ПП "ГЕЛІОС" Частное предприятие

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 247-73-33
+380 (67) 353-51-35
http://pp-gelos.uaprom.net
вул. Б.Хмельницького, 200, Львов, Украина Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Частное предприятие ПП "ГЕЛІОС"
+380 (32) 247-73-33
вул. Б.Хмельницького, 200, Львов, Украина, Львов

Отзывы о ПП "ГЕЛІОС", Частное предприятие

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП "ГЕЛІОС", Частное предприятие. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

ПП “ГЕЛІОС” - це компанія, яка працює в сфері телекомунікації з 2002 року.

За 10 років нашої праці ми зібрали згуртований колектив, що складається з висококваліфікованих професіоналів з багаторічним досвідом в області розробки, проектування і будівництва різних інженерних мереж, а також створили сучасну виробничу базу, в арсеналі якої передові технології, машини, механізми і устаткування від ведучих світових виробників, - все це забезпечує високоякісне виконання інженерних проектів різної складності, в найкоротші терміни і з мінімальним впливом на навколишнє середовище, і, відповідно, викликає довіру наших партнерів, надійні і довгострокові стосунки з ними.

Послуги з будівництва ліній зв'язку:

Проектування внутрішніх і зовнішніх волоконно-оптичних і мідних ліній зв'язку; Будівництво і монтаж магістральних і локальних споруд зв'язку «під ключ»: прокладка волоконно-оптичних кабелів у всіх видах грунту (від 1 до 4 категорії) траншейним методом, кабелеукладачем, вручну (через природоохоронні території), прокладка в трубці (стислим повітрям і традиційним методом), прокладка в телефонній каналізації; Підвіска самонесучих оптичних кабелів на опорах ЛЕП, опорах контактних мереж залізниць, опорах міського наземного електротранспорту, опорах вуличного освітлення, по будівлях і спорудах і усередині них; Будівництво телефонної каналізації; Будівництво , ремонт і реконструкція діючих ліній зв'язку на металевих кабелях; Монтаж і вимірювання всіх видів кабелів зв'язку від волоконно-оптичних до металевих; інсталяція устаткування зв'язку; Контроль якості на всіх етапах будівництва.

Пошук клієнтів – допоможе call-центр

Ви хочете знайти клієнтів і збільшити дохід компанії? Від того скільки активних споживачів товарів і послуг у вас буде, залежить обсяг прибутку, подальший ріст і розвиток. Необхідність пошуку потенційних, корпоративних клієнтів - непросте завдання, і ви можете розраховувати на активну допомогу call-центру аутсорсингової компанії «Геліос». Для забезпечення ефективного пошуку нових клієнтів ми використовуємо системний підхід.

Менеджери компанії пройшли спеціальне навчання - вони ввічливі, володіють поданою Вами необхідною інформацією про вашу компанію, послуги і товари, здатні знайти нових клієнтів по телефону з великого числа потенційних споживачів. Крім того, у кожного проекту є свій власний менеджер, який у міру виникнення необхідності коригує робочий процес.

