Курси англійської мови «Степ АП»

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 247-23-03
+380 (67) 451-07-23
+380 (50) 230-99-01
http://stepup.uaprom.net
проспект Шевченка, 3, офіс 4, Львов, 79000, Украина Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Курси англійської мови «Степ АП»
+380 (32) 247-23-03
проспект Шевченка, 3, офіс 4, Львов, 79000, Украина, Львов

Отзывы о Курси англійської мови «Степ АП»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Курси англійської мови «Степ АП». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Курси вивчення розмовної англійської мови

Навчання в Центрі Розмовної Англійської Step UP: Навчання розмовній англійській за комунікативною методикою орієнтоване на спілкування і подолання мовного бар’єру. 60 — 100% розмовних тренінгів за курс, завдяки яким слухачі отримують практичні навички спілкування англійською мовою, включаючи всю необхідну граматику для правильного усного мовлення, а також достатній словниковий запас для повсякденного і ділового спілкування.

Курси розмовної англійської мови

1 година = 120 хв.

Розмовна англійська мова з вивченням граматики

— Aнглійська для початківців — 52 заняття по 2 год.

— Для тих, хто продовжує вивчати англійську — 52 заняття по 2 год.

Курси вдосконалення розмовної англійської

— Aнглійська для повсякденного спілкування — 36 занять по 2 год.

— Aнглійська для повсякденного та ділового спілкування — 36 занять по 2 год.

Розмовна англійська для підлітків 13-18 років — 52 заняття по 2 години

Експрес-курси розмовної англійської — 25 занять по 2 год.


Форми навчання: ранкові, денні і вечірні групи, міні-групи, індивідуально

Тривалість курсів від 3 до 4 місяців залежно від вхідного рівня знань Постійно діюча система знижок 6-9 осіб в групі

Додаткова інформація: Викладачі, які володіють англійською на рівні носіїв мови і мають великий досвід роботи з комунікативними методиками. Безкоштовні пробні заняття.

