ПП «НАК ЮрВестСервіс», Частное предприятие

Редактировать данные компании Частное предприятие ПП «НАК ЮрВестСервіс»Нашли ошибку? Вход для представителя ПП «НАК ЮрВестСервіс», Частное предприятиеЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Перфецького 21 оф.37, Львов, 79053, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 264-07-92
  +380 (96) 609-61-08
 • Сайты
  Официальный сайт ПП «НАК ЮрВестСервіс», Частное предприятие http://pp-nak-yurvestservs.uaprom.net
 • Описание

  У колективі компанії зібрані одні із кращих юристів, економістів, інженерів. Маємо досвід співпраці із великими підприємствами, та на великих об`єктах будівництва.
  Наші партнери по різних напрямках діяльності: ПАТ «Укртелеком», ДТЕК «Західенерго», ВП Добротвірська ТЕС, ВП Бурштинська ТЕС, стадіон „Україна”, ВАТ «Конвеєр», ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія", ПрАТ "Геотехнічний інститут", санаторно-курортні заклади м. Трускавець, м. Моршин, виправно-трудові колонії посиленого режиму Львова і області.


  - Юридичні послуги - правові консультації фізичних і юридичних осіб, комплексна юридична підтримка представників малого бізнесу. Складання процесуальних документів (позовні заяви, апеляційні, касаційні скарги тощо) та внутрішніх документів підприємства (колективні договори, статути, положення і т.ін.). Представництво у судах всіх інстанцій, доведення рішення суду до виконання (подання та контроль виконавчих проваджень).


  - Бухгалтерські послуги - бухгалтерський та податковий облік підприємств, підготовка та здача звітності, облік та звітність підприємців. Представництво у Державній Податковій Інспекції, Пенсійному Фонді, та інших установах і організаціях. Консультації досвідченого бухгалтера у питаннях оподаткування, підготовки та здачі звітності малого та середнього бізнесу.


  - Відео спостереження – поставка обладнання та встановлення систем відео спостереження. Системи роділяються на такі основні типи:


  Замкнутого типу - прокладання кабелів, встановлення відеокамер, підключення до пристроїв запису, налаштування системи.


  Спеціалізованих відеокамер - ( тепловізорів ) для виявлення руху теплових зон та зміни теплового поля.


  Серверного типу - з віддаленим доступом «сервер-клієнт», «сервер-сервер» з протоколами TCP/IP, UDP. Об’єднання в єдину систему об’єктів з централізованим спостереженням при різному їх географічному розташуванні.


  - Системи контролю та автоматизації доступу - з використанням технічних засобів таких як: Турнікетів, шлагбаумів, автоматичних воріт, кодових замків, відео/аудіо домофонів, біометричних систем (відбиток пальця, долоні, сітчатки ока). Встановлюється на підприємствах для управління доступом із обмеженими правами та урахуванням робочого часу (автоматичне формування табелів робочогочасу). Автоматизація готельних комплексів (контактна/безконтактна картка клієнта дозволяє доступ тільки до свого помешкання, оплачених послуг, запобігання оставлених включених електроприладів без нагляду в номері, контроль за обслуговуючим персоналом. Автоматизація бібліотек (безконтактна картка, яка є електронним читацьким квитком, інвентаризація та контроль переміщення читацького фонду. Впроваджено в Бібліотеці університету ім. Франка по вулиці Драгоманова у 2008р.). Паркінги, платні автостоянки (автоматизація пропуску, оплати послуг).


  - Системи охоронної сигналізації - Приміщень, територій, периметру об’єктів. Сигналізації розподіляється на замкнуту і пультову. Замкнута це система сигналізації обмежена територією охороняє мого об’єкта, при спалювані сигналізує світловими і звуковими сигналами. Пультова сигналізація приєднана до централізованого пульта охоронної фірми. При спрацюванні сигналізації на місці не подає жодного сигналізування, але подає сигнал тривоги на централізований пульт і ротягом декількох хвилин на об’єкт охорони прибуває група охоронців і затримують порушників.


  Найголовнішими цінностями при роботі із клієнтами є високі фахові стандарти, конфіденційність, відкритість і прозорість, індивідуальних підхід до кожного клієнта.

  Год основания:2010

 • Товары и услуги
  - Бухгалтерське обслуговування,
  - Автоматизація готелів і навчальних закладів,
  - Захист в суді,
  - Системи контролю доступу,
  - Юридичні послуги під ключ,
  - Обладнання для охоронних сисем.
 • Кратко об организации
  Фирма Частное предприятие ПП «НАК ЮрВестСервіс» из Львова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Бухгалтерские услуги.
  Находится по адресу Перфецького 21 оф.37, Львов, 79053, Украина в Львове.
  Связаться с контактным лицом организации ПП «НАК ЮрВестСервіс» по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://pp-nak-yurvestservs.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (32) 264-07-92, +380 (96) 609-61-08.
Распечатать Редактировать данные компании Частное предприятие ПП «НАК ЮрВестСервіс»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Перфецького 21 оф.37, Львов, 79053, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ПП «НАК ЮрВестСервіс», Частное предприятие

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП «НАК ЮрВестСервіс», Частное предприятие. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ПП «НАК ЮрВестСервіс», Частное предприятие

QR-код с контактной информацией организации ПП «НАК ЮрВестСервіс», Частное предприятие
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПП «НАК ЮрВестСервіс», Частное предприятие, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.