КВАДРІСОРБ ООО

Осушувач для тварин (Підстилка)
+380 (67) 747-75-27 Телефон
http://www.kvadrisorb.com.ua/
вул.Курмановича Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
ООО КВАДРІСОРБ
+380 (67) 747-75-27
вул.Курмановича, Львов

Отзывы о КВАДРІСОРБ, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании КВАДРІСОРБ, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
КВАДРІСОРБ для комфорту та гігієни тварин В свинарстві КВАДРІСОРБ забезпечить комфорт та кращу гігієну для свиноматки під час опоросу: КВАДРІСОРБ забезпечує комфорт і гігієну для новонароджених поросят під час їхнього першого контакту зі свиноматкою та значно знижує ризик бактеріального зараження під час першого ссання. КВАДРІСОРБ також є ідеальним продуктом для осушування новонароджених поросят і заживання пуповини. У птахівництві КВАДРІСОРБ забезпечить суху підстилку: Зменшуються випадки опіків лап. Запобігає підстилці стати сприятливим середовищем для ферментації бактерій та завдяки знезаражувальним властивостям підтримує температуру настилу нижче критичного порога в 30 ?C. У великої рогатої худоби КВАДРІСОРБ робить підстилку безпечною: При отеленні КВАДРІСОРБ забезпечує більш здорову та свіжу підстилку. Отелення насправді є дуже делікатним моментом, коли корови більш вразливі та більш схильні до інфекцій чи патогенних бактерій.
Товары и услуги
Універсальний осушувач для тварин який не дає розвитку бактерій.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 298-99-99
Городоцкая улица, 214

Кратко об организации

Фирма ООО КВАДРІСОРБ из Львова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Ветеринарные аптеки. Находится по адресу вул.Курмановича в Львове. Связаться с контактным лицом организации КВАДРІСОРБ по интересующим Вас вопросам вы можете на web-странице http://www.kvadrisorb.com.ua/, письмом на адрес kvadri2013@hotmail.com, по номеру +380 (67) 7477527.