Леман, ЧП

Редактировать данные компании Леман, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Леман, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,ул. Зеленая 109, ком. 23
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 2444642
  -
  Дирекция
  +380 (97) 6602029
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Леман, ЧП http://94925.ua.all.biz
 • Описание
  Приватне підприємство «Леман» створене в 1997р.
  Останніх декілька років ми активно включилися у виконання державної програми з енергозбереження і займаємося просуванням на ринок України енергозберігаючих будівельних матеріалів.
  Наше підприємство є офіційним дилером одного із заводів по виробництву газобетонних блоків автоклавного твердіння польського концерна SOLBET – "SOLBET Stalowa Wola" S.A., який розташований у мальовничому куточку на південному сході Польщі в м. Стальова Воля.
  Нас тішить те, що за останні два роки впевненно зростає об'єм реалізації газобетону виробництва "SOLBET Stalowa Wola" S.A. Так, якщо у 2006 р. нами реалізовано біля 800 м3 на Західній Україні, то в 2007 р. ця цифра збільшилась більше ніж в 2 рази, а вже в поточному році об'єм продажу доходить до 2500 м3.
  ПП «Леман» постійно приймає участь в будівельних виставках Західного регіону, за що неодноразово нагороджувалися почесними дипломами.
  За відносно невеликий проміжок діяльності по реалізації газобетону фірми "SOLBET Stalowa Wola" S.A. ми змогли завоювати довіру і прихильність потужних будівельних фірм та індивідуальних забудовників.
  З 2008 року ми стали дилерами групи компаній Sobranie group, одного з найбільших виробників в Україні екструдованого пінополістеролу і постачаємо на територію Львівщини універсальний теплоізоляційний матеріал – Sobra ISOL.
  ПП «Леман» має відділ реалізації, свій брокерський підрозділ, який здійснює всі митні процедури, групу експертів з будівництва.
  Використовуючи досвід, отриманий колективом нашого підприємства та сучасні технології, ми допоможемо втілити Ваші мрії в реальність. Звертайтесь та приходьте до нас і ми завжди будемо раді допомогти Вам у раціональному вирішенні будівельних питань.
 • Товары и услуги
  - Трудоустройство в России.
 • Кратко об организации
  Компания Леман, ЧП из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Кадровые агентства.
  Организацию можно найти по адресу Украина,Львовская область, Львов,ул. Зеленая 109, ком. 23 в Львове.
  Связаться с контактным лицом компании Леман, ЧП по всем вопросам вы можете через сайт http://94925.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (32) 2444642, +380 (97) 6602029.
Распечатать Редактировать данные компании Леман, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,ул. Зеленая 109, ком. 23. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Леман, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Леман, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Леман, ЧП

QR-код с контактной информацией организации Леман, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Леман, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.