Мега - Тракс, ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 227-62-36 Дирекция
http://141555.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,м.Львів, вул. Тернопільська, 42 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Мега - Тракс, ЧП
+380 (32) 227-62-36
Украина,Львовская область, Львов,м.Львів, вул. Тернопільська, 42, Львов

Отзывы о Мега - Тракс, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Мега - Тракс, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
У 2006 році на базі фірми OPOLTRANS (Польща) виникло суспільство MEGA-TRUCKS (Україна) займається продажем запчастин TIR. MEGA-TRUCKS звертає велику увагу на кваліфіковане і комплексне обслуговування. Легкий і швидкий контакт із продавцем, професійний консалтинг, а також короткострокова реалізація замовлень викликають у клієнта задоволеність і сатисфакцію. На сьогоднішній день фірма детально дослідила потреби й вимоги своїх клієнтів. Діяльність проводиться професійно, результатом чого є постійний ріст торговельних оборотів, відкриття нових філій, а також безперервне розширення торговельних контактів із транспортними, сервісними й торговельними фірмами в країні.
Виходячи назустріч потребам клієнтів і ринковим вимогам, мережа оптових складів автозапчастин MEGA-TRUCKS пропонує широкий асортимент по низьких і конкурентних цінах, постійно поповнюється новими товарами. Для забезпечення чіткої логістики торговельна мережа має власний транспорт.
MEGA-TRUCKS володіє спеціалізованою сучасною станцією технічного обслуговування вантажних автомобілів (СТО ТIR)
Рушійний мотор всіх дій фірми - це сатисфакція й задоволеність клієнтів. Кожен клієнт трактується індивідуально!
У 2006 році на базі фірми OPOLTRANS (Польща) було створено фірму MEGA-TRUCKS (Україна), яка займається продажем запчастин TIR. MEGA-TRUCKS звертає велику увагу на кваліфіковане і комплексне обслуговування. Легкий і швидкий контакт із продавцем, професійний консалтинг, а також короткострокова реалізація замовлень викликають у клієнта задоволення та довіру. На сьогоднішній день фірма детально дослідила потреби й вимоги своїх клієнтів. Діяльність здійснюється професійно, результатом чого є постійний ріст торговельних оборотів, відкриття нових філій, а також безперервне розширення торговельних контактів із транспортними, сервісними й торговельними фірмами в країні.
Виходячи назустріч потребам клієнтів і ринковим вимогам, мережа оптових складів автозапчастин MEGA-TRUCKS пропонує широкий асортимент по низьких і конкурентних цінах і постійно поповнюється новими товарами. Для забезпечення чіткої логістики торговельна мережа має власний транспорт.
MEGA-TRUCKS володіє спеціалізованою сучасною станцією технічного обслуговування вантажних автомобілів (СТО ТIR). Рушійний мотор всіх дій фірми - це сатисфакція й задоволеність клієнтів. Кожен клієнт трактується індивідуально!
Товары и услуги
- Фары любого наименования,
- Элементы топливных систем,
- Тормозные системы всех типов грузовых автомобилей и автобусов.
+380 (50) 513-64-01
ул. Жасминова 5, Львов, Украина, Львов
Компанія „ФОП Сінгх Бірендра Кумар” працює з 2009 року та прагне до повного вирішення всіх проблем в забезпеченні наших клієнтів необхідними сертифікованими запчастинами. Позиція нашої компанії – здійснення прямих поставок запчастин від виробника, що забезпечує високу якість продукцію та найнижчі ціни на території України. Гнучка система знижок, уважні та кваліфіковані співробітники, повна обробка Ваших заявок, а також зручна доставка товару – все це створює сприятливі умови для співробітництва з нами.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 244-49-14
Романа Дашкевича, д.2, Львов, Украина, Львов
Интернет-магазин низких цен на запчасти для иномарок.Год основания:2008
+380 (67) 672-46-50
ул. Городницька 49, Львов, 79019, Украина, Львов
Открыто до 18:00 Закроется через 0:56
