Машинтерсервис, ООО

Редактировать данные компании Машинтерсервис, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Машинтерсервис, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,79026, ул. Академика Лазаренко, 4
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 2955131,2702561
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Машинтерсервис, ООО http://55345.ua.all.biz
 • Описание
  ВКФ "Машінтерсервіс" представляє Вашій увазі скляну продукцію відомого брендуOwens-Illinois (даліО-І) - світового лідера у виробництвісклотари. До складу О-І входить 142 заводи на 5 континентах, які щорічно виробляють понад половину світової склотари. Наше підприємство є представником в Україні європейського підрозділу компанії Owens-Illinois - OI Europe Sarl. Ми здійснюємо тільки прямі поставки в Україну, тому скляна тара надходить безпосередньо від виробника; пропонуємо широкий асортимент скляної тари, який задовольнить найвибагливішого споживача.

  Впродовж десятирічного досвіду роботи ми стали надійними і постійними партнерами для багатьох українських виробників, оскільки дотримуємось правил індивідуального підходу до кожного Замовника, що сприяє стабільній і довготривалій співпраці. Як наслідок - за результатами економічного рейтингу «Імпортер року», що проводиться під патронатом Міжнародної торгової палати за підтримки Кабінету Міністрів України, ВКФ «Машінтерсервіс» у 2009 році визнана лідером зовнішньоекономічних зв'язків України з присвоєнням відзнаки «Імпортер року» та ордену "Зірка економіки України".

  Чому ж ми радимо для упакування саме скло?
  Виготовлене з натуральної сировини, скло є ідеальним "партнером" для для зберігання їжі, алкогольних напоїв, вина чи безалкогольних напоїв. Можете бути впевнені, що буде збережено справжній смак, колір і аромат продукту всередині. Скло може бути перероблене знову і знову без втрати якості, що робить його одним з найбільш стійких пакувальних матеріалів на планеті.
  Для виробника харчових продуктів, наприклад, зберігається не тільки неповторний смак і аромат, а завдяки кришталевій прозорості скла забезпечується добрий огляд продукції на вітрині магазину (наприклад води, соків тощо). Створено понад 54 моделі скляних банок і скляних пляшок ретельно диференціювані, з яскраво вираженими ергономічними характеристиками і декоративними елементами, дозволять посилити подачу Вашого бренду на ринку та підкреслити його сильні сторони.

  Сертифікати відповідності на:
  • банки скляні (склобанки) для консервування(.pdf, 2.18 Mb);
  • пляшки скляні (склопляшки)(.pdf, 1.87 Mb)

  Гарантії співпраці з нами:
  1. Індивідуальний підхід, із врахуванням особливостей виробництва Замовника
  2. Прямі поставки без посередників.
  3. Доступні ціни при високій якості продукції.
  4. Своєчасні доставки в будь-яку точку України.
  5. Різноманітний асортимент склотари, що дозволяє задовольнити будь-які вимоги та потреби скляного упакування.
  6. Висока міцність склотари, що забезпечує мінімальні втрати на виробництві, при транспортуванні, зберіганні і в торгівлі.
  7. Висока термостійкість склотари, що забезпечує мінімум втрат при високотемпературній стерилізації.
  8. Сертифікація склотари відповідно до вимог нормативної документації.
  Доставка


  Розмитнення і доставку вантажу наше підприємство здійснює самостійно.


 • Товары и услуги
  - Бутылки стеклянные,
  - Стеклотара,
  - Банки из стекла,
  - Бутыли стеклянные.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Упаковочные материалы / Тара и упаковка» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания Машинтерсервис, ООО находится по адресу Украина,Львовская область, Львов,79026, ул. Академика Лазаренко, 4 в Львове. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (32) 2955131,2702561. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://55345.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Машинтерсервис, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,79026, ул. Академика Лазаренко, 4. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Машинтерсервис, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Машинтерсервис, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Машинтерсервис, ООО

QR-код с контактной информацией организации Машинтерсервис, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Машинтерсервис, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.