Полищук, ЧП

Редактировать данные компании Полищук, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Полищук, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,Наукова, 61
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 1003000
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Полищук, ЧП http://158719.ua.all.biz
 • Описание

  Уже 19 років ПП Поліщук пропонує своїм покупцям широкий асортимент матеріалів, комплектуючих і обладнання для ремонту та виготовлення взуття. Зручні магазини, постійна наявність повного асортименту товарів , періодичне оновлення товарного ряду, кваліфікований персонал та смачна, запашна кава - наша візитна картка.


  Сегмент взуттєвого ринку з кожним днем зростає і стрімко розвивається, тому ви зможете вибрати будь-який товар, який тільки можна уявити. Взуттєве обладнання, представлене в асортименті, вироблено з урахуванням всіх потреб і побажань замовника. У нас ви зможете замовити і вузькоспеціалізований інструмент, і обладнання широкого використання. Наша компанія реалізує різноманітні додаткові взуттєві матеріали - це можуть бути матеріали для задників, підносок, різна тканина для підкладки, кріпильні гвинти для каблука та ін.


  У нас ви зможете придбати абсолютно все необхідне для виробництва сучасного і якісного взуття! Наш асортимент налічує більше 5000 найменувань товарів для виробництва взуття. Основу товарного асортименту складають комплектуючі: шкірзамінники, шкіра для виробництва взуття, латекс, туніти, шкіркартон, термопласт, полотна,синтетичні матеріали,флізелін, клеї, фарби, різноманітна фурнітура та інші взуттєві матеріали.


  Комплектуючі для взуття та матеріали для ремонту взуття, різна фурнітура - від пряжок до еластичних резинок, є в наявності постійно. Для зручності клієнтів ми реалізуємо як стандартні матеріали та комплектуючі, так і ті, які дозволяють виготовити унікальні моделі.


  Працювати з нами вигідно - гнучка фінансова політика нашої компанії і реалізація всього необхідного для виробництва взуття безпосередньо від виробника, дозволяє нашим клієнтам придбати продукцію високої якості за дуже доступними цінами.


  Працювати з нами зручно - ми забезпечуємо можливість працювати відразу з декількома товарними групами у одного постачальника. Плюси очевидні: економія часу замовника, оптимізація пошуку потрібного товару, централізація поставок. Ми гарантуємо чіткі терміни поставок і можливість поставок зразків для апробації.


  Індивідуальний підхід до кожного замовника робить співпрацю не тільки взаємовигідною, але і приємною у всіх відношеннях.


 • Товары и услуги
  - Клей наирит GTA-1,
  - Гранитоль,
  - STAHL краска финишная?,
  - Воск полировочный.
 • Кратко об организации
  Компания Полищук, ЧП из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Магазины одежды.
  Организацию можно найти по адресу Украина,Львовская область, Львов,Наукова, 61 в Львове.
  Связаться с контактным лицом компании Полищук, ЧП по всем вопросам вы можете через сайт http://158719.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (50) 1003000.
Распечатать Редактировать данные компании Полищук, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,Наукова, 61. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Полищук, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Полищук, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Полищук, ЧП

QR-код с контактной информацией организации Полищук, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Полищук, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.