Курси англійської мови «Степ АП»

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 247-23-03
+380 (67) 451-07-23
+380 (50) 230-99-01
http://stepup.uaprom.net
проспект Шевченка, 3, офіс 4, Львов, 79000, Украина Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Курси англійської мови «Степ АП»
+380 (32) 247-23-03
проспект Шевченка, 3, офіс 4, Львов, 79000, Украина, Львов

Отзывы о Курси англійської мови «Степ АП»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Курси англійської мови «Степ АП». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Курси вивчення розмовної англійської мови

Навчання в Центрі Розмовної Англійської Step UP: Навчання розмовній англійській за комунікативною методикою орієнтоване на спілкування і подолання мовного бар’єру. 60 — 100% розмовних тренінгів за курс, завдяки яким слухачі отримують практичні навички спілкування англійською мовою, включаючи всю необхідну граматику для правильного усного мовлення, а також достатній словниковий запас для повсякденного і ділового спілкування.

Курси розмовної англійської мови

1 година = 120 хв.

Розмовна англійська мова з вивченням граматики

— Aнглійська для початківців — 52 заняття по 2 год.

— Для тих, хто продовжує вивчати англійську — 52 заняття по 2 год.

Курси вдосконалення розмовної англійської

— Aнглійська для повсякденного спілкування — 36 занять по 2 год.

— Aнглійська для повсякденного та ділового спілкування — 36 занять по 2 год.

Розмовна англійська для підлітків 13-18 років — 52 заняття по 2 години

Експрес-курси розмовної англійської — 25 занять по 2 год.


Форми навчання: ранкові, денні і вечірні групи, міні-групи, індивідуально

Тривалість курсів від 3 до 4 місяців залежно від вхідного рівня знань Постійно діюча система знижок 6-9 осіб в групі

Додаткова інформація: Викладачі, які володіють англійською на рівні носіїв мови і мають великий досвід роботи з комунікативними методиками. Безкоштовні пробні заняття.

