ЛАЗ-Инструмент , ОАО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 295-41-59 Дирекция
http://168036.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,г. Львов Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
ЛАЗ-Инструмент , ОАО
+380 (32) 295-41-59
Украина,Львовская область, Львов,г. Львов, Львов

Отзывы о ЛАЗ-Инструмент , ОАО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ЛАЗ-Инструмент , ОАО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
ЛАЗ-Инструмент , ОАО занимается производством и проектированием технологического оборудования.
Товары и услуги
- Внедрение новых технологий новой техники.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 671-25-03
Адрес не указан.
КП «Геодезичне бюро"– колективне підприємство, яке надає послуги в галузі геодезії і метрології. Наша діяльність має кілька напрямків. Головним видом діяльності є інжинірингові роботи. Це роботи пов'язані з виконанням інженерних вишукувань, обстеження об'єктів, споруд, конструкцій, виясненням комунікацій, виготовленням і погодженням технічних паспортів під'їзних колій, перевіркою поздовжнього профілю колій За допомогою сучасних електронних інструментів ми швидко і якісно виконуємо геодезичні роботи, топографічні вишукування, а також виносимо в натуру проекти. Наші працівники виконують високоточні розбивки будь-якої складності. Наша компанія має багаторічний досвід виконання метрології електронних геодезичних інструментів. Завдяки тісній співпраці з нашими партнерами ми забезпечуємо своїм клієнтам повний комплекс інженерних послуг в галузі проектування і будівництва об'єктів залізничного транспорту. Наші інженери займаються проектуванням різних об'єктів промислового залізничного транспорту, таких як: під'їзні колії, вантажні фронти, розвантажувальні естакади і підвищені колії, водопропускні споруди, кранові колії, рампи та інші споруди. В співпраці з нашими партнерами - будівельним підприємствами пропонуємо якісне виконання складних монтажних робіт таких як: укладання і ремонт залізничних колій; монтаж і демонтаж козлових і баштових кранів; монтаж бетонних конструкцій; будівництво і ремонт під'їзних колій, естакад, водопропускних споруд; укладання і ремонт кранових колій.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 217-20-62
Адрес не указан.
ПП «НВК МОТОМ» є виробником контрольно-вимірювальних приладів та обладнання для лабораторій агропромислового комплексу. Ми виготовляємо: — вимірювачі білості борошна ВББ-1М та ВББ-2М; — вимірювач деформації клейковини ВДК-М; — вимірювач вологості зерна «Дніпро-3»; — дільники проби зерна; — термощуп/термоштанга; — щупи-пробовідбірники.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 247-02-55
Львів, Львов, 79000, Україна, Львов
Безкоштовна доставка по Львову та Україні. Спеціальна знижка для немовлят. Прокат товарів для дітей. Найкращі ціни на прокат у Львові. Спеціальні пропозиції. Продаж та прокат. Коляски універсальні, транспортери, для двійні та трійні, аксесуари, прогулянкові. Дитячі автокрісла. Ігрові і гімнастичні центри. Дитячий транспорт. зволожувач повітря, дитяча вага, ваги, вагу, крісло шезлонг гойдалка, стілець, стільці для годування, ходунки, кенгуру, слінги, самокати, дитячі велосипеди, машинки, радіоняні, ваги для немовлят, зважити, іонізатор, купити, розвиваючі килимки, малятко. Бренди: coneco chicco fisher price gamma graco jane maxi cosi tako geoby abc design cam hauck medela playgro goodbaby tomy
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 779-45-47
ул. Смаль-Стоцкого,1, офис 201, Львов, 79015, Україна, Львов
Геодезичні зйомки (топозйомка, план) : А) Топографічна зйомка масштабу 1:500, 1 :1000, 1:2000, 1:5000; Б) Складання, поновлення та друк топографічних планів; В) Зйомки підводної частини рік, озер, штучних водойм(рельєф) складання поперечного та повздовжнього профілю ріки. 2.Геодезичні роботи в будівництві : А) Перенесення в натуру проектів; Б) Геодезичний супровід та контроль всіх етапів будівництва (перенесення осей будівель та споруд, контроль точності ведення будівельних робіт та інше); В) Визначення об’ємів земляних робіт; Г) Виконавча зйомка. Трасування лінійних споруд (газопровід, каналізація, теплотраса, лінії електропередач): А) зйомка залізничних колій, автомобільних доріг; Б ) винесення основних елементів при трасуванні; В) зйомки під газифікацію. Побудова та розвиток планових та висотних мереж: А) Перерахунок координат з однієї системі в іншу; Б) закладання реперів на будівництві, геодезична сітка. Зйомка для ландшафтного дизайну та упорядкування території: А) Топографічні зйомки масштабу 1:100, 1:200 (основні характеристики по замовленню : масштаб, версія в електронному вигляді(різні формати), система координат, переріз рельєфу та ін.); Б) Перенесення в натуру проектів та елементів ландшафтного дизайну з високою точністю. 6.Створення основ для проектів мереж (ЛЕП, кабель, газопровід та ін.) та проектів ландшафтного дизайну. 3D – моделювання. Роботи виконуються приладами: Нівелір оптичний SOKKIA C320, Тахеометр Nikon NPL-332, GPS – Topcon Hiper L1.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 238-68-18
вул. Нечуя Левицького 10\1, Львов, 79013, Украина, Львов
Запрошуємо Вас відвідати наш ветеринарний центр! Професійний персонал надає широкий спектр ветеринарних послуг. Ексклюзивом у нашому регіоні є гематологічний та біохімічний аналізатори для проведення аналізу крові. Їх можливості до Ваших послуг щодня. Також до Ваших послуг УЗД та ЕКГ-діагностика. Ми проводимо хірургічні втручання різного характеру. Професійні терапевти завдяки широкому спектру діагностичних інструментів грамотно дадуть оцінку здоровя Ваших улюбленців. При центрі функціонує аптека, просторий грумінг-салон. В нас діє гнучка система знижок!
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 297-71-52
Украина,Львовская область, Львов,ул. Кульпарковская, 59, Львов
Магазин электронной измерительной техники, паяльного оборудования и электронных компонентов

Кратко об организации

Компания ЛАЗ-Инструмент , ОАО из Львова предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Инжиниринговые услуги. Располагается по адресу Украина,Львовская область, Львов,г. Львов в Львове. Связаться с представителем компании ЛАЗ-Инструмент , ОАО по всем вопросам вы можете по телефону +380 (32) 2954159, на сайте http://168036.ua.all.biz.