Мистраль, ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?

Отзывы о Мистраль, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Мистраль, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
Товары и услуги
- Офсетная листовая 2-х красочная машина Polly 266,
- Kolbus HL - машина для обработки корешка блока,
- Крышкоделательный полуавтомат CMM-5070,
- Рулонный ламинатор RSL 2701,
- Резак-гильотина СТАНДАРТ-454,
- Фальцесклеивающая линия KAMA FKM 100,
- KBA Rapida SRO,
- Термобиндер CP Bourg 3001,
- Термобиндер HORIZON BQ 270 однокареточый,
- Cтоп-цилиндровая машина Heidelberg KSBA с приставкой для горячего тиснения фольгой фирмы Cavomit.
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 617-07-01
Украина,Львовская область, Львов,ул. Зеленая, 44а
Торговые поставки: расходные полиграфические материалы.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 239-59-06
Украина,Львовская область, Львов,79018, ул. Стороженко, 18
Фірма "АНТОЛ" - офіційний представник EURO-WIGA (Польща) в Україні. Презентує високоякісні поліграфічні матеріали - плівки для ламінування ULTRALEN (Німеччина), широку гаму клеїв HENKEL (Німеччина), каптали і стрічки-ляссе KORDUS (Польща), крепований папір.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 270-00-49
Украина,Львовская область, Львов,79035, г. Львов ул. Зеленая, 147 а/я 7925
Предприятие активно работает на Украинском рынке полиграфических материалов с 1991 года. Наша цель - обеспечить клиентов высококачественными материалами, предоставить максимально широкую и квалифицированную техническую помощь при внедрении наиболее современных технологий. Наши поставщики - ведущие компании-производители из Западной Европы, наши клиенты - более 600 предприятий полиграфической отрасли.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 270-63-53
Украина,Львовская область, Львов,ул. Зелена, 109/306
Рекламное агентство полного цикла услуг. Крупный оператор наружной рекламы. Собственный завод по производству рекламы.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 263-73-82
Украина,Львовская область, Львов,79059, ул. Перфецкого, 21/58
Приватне підприємство "Галполіфлекс" засноване 2001 року. Упродовж майже дев'яти років основним напрямком діяльності підприємства було постачання обладнання та витратних матеріалів для поліграфії. Наприкінці 2007 року напрямок постачання витратних матеріалів для виготовлення пакування з картону та гофрокартону став домінантним і визначив спеціалізацію підприємства. Ми постачаємо: витратні матеріали для виготовлення штанц-форм; обладнання для виробництва та ремонту штанц-форм; матеріали та обладнання для виготовлення упаковки із картону та гофрокартону; запасні частини та комплектуючі до гофроагрегатів. Нашими постачальниками являються відомі Європейські компанії, такі як Астін (Італія), Хірш (Німеччина), Контейнер Графікс (Великобританія), Стурла (Італія). Всі витратні матеріали є виключно виробництва країн Європи та США. До штату підприємства входять спеціалісти, досвід роботи яких на ринку вирубки становить понад 3 роки. Ми маємо швидкий зворотній зв'язок з компаніями-виробниками. Надаємо повний каталог наших матеріалів за запитом клієнта. Підприємство пропонує проведення навчальних семінарів на базі Вашого виробництва за участі запрошених іноземних спеціалістів та за попередньо узгодженою програмою. Маємо на меті підвищення рівня знань виробничників в галузі технологій та вирішення технологічних завдань, що забезпечить поліпшення продуктивності праці та зменшення виробничих витрат. Ми гарантуємо Вам високу якість матеріалів та обслуговування замовлень, технологічну підтримку та консультаційні послуги, стабільність поставок та стовідсоткову орієнтацію на клієнта. З надією на довгострокову та плідну співпрацю, Колектив ПП «ГАЛПОЛІФЛЕКС»
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 096-52-28
Украина,Львовская область, Львов,ул. Городоцька, 282
Виготовлення обладнання для пневмозадувки утеплюючих матеріалів (“Тайфун”).

Кратко об организации

Компания Мистраль, ЧП из Львова предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Полиграфическое оборудование. Располагается по адресу в Львове. Связаться с представителем компании Мистраль, ЧП по всем вопросам вы можете.