Неодим Запад, ООО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 253-88-482422404 Дирекция
+380 (67) 323-01-91 — Дирекция
http://191499.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,ул. Вербовая, 15 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Неодим Запад, ООО
+380 (32) 253-88-482422404
Украина,Львовская область, Львов,ул. Вербовая, 15, Львов

Отзывы о Неодим Запад, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Неодим Запад, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Строительство и монтажные работы
Отопление и водоснабжение:
котельные и топливные;
тепловые пункты;
системы отопления;
системы водопроводов и канализации;
внутренние и внешние дренажные системы;
Электроснабжение:
проектные работы систем электроснабжения;
прокладка кабелей, монтаж воздушных линий;
производим, монтируем и подключаем электрощиты и конденсаторные батареи;
монтаж трансформаторных подстанций 10 0,4 кВ, РЦ-10 кВ,
монтажные и пусконаладочные работы;
монтаж систем молниезащиты, заземления;
высоковольтные испытания, замеры сопротивления изоляции, сопротивление контура заземления и другие виды измерений;
Гидроизоляцийни работы:
гидроизоляция фундамента снаружи;
утепление стен теплоизоляционной штукатуркой
дренаж;
обновления горизонтальной гидроизоляции стен путем инъекций
вертикальная и горизонтальная гидроизоляция стен;
гидроизоляция террас.
Вентиляция и кондиционирование:
разработка проектов, проектных решений, способов повышения эффективности работы систем ветиляции, кондиционирования, аспирации;
випробовання и наладка систем ветиляции, кондиционирования, аспирации;
монтаж систем вентиляции, кондиционирования воздуха, аспирации.
Отделочные работы штукатурными смесями машинного нанесения, стяжки бетонных и самовыравнивающиеся. А также широкий спектр строительных работ.
У нас можно приобрести электротехническое оборудование, кабельную продукцию, оборудование для обустройства систем водоснабжения, канализации, водоотведения.
Наши цены Вас приятно удивят!
Товары и услуги
- Электромонтажные работы,
- Строительные работы,
- Гидроизоляционные работы.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 671-30-95
Сокильныки, Львов, Украина, Львов
Продам фирму с магазином и 20 сотых под строительство торгового комплекса
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 906-95-15
вул.Щурата 3, Львов, Украина, Львов
Сервіс, технічне обслуговування, монтаж, продаж, ремонт газових електричних та твердопаливних котлів, ремонт газових колонок та систем опалення, монтаж та налагодження роботи сонячних систем, регулювання,післягарантійне обслуговування, консультації, розрахунок і підбір систем газового та альтернативного опалення, допомога при закупівлі обладнання, чистка та промивка теплообмінників. Наявність повного комплекту необхідного обладнання, інструменту та багатого досвіду (навчання за кордоном, ліцензії, сертифікати) дозволяє професійно та швидко усувати будь-які несправності та проблеми провідної техніки Viessmann, Vaillant, Buderus, Junkers, Beretta, Ariston, Bosch, Saunier Duval, Termet та ін. Виклик - 50грн у межах міста Львів, далі - по кілометражу. При виклику обовязково вказати марку та модель обладнання. Ремонт газового електричного твердопаливного котла, ремонт газової колонки, монтаж та сервіс проводиться якісно та в найкоротші терміни. На усі роботи надається гарантія. Цілодобово, послуга «терміновий виїзд», без вихідних.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 675-98-70
вул. Кобилянської, 14, Львов, Украина, Львов
Виконуєм проектування та монтаж систем газопостачання та опалення. Офіційний представник японських газових котлів "Rinnai" у Львівській області. Сервіс котлів "Rinnai"
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 243-11-31
м. Львів, вул. Дорошенка, 44, 2 поверх,, Львов, Україна, Львов
Компанія ПП «Ламанш-ЛВ» розпочала свою діяльність в 2003р. і на даний час є одним з найбільших підприємств, що спеціалізується на продажах та установці комплексних стельових систем — натяжних, алюмінієвих, гіпсокартонних, а також стелях типу «армстронг». За період розвитку фірма завоювала хорошу репутацію на Західноукраїнському ринку завдяки високій якості робіт та подальшому сервісному обслуговуванню. Нашими головними принципами діяльності є надійність, порядність, обов’язковість, професійність працівників, що в свою чергу дозволяє підтримувати хороші відносини з партнерами і замовниками. Дизайнерів, архітекторів, прорабів запрошуємо до співпраці. м. Львів, вул. Дорошенка, 44, 2 поверх, т. (032) 243-11-31, 050-430-70-33 відділ по натяжних стелях — (032) 243-11-31, 050-430-33-94 відділ по алюмінієвих конструкціях — (032) 245-61-80, 095-26-00-396 http://lamansh.lviv.ua/ E-mail: info@lamansh.lviv.ua
Оставьте отзыв первым
+38 (098) 375-84-24
Львов, Львов
Предоствляем в аренду спецтехнику: экскаваторы, бульдозеры, тралы, самосвалы и другое. Осущестляем услуги и проводим земляные работы: ритье котлованов, планирование участков, перемещение земли, копаем траншеи и многое другое. Доставка техники! Качественно и недорого!
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 963-63-11
вул. Чукаріна, Львов, 79070, Україна, Львов
Будівельна компанія «Муратор «– невелика мобільна організація яка надає послуги на території західного регіону України, щодо алмазного буріння та порізки будівельних конструкцій з залізобетону, бетону, цегли, природного каменю, демонтажних робіт, анкерування обладнання та механізмів. Сучасне будівельне обладнання передових західних виробників і новітні технології «Hilti» та «Bosh», а також досвідчений персонал дозволяють виконувати складні будівельні завдання з високою якістю та в стислі терміни. Наша компанія надає такі послуги, як: – буріння отворів в будівельних конструкціях діаметром від 12 до 400мм для влаштування вентиляції, каналізації, водогону, опалення, кондиціювання, електричних мереж та сигналізації, а також інших видів інженерних комунікацій; – буріння отворів для взяття лабораторних пробників, а також для влаштування перил та огородження; – різку будівельних конструкцій товщиною до 400мм для влаштування дверних, віконних, вентиляційних та сходових отворів; – демонтажні роботи за допомогою бензорізу, відбійних молотків та перфораторів; — встановлення анкерної техніки (хімічних та розпірних анкерів); – монтаж трубопроводів водопостачання та каналізації; – ремонтно-будівельні роботи. Підприємство «Муратор «засноване в 2008 році і за цей короткий час приймало участь в будівництві та реконструкції таких відомих на всю Україну об’єктів, як: мережа магазинів «Фуршет» в м. Львові та в м. Тернополі, супермаркетів «Епіцентр» в м. Луцьку і «Кінгкрос» та «Сільпо» в м. Львові, цементного заводу «Волиньцемент» в м. Здолбунові, спортивних об’єктів під Євро-12 стадіону «Скіф» в м. Львові та стадіону «Галичина» в м. Дрогобичі, пункт керування повітряними польотами в м. Львові,

Кратко об организации

Фирма Неодим Запад, ООО из Львова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Услуги в сфере строительства и недвижимости. Находится по адресу Украина,Львовская область, Львов,ул. Вербовая, 15 в Львове. Связаться с контактным лицом организации Неодим Запад, ООО по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://191499.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (32) 25388482422404, +380 (67) 3230191.