Медичный центр Интерсоно, ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 370-84-24 Дирекция
77518.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,79057, ул. Антоновича 102 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Медичный центр Интерсоно, ЧП
+380 (67) 370-84-24
Украина,Львовская область, Львов,79057, ул. Антоновича 102, Львов

Отзывы о Медичный центр Интерсоно, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Медичный центр Интерсоно, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
_____________ОСНОВНІ ПОСЛУГИ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ І Н Т Е Р С О Н О _______________
Перш за все, пропонуємо посмлуги такі як сурогатне материнство, надання послуг сурогатних мам, лікування безпліддя, ЕКО,(ЭКО, ЕКЗ - екстаполярне запліднення), ИИ (ШІ - штучна інсемація), донаця донорсььких ооцитів та сперматозоїдів
Допомагаємо в питаннях ЯК ЗАВАГІТНІТИ, ЧОМУ НЕ ВАГІТНІЮ, ЯК ВИЛІКУВАТИ БЕЗПЛІДДЯ, ДЕ ОТРИМАТИ ПОСЛУГИ СУРОГАТНОГО МАТЕРИНСТВА, ДЕ ЗНАЙТИ СУРОГАТНУ МАМУ.
Звертайтеся!
* Лікування безпліддя
Якщо через рік після відкритого статевого життя вагітність не настала, то цьому є якась причина. Ніхто не в стані змінити природу, але в багатьох випадках лікарі можуть допомогти природі подолати труднощі і подарувати батькам радість народження дитини.
* Програма Гарантованого лікування безпліддя
Обравши ту чи іншу клініку по вирішенню проблеми безпліддя в сім'ї, ви бажаєте бути впевненими у вірності вашого вибору. Скріпити взаємовідносини юридично - ось що додає вам не тільки впевненості, а й нам цілеспрямованості. Умови договору вважаються виконаними при настанні вагітності та досягнення терміну вагітності 12 тижнів. У разі відсутності вагітності після проведених циклів пацієнту повертається внесена сума повністю.
*Лапароскопія Оперативне втручання в черевній порожнині.
Це одночасно діагностична та лікувальна операція, яка є досить ефективною при багатьох видах гінекологічної патології в клініці жіночого безпліддя.
* Програма Донація яйцеклітин
Кожна сім‘я особлива і кожна має свій шлях подолання проблеми безпліддя. І для частини з них, використання донорських ооцитів є єдиним шансом для того щоб досягнути такої бажаної вагітності і народити власну, здорову дитинку.
* Програма Сурогатне материнство
Надаємо повний спектр послуг по сурогатному материнству. Проводимо попередній відбір та обстеження потенційних сурогатних мам, здійснюємо юридичний супровід та адміністративну підтримку протягом всього періоду.
* Жіноча консультація
Надаємо кваліфіковані гінекологічні послуги для жінок котрі планують вагітність.
* Спостереження вагітності
Забезпечуємо максимально ефективний догляд за перебігом вагітності. Програма обліку вагітних сформована з урахуванням вимог та рекомендацій МОЗ України, ВОЗ (Всесвітньої організації здоров'я), а також рекомендацій та досвіду провідних репродуктологів, акушер-гінекологів, генетиків та психологів.
*
Педіатрія
Розділ медицини, вивчаючий анатомію і фізіологію дитячого організму в різні вікові періоди.
* Аналізи в Медичному центрі Інтерсоно
Ви можете здійснити генетичні аналізи, аналізи пов`язані з вагітністю, аналізи пов`язані з безпліддям та інші аналізи, для подальшого професійного трактування вашого стану здоров'я з точки зору репродуктлогії (можливості стати матір'ю).
Товары и услуги
- Ультразвуковая диагностика,
- Лечение бесплодия,
- Наблюдение беременности,
- Суррогатное материнство.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 476-38-00
Украина,Львовская область, Львов,ул. Замарстиновская, 45, оф.9., Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 674-83-90
Украина,Львовская область, Львов,79058, ул. Липинского, 6/108, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 479-95-83
Украина,Львовская область, Львов,ул.У.Кравченко, 8\305, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 608-64-86
Украина,Львовская область, Львов,ул.Трилевского, 27/76, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 445-21-76
Украина,Львовская область, Львов,79000, ул. Дорошенко, 65, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 848-16-68
Украина,Львовская область, Львов,ул. Некрасова, 25, кв. 4, Львов

Кратко об организации

Организация Медичный центр Интерсоно, ЧП из Львова может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Лечебно-профилактические медицинские организации. Фирму можно найти по адресу Украина,Львовская область, Львов,79057, ул. Антоновича 102 в Львове. Связаться с контактным лицом фирмы Медичный центр Интерсоно, ЧП, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт 77518.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (67) 3708424.