Полищук, ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (50) 100-30-00 Дирекция
http://158719.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,Наукова, 61 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Полищук, ЧП
+380 (50) 100-30-00
Украина,Львовская область, Львов,Наукова, 61, Львов

Отзывы о Полищук, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Полищук, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Уже 19 років ПП Поліщук пропонує своїм покупцям широкий асортимент матеріалів, комплектуючих і обладнання для ремонту та виготовлення взуття. Зручні магазини, постійна наявність повного асортименту товарів , періодичне оновлення товарного ряду, кваліфікований персонал та смачна, запашна кава - наша візитна картка.

Сегмент взуттєвого ринку з кожним днем зростає і стрімко розвивається, тому ви зможете вибрати будь-який товар, який тільки можна уявити. Взуттєве обладнання, представлене в асортименті, вироблено з урахуванням всіх потреб і побажань замовника. У нас ви зможете замовити і вузькоспеціалізований інструмент, і обладнання широкого використання. Наша компанія реалізує різноманітні додаткові взуттєві матеріали - це можуть бути матеріали для задників, підносок, різна тканина для підкладки, кріпильні гвинти для каблука та ін.

У нас ви зможете придбати абсолютно все необхідне для виробництва сучасного і якісного взуття! Наш асортимент налічує більше 5000 найменувань товарів для виробництва взуття. Основу товарного асортименту складають комплектуючі: шкірзамінники, шкіра для виробництва взуття, латекс, туніти, шкіркартон, термопласт, полотна,синтетичні матеріали,флізелін, клеї, фарби, різноманітна фурнітура та інші взуттєві матеріали.

Комплектуючі для взуття та матеріали для ремонту взуття, різна фурнітура - від пряжок до еластичних резинок, є в наявності постійно. Для зручності клієнтів ми реалізуємо як стандартні матеріали та комплектуючі, так і ті, які дозволяють виготовити унікальні моделі.

Працювати з нами вигідно - гнучка фінансова політика нашої компанії і реалізація всього необхідного для виробництва взуття безпосередньо від виробника, дозволяє нашим клієнтам придбати продукцію високої якості за дуже доступними цінами.

Працювати з нами зручно - ми забезпечуємо можливість працювати відразу з декількома товарними групами у одного постачальника. Плюси очевидні: економія часу замовника, оптимізація пошуку потрібного товару, централізація поставок. Ми гарантуємо чіткі терміни поставок і можливість поставок зразків для апробації.

Індивідуальний підхід до кожного замовника робить співпрацю не тільки взаємовигідною, але і приємною у всіх відношеннях.

Товары и услуги
- Клей наирит GTA-1,
- Гранитоль,
- STAHL краска финишная?,
- Воск полировочный.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 245-62-15
ул. Лычаковска 150, Львов, Украина, Львов
Выгодное предложение. Брендовая и стоковая обувь, одежда. Выгодная цена. Современные и актуальные модели. Опт и малый опт. Андрей Телефон: 097 174 64 87. 063 43 53 088
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 293-37-512939891
Украина,Львовская область, Львов,79024, ул Б.Хмельницкого, 106, Львов
Официальное представительство фирмы AMANN Group(Германия)- производство швейных и вышивальных ниток. С 1854 до сегоднешнего дня - более 150 лет качества в швах. Ежедневный объем производства - более 1,100,000 км нитей означает, что AMANN Group является одним из международных лидеров по условиям производства.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 276-55-802598973
Украина,Львовская область, Львов,пр-т Вячеслава Чорновола, 4 к. 16, Львов
Производство и продажа швейного оборудования.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 371-79-70
Украина,Львовская область, Львов,79024, ул. Промышленная, 45, Львов
...
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 232-54-24
Украина,Львовская область, Львов,79000, ул. Героев УПА 73, Львов
Севинг-Техсервис, ЧП Официальный представитель немецкой фирмы Дюркопп Адлер поставляет промышленную швейную технику, а также предоставляет услуги по установке и гарантийном обслуживании. Продажа швейной техники других известных фирм (Типикал, Китай; Сан Стар, Корея). Запчасти, приспособления, а также иголки и нитки.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 299-44-77
Украина,Львовская область, Львов,79000, Личковская 19/а, Львов
З 1999 року ми пропонуємо широкий спектр швейної техніки. За цей час ми здобули великий досвід, яким із задоволенням поділимося з Вами. Значна кількість наших клієнтів пересвідчилася у зручності та простоті шиття на сучасних швейних машинах для дому, багато ательє створюють вишукані моделі одягу користуючись швейними та вишивальними машинами професійного рівня, а надійність і продуктивність промислового обладнання перевірена чисельними підприємствами. Представляючи одну з найстарших і найвідоміших фірм світу - японську фірму BROTHER, а з 2006 р.ще і японську фірму JAGUAR, ми забезпечуємо повний спектр послуг - від навчання роботи на швейній машині до розрахунків ліній промислового виробництва. Завдяки глибокій спеціалізації в продажу продукції BROTHER і JAGUAR і прямим поставкам із заводів виробника ми маємо можливість тримати найнижчі в регіоні ціни і надавати найякісніше сервісне обслуговування

Кратко об организации

Компания Полищук, ЧП из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Магазины одежды. Организацию можно найти по адресу Украина,Львовская область, Львов,Наукова, 61 в Львове. Связаться с контактным лицом компании Полищук, ЧП по всем вопросам вы можете через сайт http://158719.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (50) 1003000.