Год основания:2002
Количество сотрудников:5-10 человек
Уставный капитал:Менее 10 тыс. USD
Товары и услуги
- Крепление каб.кругл. d:5мм.бел. 100 шт./уп. Калёный гвоздь,
- Обойма для труб и кабеля d-32-34мм. с мет.дюбелем, упаковка 25 шт,
- Труба ПВХ гладкая d-32мм./3м. для электропроводки,
- Програмный комплекс Call-centre,
- Дюбель - йолка (зажим) 6 mm для кругл.каб 100 шт/уп..
Оставьте отзыв первым
+380 (38) 097-66-02033
Площа Ринок,3 медтехника, Львов, Украина, Львов
Оборудование для оптических мастерских, оборудование кабинета-офтальмолога: диоптриметры, щелевые лампы, периметры, проекторы знаков, авторефкератометры, наборы пробных линз, офтальмометры, станки для обработки линз и другая оптическая апаратура carl zeiss,NIDEK,WECO,SHIN NIPPON,Rodenstock,Topcon
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 275-08-42
ул. Смаль-Стоцкого,1, офис 204, Львов, 79015, Украина, Львов
Продажа медицинского оборудования и оборудования для косметологии
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 260-24-02
вул. Некрасова 35В, Львов, 79010, Украина, Львов
Компанія "Промо-Мед" працює на ринку України з 2011 року. Основним напрямком діяльності нашої компанії є дистрибуція медичного лабораторного обладнання, реактивів та розхідних матеріалів від провідних Європейських виробників для клінічних лабораторій. Наша мета задоволення потреб наших партнерів. Команда молодих та фахових спеціалістів робить співпрацю з нами оперативнішою та комфортнішою. Спеціалізація компанії це: поставка надійних гематологічних аналізаторів та коагулометрів; прямі поставки реактивів для гематологічних аналізаторів та коагулометрів відкритих систем; стабільне забезпечення контрольними, витратними матеріалами для гематологічних аналізаторів; послуги з проведення міжлабораторних порівнянь результатів вимірювання (МПР) «Клітинний склад крові та фізико-хімічні властивості» оснащення медичних лабораторій.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 371-65-18
просп. Червоної Калини, 49, Львов, 79070, Украина, Львов
Виготовляємо та реалізуємо: термометри еталонні, перетворювачі температури, регулятори температури високоточні, термостати рідинні і сухоблочні, міліомметри, мілівольтметри, міліамперметри
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 240-70-20
Украина,Львовская область, Львов,ул.Ю.Липы, 20, Львов
Фирма Прогрет основана в 1992 году. За этот период конструкторским отделом нашего предприятия, в котором работают высококвалифицированные инженеры-разработчики, программисты, инженеры-механики и технологи, выполнен ряд опытно-конструкторских разработок, которые внедрены в серийное производство.В своих разработках используем передовые технологии и современную элементную базу, включая микропроцессорную технику ведущих мировых производителей. Сотрудничаем с научными учреждениями и многими предприятиями Украины и ближнего зарубежья. Это позволяет выпускать современную, надежную и конкурентоспособную продукцию.Наши печи для отжига керамики, муфельные печи, воскотопки, электрошпателем, приборы измерения и регулирования температуры применяются в ортопедической стоматологии, ювелирном производстве и в других отраслях народного хозяйства.В конце 2010 года НПФ «Прогрет» внедрила систему управления качеством, которая соответствует требованиям ДСТУ ISO 9001:2009 «Системы менеджмента качества. Требования. »И получила сертификат качества.Сертификат подтверждает не только качество конечного продукта, но и каждого технологического процесса. Контакты Научно-производственная фирма "Прогрет" ул. Юрия Лыпы 20, 79020 г. Львов, Украина тел/факс: код 032 240-70-20, 240-70-22, 231-63-46 Сервисный центр во Львове: тел.(032)-227-23-46, моб.(050)-921-02-28, (067)-673-65-13 http://www.progret.com.ua E-maіl: offіce@progret.com.ua Для GPS навигатора:N49.86557,E24.01498
+380 (96) 406-11-14
вул Марка Вовчка 7, Львов, Украина, Львов
Онишкевич Марина: "Хороша якість ,швидка доставка і ціна в межах норми.Дякую." Как быстро с вами связались после заказа/сообщения? В течение дня Цена, наличие и описание товара (услуги) были указаны правильно? Да Заказ был выполнен (доставлен) в оговоренные сроки? Да

Кратко об организации

Организация Частное предприятие ПП "ГЕЛІОС" из Львова может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Медицинское оборудование. Фирму можно найти по адресу вул. Б.Хмельницького, 200, Львов, Украина в Львове. Связаться с контактным лицом фирмы ПП "ГЕЛІОС", чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://pp-gelos.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (32) 2477333, +380 (67) 3535135.