ПП Ферко

Редактировать данные компании ПП ФеркоНашли ошибку? Вход для представителя ПП ФеркоЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Кастелівка,8 (бічна вул. Сахарова), Львов, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (97) 324-65-21
 • Сайты
  Официальный сайт ПП Ферко http://rodinnij-tsentr-lya.uaprom.net
 • Описание

  .Давайте познайомимось!


  Вітаємо Вас на сайті родинного центру «Ляля До…Ляля По…»


  - центру дитячого та сімейного розвитку!


  Це сімейний консультаційний центр, спрямований на підтримку, допомогу і супровід родини у різноманітних життєвих ситуаціях та на різних етапах її розвитку, а також центр розвитку дитини. Сучасні молоді батьки прагнуть здобути успіху в кар’єрі та зберегти гармонійні стосунки у сім’ї. Усвідомлюють, що виховання дитини починається з моменту прийняття рішення стати батьками. А бути батьками з кожним поколінням стає дедалі складніше.


  В зачатті ми вираховуємо дні, вагітність обчислюємо тижнями, в перший рік життя дитини відзначаємо кожний місяць, а далі крок за кроком, рік за роком… Як підготуватись до дня народження малюка? Не упустити важливих моментів у його рості та розвитку, вчасно помітити та розкрити таланти? Які методи та методики виховання обрати серед безліч запропонованих, щоб встигнути наповнити світ дитини яскравими барвами, дивовижними відкриттями, довірою до цього світу та знанням про нього? Куди звернутись? Як не помилитись? Де отримати кваліфіковані поради?


  Як не загубити себе, зберегти сім’ю, подарувати дитині щасливе дитинство?


  Ви опинились у новому світі, з новими правилами, з новими питаннями та турботами.


  Оптимальним рішенням надання комплексної професійної підтримки кожному члену сім’ї як в Україні , так і за кордоном є ідея створення родинного центру.


  Наш родинний центр «Ляля До…Ляля По…» пропонує:


  I. Програми блоку «Ляля До…»


  * для сімей, що стоять на шляху до зачаття


  *для сімей, що готуються до народження дитини:


  Школа "З любов'ю до народження!" пропонує : весь спектр навчально-тренінгових і практичних занять для майбутніх батьків – супровід під час вагітності, підготовка до пологів та відповідального батьківства, партнерські пологи, післяпологовий супровід , догляд за немовлям, дитячий масаж.


  II. Програми блоку «Ляля По…»


  *для сімей з малюками та турботливими батьками:


  • заняття з раннього розвитку для малюків (від 0 до 5 років)
  • курси підготовки до школи;
  • програми для школярів;
  • школу здоров’я для усієї родини (масаж, аромамасаж, ароматерапія, заняття з Хатха-Йоги з коректним підходом до хребта;

  - індивідуальні консультації кваліфікованих спеціалістів – дитячого, сімейного та перинатального психолога,спеціаліста по грудному вигодовуванню, лікаря-педіатра, масажиста.


  Для персоналу нашого центру окрім високого рівня освіти, професійних знань та досвіду, важливими є людські якості - перш за все відкритість, щирість та повага до людей, любов до дітей, а ще прагнення особистісного зросту, бажання застосовувати все найкраще, що пропонується на сьогоднішній день у галузі психології, педагогіки, валеології та інших суміжних наук для гармонійного розвитку родини.


 • Товары и услуги
  - Курси підготовки до школи,
  - Заняття з розвитку для малюків від 6 міс. до 4.5 років,
  - «Няня на годину»,
  - Клуб «Мудра родина»,
  - Йога для вагітних,
  - Курс "На допомогу мамі".
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Детские развивающие центры / Дошкольное образование» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания ПП Ферко находится по адресу вул. Кастелівка,8 (бічна вул. Сахарова), Львов, Україна в Львове. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (97) 324-65-21. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://rodinnij-tsentr-lya.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ПП ФеркоНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Кастелівка,8 (бічна вул. Сахарова), Львов, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ПП Ферко

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП Ферко. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ПП Ферко

QR-код с контактной информацией организации ПП Ферко
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПП Ферко, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.