Остапенко, СПД

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (99) 902-50-51 Дирекция
http://73795.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,ул. Кульпарковская, 93а Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Остапенко, СПД
+380 (99) 902-50-51
Украина,Львовская область, Львов,ул. Кульпарковская, 93а, Львов

Отзывы о Остапенко, СПД

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Остапенко, СПД. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Наша компания занимается продажей автосканеров.
Товары и услуги
- Автосканер Solus Pro.
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 028-87-45
Украина,Львовская область, Львов,Студенческая 8/1, Львов
Антидождь Aquapel (Ombrello)
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 196-51-38
Украина,Львовская область, Львов,ул. Городоцька,23, Львов
FFI- экономия топлива ,уменьшение вредных выбросов, улучшение динамики. mpg-caps топливная добавка компании FFI для Вашего авто, сmpg-caps каждый 5-йбак бесплатно.
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 017-59-11
Украина,Львовская область, Львов,Львов,ул.В.Великого 11, Львов
Сдаем в аренду спецтехнику: Автокраны, Ескаваторы,Погрущики, Самосвалы,Бетононасосы и Бетоносмесители. Предоставляем услуги по земляным и монтажным работам с помощью спецтехники.Краткая и долгосрочная аренда. Продажа спецтехники: Автокраны, Ескаваторы,Погрущики,Самосвалы,Бетононасосы и Бетоносмесители.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 920-94-05
Львов, Б.Хмельницкого 155, Львов, 79024, Украина, Львов
Инструмент на все СТО. Инструмент для Станций Технического Обслуживания. Головки, ключи, воротки, наборы.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 260-26-07
м. Львів, вул. Личаківська, 92, Львов, 79014, Україна, Львов
Сайт компанії: www.freetrack.com.ua Наше підприємство КОМП’ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ надає послуги із впровадження і технічної підтримки системи GPS моніторингу FreeTrack на теренах України та за її межами. В 2004 році ми активно почали розвивати систему і з того часу FreeTrack досягла значного успіху в напрямку супутникового моніторингу транспорту. За вісім років роботи (на ринку GPS моніторингу) наша компанія розробила та впровадила власне програмне забезпечення, яке враховує побажання багатьох замовників. Серверна частина здатна обслуговувати навантаження понад 1500 (одна тисяча п’ятсот) рухомих одиниць, що входять до її складу. Система GPS моніторингу FreeTrack завдяки можливостям пристроїв відомих світових брендів у сфері супутникового моніторингу транспорту забезпечує широкий спектр послуг контролю за будь-якими транспортними засобами. Дані на нашому сервері зберігаються протягом 1 року, що дає можливість здійснювати необхідний аналіз по транспортних засобах згідно замовлених послуг за досить тривалий період часу. З кожним днем GPS моніторинг транспорту набуває щораз більшого розповсюдження у сфері його застосування, що, в свою чергу, нагадує нещодавній розвиток використання копм’ютерної техніки чи мобільних телефонів. У зв’язку з розвитком супутникових мереж відстеження відповідна технологія є цілком доступною та фінансово прийнятною як для організацій, що задіяні в перевезеннях, логістиці та інших видах діяльності пов’язаних з роботою автотехніки, так і для приватних осіб загалом. За бажанням замовника розширюємо можливості запропонованого базисного програмного комплексу. В існуючій системі GPS моніторингу FreeTrack реалізовано розподілений доступ до даних (кожен оператор-диспетчер клієнта відслідковує лише замовлений об’єкт/об’єкти (свою множину об’єктів)). Інтерфейс системи розроблявся та змінювався протягом останніх років з врахуванням побажань замовників для максимальної зручності в роботі. Ми готові прийняти участь в обладнанні як рухомого складу підприємства, так і приватного авто пристроями навігації та запропонувати гнучку систему умов оплати за надані послуги та обслуговування. Завдяки унікальності нашої системи, професіоналізму та злагодженій праці нашого персоналу, ми зайняли достойне місце на ринку GPS моніторингу, про що свідчить зміна підприємствами-клієнтами своїх попередніх партнерів у сфері надання послуг по GPS моніторингу саме на користь нашої компанії FreeTrack (GPS моніторинг).
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 600-00-28
Львов, Львов, Украина, Львов
Интернет магазин Eomarket предлагает вам штатные магнитолы с разным набором функционалов известных брендов, имеющих надежную репутацию и предоставляющих гарантию качества на свои изделия. Осуществляем доставку продукции во все города Украины: Луганск, Донецк, Днепропетровск, Запорожье, Харьков, Симферополь, Херсон, Полтава, Сумы, Кировоград, Николаев, Черкассы, Чернигов, Киев, Житомир, Винница, Одесса, Хмельницкий, Черновцы, Ровно, Луцк, Ивано-Франковск, Ужгород, и по другим районам Украины

Кратко об организации

Компания Остапенко, СПД из Львова предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Автосервисное оборудование. Располагается по адресу Украина,Львовская область, Львов,ул. Кульпарковская, 93а в Львове. Связаться с представителем компании Остапенко, СПД по всем вопросам вы можете по телефону +380 (99) 9025051, на сайте http://73795.ua.all.biz.