних прорізів, нарізування швів і штроб, коректування фасадних плит парапетів та балконів, коректування сходів і т. д. )
  • Системи анкерного кріплення, точки кріплення (хімічні анкера для різного роду конструкцій витримують динамічні навантаження, металеві анкера — розпірні анкера, пластикові анкера, ізоляційні анкера — кріплення ізоляційних матеріалів і т. д. )
  • Монтажні системи — елементи монтажу застосовувані для розведення інженерних комунікацій (сантехніка, електрика, кондиціювання та вентиляція, монтажні роботи в промисловості, складські структури, обладнання на заводах
  • Протипожежна хімія

 • Товары и услуги
  - Алмазная резка бетона и алмазное бурение.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания Компания "САБ" находится по адресу Львов, Львов, Украина в Львове. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (63) 854-89-86. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://kompaniya-sab-cs1056127.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Компания Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Львов, Львов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Компания "САБ"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Компания "САБ". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Компания "САБ"

QR-код с контактной информацией организации Компания
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Компания "САБ", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.