Медичный центр Интерсоно, ЧП

Редактировать данные компании Медичный центр Интерсоно, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Медичный центр Интерсоно, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,79057, ул. Антоновича 102
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 3708424
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Медичный центр Интерсоно, ЧП http://77518.ua.all.biz
 • Описание
  _____________ОСНОВНІ ПОСЛУГИ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ І Н Т Е Р С О Н О _______________
  Перш за все, пропонуємо посмлуги такі як сурогатне материнство, надання послуг сурогатних мам, лікування безпліддя, ЕКО,(ЭКО, ЕКЗ - екстаполярне запліднення), ИИ (ШІ - штучна інсемація), донаця донорсььких ооцитів та сперматозоїдів
  Допомагаємо в питаннях ЯК ЗАВАГІТНІТИ, ЧОМУ НЕ ВАГІТНІЮ, ЯК ВИЛІКУВАТИ БЕЗПЛІДДЯ, ДЕ ОТРИМАТИ ПОСЛУГИ СУРОГАТНОГО МАТЕРИНСТВА, ДЕ ЗНАЙТИ СУРОГАТНУ МАМУ.
  Звертайтеся!
  * Лікування безпліддя
  Якщо через рік після відкритого статевого життя вагітність не настала, то цьому є якась причина. Ніхто не в стані змінити природу, але в багатьох випадках лікарі можуть допомогти природі подолати труднощі і подарувати батькам радість народження дитини.
  * Програма Гарантованого лікування безпліддя
  Обравши ту чи іншу клініку по вирішенню проблеми безпліддя в сім'ї, ви бажаєте бути впевненими у вірності вашого вибору. Скріпити взаємовідносини юридично - ось що додає вам не тільки впевненості, а й нам цілеспрямованості. Умови договору вважаються виконаними при настанні вагітності та досягнення терміну вагітності 12 тижнів. У разі відсутності вагітності після проведених циклів пацієнту повертається внесена сума повністю.
  *Лапароскопія Оперативне втручання в черевній порожнині.
  Це одночасно діагностична та лікувальна операція, яка є досить ефективною при багатьох видах гінекологічної патології в клініці жіночого безпліддя.
  * Програма Донація яйцеклітин
  Кожна сім‘я особлива і кожна має свій шлях подолання проблеми безпліддя. І для частини з них, використання донорських ооцитів є єдиним шансом для того щоб досягнути такої бажаної вагітності і народити власну, здорову дитинку.
  * Програма Сурогатне материнство
  Надаємо повний спектр послуг по сурогатному материнству. Проводимо попередній відбір та обстеження потенційних сурогатних мам, здійснюємо юридичний супровід та адміністративну підтримку протягом всього періоду.
  * Жіноча консультація
  Надаємо кваліфіковані гінекологічні послуги для жінок котрі планують вагітність.
  * Спостереження вагітності
  Забезпечуємо максимально ефективний догляд за перебігом вагітності. Програма обліку вагітних сформована з урахуванням вимог та рекомендацій МОЗ України, ВОЗ (Всесвітньої організації здоров'я), а також рекомендацій та досвіду провідних репродуктологів, акушер-гінекологів, генетиків та психологів.
  *
  Педіатрія
  Розділ медицини, вивчаючий анатомію і фізіологію дитячого організму в різні вікові періоди.
  * Аналізи в Медичному центрі Інтерсоно
  Ви можете здійснити генетичні аналізи, аналізи пов`язані з вагітністю, аналізи пов`язані з безпліддям та інші аналізи, для подальшого професійного трактування вашого стану здоров'я з точки зору репродуктлогії (можливості стати матір'ю).
 • Товары и услуги
  - Ультразвуковая диагностика,
  - Лечение бесплодия,
  - Наблюдение беременности,
  - Суррогатное материнство.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Лечебно-профилактические медицинские организации / Медицинские учреждения» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания Медичный центр Интерсоно, ЧП находится по адресу Украина,Львовская область, Львов,79057, ул. Антоновича 102 в Львове. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (67) 3708424. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://77518.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Медичный центр Интерсоно, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,79057, ул. Антоновича 102. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Медичный центр Интерсоно, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Медичный центр Интерсоно, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Медичный центр Интерсоно, ЧП

QR-код с контактной информацией организации Медичный центр Интерсоно, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Медичный центр Интерсоно, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.