Вітаємо вас в інтернет-магазині швейного підприємства «ОЛЕНІВІТ»! Чому ви маєте купити цей товар саме в нас? Дуже проста відповідь — ми виробники! А це означає, що саме ми дійсно знаємо всі властивості нашої продукції, можемо забезпечити її належну якість, та запропонувати вам найкращу ціну! В цьому магазині ціни навіть дещо нижче, ніж у нашій власній мережі магазинів «Навколо сну», що розташована на теренах Західної Украини. У виробництві використовуємо найсучасніші матеріали та устаткування, володіємо власними пікувальними машинами, що дозволяє нам забезпечувати високу якість продукції та задовільняти вимоги найвибагливіших клієнтів, а також робить нашу продукцію достатньо конкурентною у співвідношенні категорій ціна-якість, у порівнянні з іншими вітчизняними та закордонними аналогами. «Родзинкою» нашого підприємства є вироби з натуральної, 100% овечої вовни породи овець «мерінос», що відома у всьому світі своїми лікувальними властивостями. Для тих, хто має власне швейне виробництво, або бажає його організувати, пропонуємо натуральну овечу вовну на тканій основі польської фірми «Лама», представниками якої ми виступаємо на території Україниhttp://woollama.cc.ua/ Приветствуем вас в интернет-магазине швейного предприятия «ОЛЕНИВИТ»! Почему вы должны купить этот товар именно у нас? Очень простой ответ — мы производители! А это означает, что именно мы действительно знаем все свойства нашей продукции, можем обеспечить ее надлежащее качество и предложить вам наилучшую цену! В этом магазине цены даже несколько ниже, чем в нашей собственной сети магазинов «Вокруг сна», что расположены на территории Западной Украины. в производстве используем наисовременнейшие материалы и оборудование, владеем собственными пиковальными машинами, что позволяет нам обеспечивать высокое качество продукции и удовлетворять запросы самых требовательных клиентов, а также делает нашу продукцию достаточно конкурентной в соотношении категорий цена-качество, в сравнении с другими отечественными и зарубежными аналогами. «Изюминкой» нашего предприятия являются изделия из натуральной, 100% овечьей шерсти породы овец «меринос», известной во всем мире своими лечебными свойствами. *Для тех. кто владеет собственным швейным производством, или желает его организовать, предлагаем натуральную овечью шерсть на тканой основе польской фирмы «Лама». представителями которой мы являемся на территории Украины http://woollama.cc.ua/Год основания:2003Количество сотрудников:11-50 человекАдрес:г. Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 245-07-07
улица Патона, 22, Львов, 79040, Украина, Львов
agrodoctor.com.ua – интернет-магазин компании «Лаконика», который предлагает запчасти для зерноуборочных комбайнов CLAAS, John Deere, Massey Ferguson, New Holland, пресс-подборщиков CLAAS, Welger, Sipma, дизельных двигателей DEUTZ, Perkins, John Deere и другой сельскохозяйственной техники иностранного производства. Здесь Вы имеете возможность оперативно найти и приобрести необходимые запчасти. Кроме того, на сайте интернет - магазина размещена полезная справочная информация о зерноуборочных комбайнах и другой импортной агротехнике - изображения, описания, характеристики. Реквизиты компании:agro@laconica.com.ua laconica@laconica.com.ua
+380 (97) 388-65-35
Центр, Львов, Украина, Львов
Maxgear автозапчастини оптом Продажа автозапчастин оптом копманії MAXGEAR а також відомих європейських брендів. Запрошуєм всіх до співпраці. Низькі ціни, доставка по Україні курєрськими службами. Пропоную вам ознайомитись з нашим каталогом автозапчастин Maxgear А также шины для автомобилей. Шины отсылаются после 100% оплаты на карту Приватбанка курьерской службой Евроэкспресс.Год основания:2011Количество сотрудников:5-10 человек
+380 (67) 310-41-58
м. Львів, вул. Шевченка, 186, Львов, 79039, Украина, Львов
Офіційний дистрибутор компанії WEBASTO в західній Україні.Год основания:1998

Кратко об организации

Компания Мега - Тракс, ЧП из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Производство автозапчастей. Организацию можно найти по адресу Украина,Львовская область, Львов,м.Львів, вул. Тернопільська, 42 в Львове. Связаться с контактным лицом компании Мега - Тракс, ЧП по всем вопросам вы можете на web-странице http://141555.ua.all.biz, по номеру +380 (32) 2276236.