Молоток, ООО

Редактировать данные компании Молоток, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Молоток, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,вул. Промислова, 50/52
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 2520307,2458015
  -
  Дирекция
  +380 (32) 2340206,2446008
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Молоток, ООО http://88270.ua.all.biz
 • Описание


  Молоток Салон Молоток, що знаходиться за адресою м. Львів вул. Промислова,50/52 займає значну частку на ринку будівельних матеріалів у м. Львові та Львівській області.
  За цей тривалий період часу Молоток зарекомендував себе як надійне та кваліфіковане підприємство, а саме уже три роки поспіль наше підприємство являється переможцем Міжнародної виставки «Гал Експо» Вікна. Двері. Дах., «Інтердизайн», що проходить у м. Львові.
  Окрім цього з 2007 року наше підприємство являється офіційним торговим партнером польської фірми Gerda та єдиним офіційним дистриб'ютором польської фірми Drew-Holtz.
  Основні напрямки діяльності нашого салону є продаж дверей, гаражних воріт, кованих виробів, природнього каменю, газобетону, димохідних систем та інших будівельних матеріалів.
  Ми пропонуємо своєму клієнту найбільший вибір міжкімнатних та вхідних дверей. У нашому салоні представлено понад 200 основних моделей різних смаків, стилів та напрямків.
  Для Вас ми також пропонуємо індивідуальне виготовлення дверей, лакування виробів з дерева та соснових дверей, найрізноманітніший підбір скла та вітражів.
  Наше підприємство спеціалізується на підборі та продажі димохідних систем Schiedel, у зв'язку з цим ми проводимо різноманітні тренінги, майстер класи та семінари.
  Окрім цього з 2008 року наш салон позиціонує себе також як виробник декоративної кованки, наші спеціалісти та дизайнери розроблять та виготовлять найрізноманітніші ескізи кованих виробів, садових меблів, загород, дашків, парканів, тощо. Наш салон спеціалізується на виробах з дерева, а також на розписі по дереву, декупажу, розпису під старовину.
  Ми вмієм гарно працювати, ми вмієм гарно відпочивати - ми професіонали своєї справи.
  Молоток - достукатись до сердець

  Двері - Міжкімнатні - Вхідні - фурнітура та аксесуари Ворота - Гаражні - Промислові - Вїзні - Панорамні Димохідні системи - Schiedel UNI - Schiedel QUADRO - Schiedel KERASTAR - Schiedel KERANOVA - Вентиляційні канали Вікна - Деревянні - Металеві Шлагбауми Ролокасети Автоматика для воріт


 • Товары и услуги
  - Газобетон,
  - Двери,
  - Ворота.
 • Кратко об организации
  Компания Молоток, ООО из Львова предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Магазины строительных материалов.
  Располагается по адресу Украина,Львовская область, Львов,вул. Промислова, 50/52 в Львове.
  Связаться с представителем компании Молоток, ООО по всем вопросам вы можете при помощи телефонов +380 (32) 2520307,2458015, +380 (32) 2340206,2446008, на официальном сайте http://88270.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Молоток, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,вул. Промислова, 50/52. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Молоток, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Молоток, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Молоток, ООО

QR-код с контактной информацией организации Молоток, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Молоток, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.