Первая Западно-Украинская Инженерная Группа, ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 295-81-302956806 Дирекция
http://71430.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,Львов вул.Городоцька 174 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Первая Западно-Украинская Инженерная Группа, ЧП
+380 (32) 295-81-302956806
Украина,Львовская область, Львов,Львов вул.Городоцька 174, Львов

Отзывы о Первая Западно-Украинская Инженерная Группа, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Первая Западно-Украинская Инженерная Группа, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

ПП «Перша Західно-Українська Інженерна Група» зареєстровано 16.12.2005 р.,

володіє ліцензією Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України АВ №119600 від 28.07.2006 р., а також Дозволом Територіального Управління Держгірпромнагляду по Львівській області за №155.07.46-45.31.2 від 14.07.2008 р. на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Підприємство надає послуги по створенню сучасних комплексних систем безпеки для об'єктів різного типу складності, а саме:

  • проектування та монтаж сучасних систем сигналізації, охорони периметра та території,облаштування пультів централізованого спостереження для об'єктів будь-якого призначення;
  • проектування та монтаж систем відеонагляду, відеореєстрації, охоронного телебачення та контролю виконання технологічного процесу на виробництві;
  • впровадження систем контролю доступу, паркувальної автоматики любої складності;
  • впровадження офісних міні АТС, електронного зв'язку та інших слаботочних мереж;
  • встановлення супутникового телебачення;
  • монтаж електричних мереж.

Технічні спеціалісти фірми фахово та в найстисліші терміни виконують комплекси робіт за такими напрямами:

·розробка проектів комплексних систем безпеки;

·поставка комплектуючих та обладнання;

·шеф-монтаж,інсталяція та пуско-налагоджувальні роботи;

·гарантійне та сервісне обслуговування;

·модернізація діючих систем;

·консультації з питань технічної охорони.

Підприємство забезпечене всіма необхідними технічними засобами, вимірювальними приладами та електроінструментамидля проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт.

На підприємстві працюють кваліфіковані працівники з вищою технічною та середньою технічною освітами , які володіють широким практичним досвідом роботи.