Графік роботи: Пн. - Пт. з 11.00 до 18.00 Сб. з 11.00 до 15.00

Більш детальніше Ви можете дізнатись на нашому сайті http://www.stepup.com.ua

Товары и услуги
- Kурс англійської мови — Keep Talking (Продовжуємо спілкування),
- Підготовка до ЗНО (Зовнішнього Незалежного Оцінювання),
- Курси англійської мови,
- Kурс англійської мови — Англійська для подорожей,
- Курс англійської мови — Start Talking (Починаємо розмову),
- Курси англійської мови — Тренінг спілкування з елементами бізнес-англійської,
- Курси англійської мови - Тренінг спілкування з елементами граматики,
- Kурси англійської мови — Корпоративне навчання,
- Курс англійської мови для школярів,
- Клуб Розмовної Англійської.
Оставьте отзыв первым
Телефон не указан
ул. Зеленая 149, Львов, Украина
Медицинский центр гирудотерапии. Львов. Украина. Лицензия МОЗ Украины АВ 155232 от 21.07.06 Медицинский центр —единственный в своем роде, что специализируется на гирудотерапии (лечение медицинскими пиявками) в г. Львове. Отличительные черты медцентра: Сочетает самых высококвалифицированных врачей —гирудотерапевтов. Сдесь строго индивидуальный подход к каждому пациенту. Комплексное решение проблем здоровья. Выезд доктора к дому пациента. ПРОВОДЯТСЯ КУРСЫ ГИРУДОТЕРАПИИ. Стажировка проводится в срок 5-12 рабочих дней, с выдачей соответствующего сертификата. Консультации по ОРГАНИЗАЦИИ РАБОТЫ В КАБИНЕТЕ ГИРУДОТЕРАПИИИ (посадовые инструкции доктора, медицинской медсестры, документация по ведению гирудоткабинета…) Продаем пиявки медицинские лечебным учреждениям, аптекам, кабинетам гирудотерапии, частным лицам. Купить пиявки медицинские можна у нас малым и крупным оптом от 50 шт. Отправляем оперативно по Украине и в любую другую страну. Прилагается ветеринарный и фармакологический сертификаты. Львовская биофабрика пиявок — известный поставщик пиявки медицинские в лечебные учреждения и аптеки Украины. Сотрудничает со многими гирудотерапевтами Европы, стран СНГ, а также США, Канады, Израиля. Украина, богата традициями использования медицинских пиявок. В наши дни гирудотерапия снова возрождается, ее эффективность научно доказана, практически нет таких болезней, которых нельзя было лечить пиявками. Выращиваем и продаем пиявки медицинские. Вид (hirudo medicinalis) Доставка происходит за наш счет. В наличие ветсертификат и фармакологический сертификат. Карантин не менее 3-х мес. Здоровые! Чистые! Отправляем в Европу (Польша, Литва, Латвия…), страны СНГ от 200 шт (прямые поставки в Москву, Питер, Минск, Кишинев…), США, Канада, Израиль… Мы приглашаем к сотрудничеству медицинских и фармацевтических работников, всех лиц, заинтересованных в развитии и популяризации гирудотерапии.Количество сотрудников:11-50 человекСертификаты соответствия производства:Другие
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 604-23-33
просп. В.Чорновола 57, Львов, Украина
ЗУРАІФ «Львівтехнополіс» Коротко про асоціацію Західно-українська регіональна асоціація інноваційних фірм „Львівтехнополіс” була створена у 1994 р. для втілення в життя інноваційних проектів, розроблених науковими та науково-дослідними підприємствами-засновниками ЗУРАІФ «Львівтехнополіс». З часу створення асоціації сфера діяльності значно розширилась. Зараз ми працюємо в напрямку енергозбереження. Ми пропонуємо електричні електродні міні-котли для індивідуального опалення типу ЕВН-ЮТЦ, які працюють від електроенергії і не потребують газ.. З 2003 р. сфера діяльності фірми значно розширилась. Ми надаємо ряд послуг, зокрема, освітні. Асоціація «Львівтехнополіс» проводить курси з підготовки екскурсоводів як по місту, так і по області. У нас діють курси з вивчення іноземних мов (польська, англійська, чеська). Всі викладачі – кваліфіковані. Також ми організовуємо постійно діючі курси митних брокерів та декларантів. Ще один вид діяльності асоціації – туризм. Ми організовуємо та проводимо екскурсії по Львову, області та по Україні. Маємо угоди та домовленості з базами та приватним сектором і можемо організувати відпочинок на морі, в Карпатах, в Шацьку та ін. Приймаємо як туристичні групи так і туристів- індивідуалів. Детальніша інформація – по розділах сайту. . ЗУРАІФ «Львівтехнополіс» надає освітні та туристичні послуги. Освітні послуги: Курси з підготовки екскурсоводів по м. Львову Курси з підготовки екскурсоводів по Львівській області Курси іноземних мов (польська, чеська, англійська). Курси митних брокерів та декларантів. Заняття проводять висококваліфіковані викладачі. і Львову, області та по Україні Підписано угоди про співпрацю з багатьма базами відпочинку та приватним сектором. До туристичних послуг належить також організація відпочинку в Карпатах, на морі (Чорне і Азовське), Шацьку та багато ін. Однією із основних сфер діяльності Асоціації є інноваційна діяльність. Зокрема, впровадження в життя енергозберігаючих технологій, серед них електро-котли, які працюють на електричній енергії, не використовуючи газ. Детальнішу інформацію дивіться у розділах сайту.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 243-92-45
ул. Козланюка 12/2, Львов, Украина
Дизайн-студия предлагает услуги по дизайну интерьеров, по дизайну рекламно-полиграфической продукции. Также проводим обучающие курсы для детей и взрослых по живописи, рисунку, композиции, дизайну.
Оставьте отзыв первым
+380 (096) 740-22-04
вул. Ліська 16, Львов, 79015, Україна
Спеціалізована школа фотографії пропонує курси, майстер-класи, фото-тури як для початківців, які щойно придбали фотоапарат, так і для тих, хто вже фотографує, має практичні навики та бажає покращити свою майстерність. У нас Ви можете дізнатись. Все про фото. Як правильно фотографувати: портрет, предмети, дітей, тварин, архітектуру, пейзаж, натюрморт; як правильно робити фото для реклами і т. п. Який фотоапарат купити краще Canon, Nikon, Olympus, Sony чи інший.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 696-95-06
просп. Червоной калины, 109, Львов, 79049, Украина
Курсы английского во Львове, на Сыхове (Санта-Барбара). Предлагаем обучение в группах до 6 человек 2 раза в неделю по 60 мин , индивидуальное и парное обучение. Английский для начинающих, для школьников и взрослых. Подготовка к ВНО. Обучение проводится по современным учебникам Oxford University Press. Коммуникативная методика. Продолжительность курса 8,5 месяца. Интенсивный курс продолжительностью 4 месяца.
+380 (97) 064-02-10
г. Львов, ул. Городоцкая, 8, офис 409, Львов, Украина
Безумовно, сьогодні міжнародною мовою є англійська, знання якої є життєво необхідними у роботі, навчанні, та й просто в житті. Але якщо Вашим пріоритетом є ефективне навчання за розумною ціною, то найкращим варіантом для Вас стане школа англійської мови «D'elite School»! «D'elite School» стане Вашим вхідним квитком у спільноту людей, що володіють англійською мовою. Вивчення англійської мови з нами відкриє для Вас весь світ! Школа англійської мови «D'elite School» - представництво американської компанії «ETS», працює більше 19 років на ринку освітніх послуг України. «D'elite School» – це не просто навчальний заклад. Це, найперше, науковий центр, де на базі наукових досліджень в галузі фундаментальної науки розробляють новітні технології вивчення англійської мови. Вивчення лексики має наукове підгрунтя; розмовна практика вдосконалюється через сотні цікавих, в т. ч. психологічних ігор. Наш підхід до вивчення іноземної мови є принципово новий. Авторська методика та розроблений нашими науковцям навчальний комплект дозволить Вам вивчити англійську швидко, фундаментально та назавжди! Пакет програм, який пропонує «D'elite School», розрахований на повний цикл навчання з - „нуля” і до впевненого та вільного володіння мовою. Пропонуємо не зазубрювати, а думати та аналізувати! Кожен слухач школи англійської мови «D'elite School» , який пройшов навчання за програмою 5-6 місяців: • вміє грамотно розмовляти англійською мовою; • розуміє свого англомовного співбесідника; • знає всі основи граматики англійської мови; • вміє самостійно контролювати правильність своєї мови; • читає та пише англійською мовою; • вміє використовувати свої знання англійської мови у повсякденному житті, в різних ситуаціях. Кожного слухача, який відвідує курси англійської мови забезпечуємо унікальним навчальним комплектом.

Кратко об организации

Компания Курси англійської мови «Степ АП» из Львова предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Организации повышения квалификации. Располагается по адресу проспект Шевченка, 3, офіс 4, Львов, 79000, Украина в Львове. Связаться с представителем компании Курси англійської мови «Степ АП» по всем вопросам вы можете при помощи телефонов +380 (32) 2472303, +380 (67) 4510723, +380 (50) 2309901, на официальном сайте http://stepup.uaprom.net.