Графік роботи: Пн. - Пт. з 11.00 до 18.00 Сб. з 11.00 до 15.00

Більш детальніше Ви можете дізнатись на нашому сайті http://www.stepup.com.ua

Товары и услуги
- Kурс англійської мови — Keep Talking (Продовжуємо спілкування),
- Підготовка до ЗНО (Зовнішнього Незалежного Оцінювання),
- Курси англійської мови,
- Kурс англійської мови — Англійська для подорожей,
- Курс англійської мови — Start Talking (Починаємо розмову),
- Курси англійської мови — Тренінг спілкування з елементами бізнес-англійської,
- Курси англійської мови - Тренінг спілкування з елементами граматики,
- Kурси англійської мови — Корпоративне навчання,
- Курс англійської мови для школярів,
- Клуб Розмовної Англійської.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 290-26-06
Украина,Львовская область, Львов,79031, ул. Стрыйская, 199 (территория стадиона Арена Львов), Львов
Ми не видаємо посвідчення водія, у нас немає навчальних класів - ми не працюємо за програмою звичайної автошколи. Однак ми єдина організація у Львові, яка професійно надає послуги з підвищення рівня водійської майстерності та розвитку контраварійних навиків. Наша система навчання розбита на декілька рівнів - від початківців до водія-професіонала. Автошкола Водійської Майстерності Тараса Реги пропонує спеціальну програму навчання, яка дозволить заощадити час на тренуваннях і досягнути максимальних результатів за коротший термін, ніж будь-яка автошкола у Львові. Ми проводимо заняття на спеціальному майданчику, де є можливість попробувати все, на що здатен водій та його авто, навчитися безпечно і впевнено керувати автомобілем. У нашій автошколі розроблена комплексна програма підвищення водійської майстерності, яка передбачає різні варіанти практичних занять в різний час доби і погодних умовах, яка дозволить Вам краще орієнтуватися в інтенсивному транспортному потоці в місті, впевненіше відчувати себе на засніженій і слизькій зимовій дорозі, навчитися виходити із складних дорожніх ситуацій. Маючи свою навчальну базу, методику, велику практику тренерської діяльності і досвід в автоспорті, можемо стверджувати, що наші заняття будуть корисними всім - від початківця до впевненого водія. Ми думаємо, що кожен обов'язково знайде щось нове та цікаве для себе. А ті, хто є «досвідченими водіями», зможуть покращити свою техніку, реакцію на перешкоду і навики екстремального водіння та отримати дозу адреналіну від керування авто. В залежності від вашого досвіду та побажань ми пропонуємо багаторівневу систему навчання: - Початковий курс - Основний курс - Зимовий курс - Професійний курс - Курс управління мотоциклом Наша автошкола пропонує великий вибір навчальних автомобілів: · Suzuki Swift (хетчбек, автоматична коробка передач) · Honda Civic (хетчбек, автоматична коробка передач) · Honda Civic (седан, механічна коробка передач) · Honda Civic (хетчбек, механічна коробка передач) · Skoda Fabia (хетчбек, механічна коробка передач) · Chevrolet Aveo (хетчбек, механічна коробка передач) · Chevrolet Aveo (хетчбек, механічна коробка передач) · Honda Civic (тренувально-спортивний хетчбек, механічна коробка передач)
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 253-06-20
Украина,Львовская область, Львов,ул. Сечевых Стрельцов, 12 , офис 16, Львов
Школа иностранных языков "Language Step" предлагает следующие услуги: * курсы иностранных языков для детей и взрослых (обучение в группах, индивидуально и полу-индивидуально); * подготовка к экзаменам TOEFL, IELTS, CPE и др.; * репетиторство и подготовка к ВНО; * курсы по специализированной иностранного языка: юридическая, медицинская, техническая, экономическая тематика; * ускоренный курс языка (для тех кто выезжает за границу); * бизнес-курс иностранного языка; * корпоративное обучение (для организаций и фирм с выездом преподавателя на фирму); * украинский и русский для иностранцев; * подготовка к собеседованиям в посольствах; * курсы английского языка; * курсы немецкого языка; * курсы французского языка; * курсы итальянского языка; * курсы испанского языка; * курсы французского языка; * курсы польского языка; * курсы чешского языка; * курсы греческого языка; * курсы турецкого языка; * курсы китайского языка; * курсы японского языка; * курсы классических языков (латинского и древнегреческого); * курсы украинского языка; * курсы русского языка для иностранцев, и другие.
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 332-75-60
Украина,Львовская область, Львов,Лазаренка 48а, Львов
Мы представляемоновимайбутни профессиональные можливостивУкраинита Латинской Америке: - образовательные -профессиональные -культурные -бизнес -туристические
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 793-71-77
Украина,Львовская область, Львов,г.Львов, ул. Смаль-Стоцкого, 17, Львов
ШКОЛА БАРМЕНОВ; КУРСЫ БАРМЕНОВ БАРИСТА
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 261-35-29
Украина,Львовская область, Львов,79013, Нечуя-Левицкого, 5, Львов
Мы предлагаем Вам профессиональное и эффективное изучение иностранных языков, исходя из индивидуальных потребностей каждого. Для достижения этой цели мы используем новейшие учебные материалы и пособия, постоянно обновляем аудио- и видеоматериалы, используем новейшие методы обучения, формируем маленькие группы до 6 человек, делаем акцент на правильное произношение и скорейшее умение общаться на иностранном языке.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 670-50-60
Украина,Львовская область, Львов,79060, ул. Наукова, 64, кв.29, Львов
PR-агентство полного цикла. Корпоративный и VIP-туризм.

Кратко об организации

Компания Курси англійської мови «Степ АП» из Львова предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Организации повышения квалификации. Располагается по адресу проспект Шевченка, 3, офіс 4, Львов, 79000, Украина в Львове. Связаться с представителем компании Курси англійської мови «Степ АП» по всем вопросам вы можете при помощи телефонов +380 (32) 2472303, +380 (67) 4510723, +380 (50) 2309901, на официальном сайте http://stepup.uaprom.net.