Товары и услуги
- Видеодомофоны,
- Видеокамеры систем охранного видеонаблюдения,
- Домофоны,
- Оборудование для систем видеонаблюдения,
- Оборудование для систем охранного видеонаблюдения,
- Оборудование пожарно-сигнализационное,
- Домофоны мониторы замки,
- Домофоны цифровые.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 244-03-44
ул.Навроцкого,1, Львов, 79034, Україна, Львов
Компанія розпочала свою діяльність у 1954 році, і з тих пір є одним з лідерів на ринку металопрокату західного регіону України. Головні напрямки діяльності організації: оптова, дрібнооптова та роздрібна торгівля широким асортиментом металопродукції будівельного та промислового призначення з наданням сервісних послуг. У сортамент продукції входить арматура, круг, катанка, дріт, балка, швелер, листовий прокат, труби, кутник, квадрат, шестигранник, полоса. Також підприємство виконує замовлення на поставку спеціальних (конструкційних, термічних, легованих і т.д.) марок сталі. Крім металу в продажі є сітки, електроди, люки каналізаційні, руберойд та інші товари для будівництва.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 295-82-61
вул. Городоцька, 357, м. Львів, Львов, 79003, Украина, Львов
ТОВ «Захід Імпекс Груп» — одна з провідних компаній України на ринку комплексного постачання будівельними матеріалами. Основні напрями діяльності — каналізаційні, телефонні і газові люки, дощоприймачі, решітки з чавуну і альтернативних матеріалів, залізобетонні вироби (ЗБВ), асбестоцементні і пластикові труби. Компанія спеціалізується на виготовленні і реалізації пічного та художнього литва. Клієнтам надаються послуги з виготовлення дрібносерійних виробів з чавуну, міді, латуні за індивідуальними замовленнями.Год основания:2009
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 297-11-81
вул. Вербова,15, Львов, Україна, Львов
ТзОВ «ЕЛСИ» на ринку України виступає як виробник та постачальник комплектуючих для систем безпеки: сигналізації, відеоспостереження та контролю доступу. Основні напрями діяльності: Список продаж устаткування та складових систем сигналізації, відеоспостереження та контролю доступу; Список СписокСписок проектування систем безпеки для об'єктів різного масштабу; Список встановлення та технічне обслуговування систем сигналізації, відеоспостереження, контролю доступу; Список побудова структурованих кабельних мереж та їх інтеграція з системами безпеки; Список СписокСписок виробництво складових: Списоксистем відеоспостереженняСписок-термобокси для відеокамер, приймально-передавальні пристрої для передачі відеозображення по симетричним лініям, пристрої корекції відеосигналу, пристрої грозозахисту; відеопереговорних пристроїв — вандалостійкі панелі виклику для одноквартирних відеодомофонів, GSM-домофон; сигналізації — GSM модулі; пристроїв живлення систем відеоспостереження та сигналізації. Використовуючи сучасне обладнання вітчизняного та імпортного виробництва підприємство виконує весь спектр монтажних та пусконалагоджувальних робіт по побудові комплексних систем безпеки. СписокСписок
Оставьте отзыв первым
4. Hotek
+380 (95) 208-33-35
ул. Пасичная, 127 , офис 5, website www.hotek.com.ua, Львов, 79035, Украина, Львов
Hotek является лидером на рынке инновационной продукции для обеспечения безопасности и комфорта в вашем отеле. Hotek предлагает подходящие решения для любых частей отеля: от замков до электронных карточных систем, от сейфов до аксессуаров для номера и ванной комнаты. Hotek не только доставляет товары, но и разрабатывает и производит их. Кроме хорошо известных брендов, Hotek предлагает свою собственную продукцию, ассортимент которой постоянно увеличивается. Нашими основными приоритетами являются качество и жесткая ценовая политика, но мы также заботимся о надежности и экологически чистую продукцию Hotek заботится о перевозке, доставке и монтаж, работая круглосуточно и без выходных. Многие клиенты подписывают контракт на обслуживание, в котором мы гарантируем немедленное решение любой неисправности. Hotek - это независимая частная компания. Мы ориентированы на клиента и предлагаем кратчайшую связь и персональный подход. Узнайте, что Hotek может сделать для вашей компании! • Независимая компания • Непосредственное управление • Лидер рынка • На рынке с 1998 • Все для гостиничной индустрии • Всемирная сеть • Локальная профессиональная помощь • Международная сеть обслуживания Вы заботитесь о своих гостях, Hotek заботится о вас! Компания Хотек предлагает гарантийный срок 5 лет. Для аксессуаров ванных комнат 10 лет (на покрытие)Реквизиты компании:г. Львов, ул. Пасичная, 127, офис 5 www.hotek.com.ua
Оставьте отзыв первым
+38 (032) 245-63-69
ул. Пасечная, 127, Львов
Закрыто до 9:00 Откроется через 7:23
Продажа, установка и сервисное обслуживание гостиничного оборудования компании Hotek Hospitality Group (Голландия). В ассортименте: - электронные дверные замки; - электронные мини-сейфы; - мини-бары и холодильники; - кровати; - принадлежности и косметика для ванных комнат; - множество дополнительных вещей для комплектации гостиницы и гостиничных номеров.
+380 (98) 941-76-53
Радіоринок на вул.Б.Хмельницького, Львов, Україна, Львов
продаж опт і роздріб за низькими цінами – тюнера – роутери – конвертори – тарілки і все для них – кабеля – пульти – шнури ремонт ресиверів!!!!!

Кратко об организации

Компания Первая Западно-Украинская Инженерная Группа, ЧП из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Видеонаблюдение и охранные системы. Организацию можно найти по адресу Украина,Львовская область, Львов,Львов вул.Городоцька 174 в Львове. Связаться с контактным лицом компании Первая Западно-Украинская Инженерная Группа, ЧП по всем вопросам вы можете через сайт http://71430.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (32) 29581302956806.