ПП "Красер"

Редактировать данные компании ПП Нашли ошибку? Вход для представителя ПП Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, ул. Зелена 149, Львов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 370-65-80
 • Сайты
  Официальный сайт ПП http://pp-kraser.uaprom.net
 • Описание

  Компанія «Красер» успішно працює на ринку систем моніторингу рухомих об'єктів та контрольно-вимірювальної техніки з 2008 року, використовуючи як добре перевірені принципи роботи, так і вводячи інноваційне обладнання. За цей час організовано велику кількість станцій технічного обслуговування і супровід в головних центрах Україні: Київ, Львів, Сімферополь.


  Компанія "Красер" надає повний спектр послуг у сфері GPS-моніторингу. Відмінною рисою нашої компанії, є те, що ми пропонуємо програмні продукти власної розробки. Завдяки цьому, можлива гнучка інтеграція наших рішень в IT-інфраструктуру будь-якого підприємства відповідно до вимог замовника.


  Обслуговування транспортних засобів, обладнаних нашими системами, проводиться в усіх обласних центрах України. Можливість моніторингу транспорту не залежить від країни в якій знаходиться контрольований об'єкт.


  Досить різноманітні сфери клієнтів дають нам можливість адектватно аналізувати рядок окупності впровадження, оптимальне обладнання, а також грамотно скласти бізнес-план поетапності запуску комплексної системи.


  Компанія «Красер» працює в кількох незалежних сферах діяльності, що дає змогу оперативно реагувати на мінливі настрої на ринку праці та гнучко підлаштовуватись під вимоги ринку


 • Товары и услуги
  - GPS трекер SkyFleet EVO 7,
  - Датчик рівня палива (ДУТ).
 • Кратко об организации
  Фирма ПП "Красер" из Львова предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Автосервисное оборудование.
  Компанию можно найти по адресу ул. Зелена 149, Львов, Украина в Львове.
  Связаться с представителем организации ПП "Красер" по интересующим Вас вопросам вы можете по телефону +380 (67) 370-65-80, на сайте http://pp-kraser.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ПП Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, ул. Зелена 149, Львов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ПП "Красер"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП "Красер". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ПП "Красер"

QR-код с контактной информацией организации ПП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПП "Красер", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.