ПП "ГЕЛІОС", Частное предприятие

Редактировать данные компании Частное предприятие ПП Нашли ошибку? Вход для представителя ПП Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Б.Хмельницького, 200, Львов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 247-73-33
  +380 (67) 353-51-35
 • Сайты
  Официальный сайт ПП http://pp-gelos.uaprom.net
 • Описание

  ПП “ГЕЛІОС” - це компанія, яка працює в сфері телекомунікації з 2002 року.


  За 10 років нашої праці ми зібрали згуртований колектив, що складається з висококваліфікованих професіоналів з багаторічним досвідом в області розробки, проектування і будівництва різних інженерних мереж, а також створили сучасну виробничу базу, в арсеналі якої передові технології, машини, механізми і устаткування від ведучих світових виробників, - все це забезпечує високоякісне виконання інженерних проектів різної складності, в найкоротші терміни і з мінімальним впливом на навколишнє середовище, і, відповідно, викликає довіру наших партнерів, надійні і довгострокові стосунки з ними.


  Послуги з будівництва ліній зв'язку:


  Проектування внутрішніх і зовнішніх волоконно-оптичних і мідних ліній зв'язку; Будівництво і монтаж магістральних і локальних споруд зв'язку «під ключ»: прокладка волоконно-оптичних кабелів у всіх видах грунту (від 1 до 4 категорії) траншейним методом, кабелеукладачем, вручну (через природоохоронні території), прокладка в трубці (стислим повітрям і традиційним методом), прокладка в телефонній каналізації; Підвіска самонесучих оптичних кабелів на опорах ЛЕП, опорах контактних мереж залізниць, опорах міського наземного електротранспорту, опорах вуличного освітлення, по будівлях і спорудах і усередині них; Будівництво телефонної каналізації; Будівництво , ремонт і реконструкція діючих ліній зв'язку на металевих кабелях; Монтаж і вимірювання всіх видів кабелів зв'язку від волоконно-оптичних до металевих; інсталяція устаткування зв'язку; Контроль якості на всіх етапах будівництва.


  Пошук клієнтів – допоможе call-центр


  Ви хочете знайти клієнтів і збільшити дохід компанії? Від того скільки активних споживачів товарів і послуг у вас буде, залежить обсяг прибутку, подальший ріст і розвиток. Необхідність пошуку потенційних, корпоративних клієнтів - непросте завдання, і ви можете розраховувати на активну допомогу call-центру аутсорсингової компанії «Геліос». Для забезпечення ефективного пошуку нових клієнтів ми використовуємо системний підхід.


  Менеджери компанії пройшли спеціальне навчання - вони ввічливі, володіють поданою Вами необхідною інформацією про вашу компанію, послуги і товари, здатні знайти нових клієнтів по телефону з великого числа потенційних споживачів. Крім того, у кожного проекту є свій власний менеджер, який у міру виникнення необхідності коригує робочий процес.

  Год основания:2002
  Количество сотрудников:5-10 человек
  Уставный капитал:Менее 10 тыс. USD

 • Товары и услуги
  - Крепление каб.кругл. d:5мм.бел. 100 шт./уп. Калёный гвоздь,
  - Обойма для труб и кабеля d-32-34мм. с мет.дюбелем, упаковка 25 шт,
  - Труба ПВХ гладкая d-32мм./3м. для электропроводки,
  - Програмный комплекс Call-centre,
  - Дюбель - йолка (зажим) 6 mm для кругл.каб 100 шт/уп..
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Оборудование медицинское / Медицинское оборудование» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания Частное предприятие ПП "ГЕЛІОС" находится по адресу вул. Б.Хмельницького, 200, Львов, Украина в Львове. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (32) 247-73-33, +380 (67) 353-51-35. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://pp-gelos.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Частное предприятие ПП Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Б.Хмельницького, 200, Львов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ПП "ГЕЛІОС", Частное предприятие

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП "ГЕЛІОС", Частное предприятие. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ПП "ГЕЛІОС", Частное предприятие

QR-код с контактной информацией организации ПП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПП "ГЕЛІОС", Частное предприятие, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.