ООО "Шеллекс"

Редактировать данные компании ООО Нашли ошибку? Вход для представителя ООО Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Петрушевича 3, Львов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 920-77-69
  +380 (322) 224-54-10
  +380 (50) 431-36-42
  +380 (97) 314-30-35
 • Сайты
  Официальный сайт ООО http://shelleks-cs893245.uaprom.net
 • Описание


  Основним напрямком діяльності ТзОВ «Шеллекс» є забезпечення високоякісним товаром підприємств різних галузей. Львівське підприємство «Шеллекс» працює на ринку України з 1997р і зарекомендувало себе як надійний та стабільний постачальник. Наша компанія співпрацює з рядом відомих компанії Європи, назви яких асоціюються з високою якістю виготовленої продукції: «Шеллекс» – прями дистриб’ютор в Україні товарів компанії “BRITA Professional” (Німеччина) – виробника професійних фільтрів для води для професійного обладнання; «Шеллекс» – офіційний дистриб’ютор в Україні компанії “Hygiena International” (Великобританія) – виробника приладів моніторингу гігієни; «Шеллекс» – прямий дистриб’ютор в Україні товарів компанії “Lyckeby Culinar” та “Emsland” – виробників високоякісних натуральних та модифікованих крохмалів до різних галузей промисловості. ТзОВ «Шеллекс» має репутацію надійного партнера, що може бути підтверджено багатьма українськими виробниками. Ми представляємо якісний додатковий сервіс, який включає повну технічну підтримку з виїздом наших спеціалістів на підприємство. Головним правилом працівників нашої фірми являється якість в обслуговуванні клієнтів. «Шеллекс» – це синонім передової технології і оптимального співвідношення сервіс-якість-ціна. За кожним з наших продуктів стоять потреби клієнтів і наше бажання виконати їх найкращим чином. Саме тому Ви можете бути впевнені, що кожен раз, коли телефонуєте до нас, Вам відповість людина, котра розуміє Ваші потреби і з радістю спробує Вам допомогти.


 • Товары и услуги
  - Оболочка колбасная(Фабіос).
 • Кратко об организации
  Компания ООО "Шеллекс" из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Электротехническая продукция, общее.
  Организацию можно найти по адресу Петрушевича 3, Львов, Украина в Львове.
  Связаться с контактным лицом компании ООО "Шеллекс" по всем вопросам вы можете на web-странице http://shelleks-cs893245.uaprom.net, по номерам +380 (50) 920-77-69, +380 (322) 224-54-10, +380 (50) 431-36-42, +380 (97) 314-30-35.
Распечатать Редактировать данные компании ООО Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Петрушевича 3, Львов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ООО "Шеллекс"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ООО "Шеллекс". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ООО "Шеллекс"

QR-код с контактной информацией организации ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ООО "Шеллекс", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.