ПП "Абмеран"

Редактировать данные компании ПП Нашли ошибку? Вход для представителя ПП Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Угорська,14, Львов, 79034, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (322) 27-61-44
  +380 (67) 928-98-28
 • Сайты
  Официальный сайт ПП http://unipayua.uaprom.net
 • Описание

  Unipay
  Українська компанія «Уніпей» http://unipay.ua Пропонуємо Вашій увазі програмно-технічний комплекс для організації прямих поповнень рахунків мобільних операторів за допомогою мобільного телефону. На мобілку встановлюється Java-програма, що дозволяє цілодобово здійснювати прямі поповнення на номери мобільних операторів. Мінімальна сума поповнення 1 грн.
  Можливі варіанти використання — як основний вид заробітку (самостійне або за допомогою найманих робітників здійснення поповнень в людних місцях), або додатковий (буде цікавий для власників або працівників, наприклад, торгових точок, закладів харчування, бензоколонок і т. ін. — власне, будь-яких місць здійснення підприємницької діяльності).
  Переваги:
  — не потрібно закуповувати, транспортувати, зберігати скретч-картки поповнення — потрібні номінали всіх операторів завжди є у наявності;
  Контролювати стан Вашого рахунку, здійснювати перегляд проведених транзакцій можна як прямо з мобілки, так через інтернет-сайт провайдера. Здійснюється цілодобова підтримка операторами.
  Механізм роботи а) На рахунок провайдера (тобто компанії"Уніпей») Ви перераховуєте власні кошти, провайдер на цю ж суму поповнює Ваш баланс у своїй системі, тобто на цю суму Ви можете здійснювати поповнення на номери всіх доступних операторів і номіналів в будь-якому співвідношенні.
  б) Для поповнення на будь-який номер необхідно запустити на телефоні програму поповнення (якщо вона ще не запущена), ввести номер телефону та суму. Вказана сума буде зарахована на протязі 30 секунд, вона ж буде автоматично списана з Вашого балансу.
  в) Кошти, отримані від клієнта за поповнення (крім зароблених Вами комісійних), знову перераховуються на рахунок провайдера (див. п. (а) ).
  г) По підсумкам роботи за місяць провайдер виплачує винагороду (5 та 15 числа наступного місяця, кошти поступають на Ваш баланс у системі)
  Щоб почати працювати: -потрібен мобільний телефон з підтримкою Java та Інтернет;
  — потрібно бути приватним підприємцем або юридичною особою;
  — вирішити, де і як ви будете здійснювати поповнення;
  — зв’язатися зі мною;
  — я надішлю пакет документів (договір між Вами і компанією, технічні інструкції по інсталяції програми на телефон і користування нею, рекламні матеріали тощо);
  — висилаєте підписаний договір на компанію, здійснюєте авансовий платіж на рахунок провайдера і працюєте.
  На які питання я ще маю відповіді: — чому поповнювати рахунки вигідно, і саме зараз;
  — як зробити, щоб з вашого номеру можна було лише здійснювати поповнення (без можливості телефонувати);
  — як відмінити помилково зроблений платіж;
  — що робити, якщо бажання працювати є, а бажання/можливості оформитися підприємцем немає;
  За більш детальною інформацією і прикладами розрахунків рентабельності звертайтеся на сайт www.unipay.ua або зв"яжіться зі мною.


 • Товары и услуги
  - Уличный платежный терминал,
  - Купюроприемник NV9,
  - Разменный автомат Comestero Dual Coin Plus,
  - Хоппер Comestero Cube MKII,
  - Монетоприемник Comestero RM5HD,
  - Монетоприемник RR6 HD.
 • Кратко об организации
  Организация ПП "Абмеран" из Львова может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Складское оборудование.
  Расположена по адресу вул. Угорська,14, Львов, 79034, Україна в Львове.
  Связаться с представителем фирмы ПП "Абмеран", чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефонов +380 (322) 27-61-44, +380 (67) 928-98-28, на официальном сайте http://unipayua.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ПП Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Угорська,14, Львов, 79034, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ПП "Абмеран"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП "Абмеран". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ПП "Абмеран"

QR-код с контактной информацией организации ПП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПП "Абмеран", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.