ПП «НАК ЮрВестСервіс» Частное предприятие

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 264-07-92
+380 (96) 609-61-08
pp-nak-yurvestservs.uaprom.net
Перфецького 21 оф.37, Львов, 79053, Украина Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Частное предприятие ПП «НАК ЮрВестСервіс»
+380 (32) 264-07-92
Перфецького 21 оф.37, Львов, 79053, Украина, Львов

Отзывы о ПП «НАК ЮрВестСервіс», Частное предприятие

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП «НАК ЮрВестСервіс», Частное предприятие. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

У колективі компанії зібрані одні із кращих юристів, економістів, інженерів. Маємо досвід співпраці із великими підприємствами, та на великих об`єктах будівництва. Наші партнери по різних напрямках діяльності: ПАТ «Укртелеком», ДТЕК «Західенерго», ВП Добротвірська ТЕС, ВП Бурштинська ТЕС, стадіон „Україна”, ВАТ «Конвеєр», ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія", ПрАТ "Геотехнічний інститут", санаторно-курортні заклади м. Трускавець, м. Моршин, виправно-трудові колонії посиленого режиму Львова і області.

- Юридичні послуги - правові консультації фізичних і юридичних осіб, комплексна юридична підтримка представників малого бізнесу. Складання процесуальних документів (позовні заяви, апеляційні, касаційні скарги тощо) та внутрішніх документів підприємства (колективні договори, статути, положення і т.ін.). Представництво у судах всіх інстанцій, доведення рішення суду до виконання (подання та контроль виконавчих проваджень).

- Бухгалтерські послуги - бухгалтерський та податковий облік підприємств, підготовка та здача звітності, облік та звітність підприємців. Представництво у Державній Податковій Інспекції, Пенсійному Фонді, та інших установах і організаціях. Консультації досвідченого бухгалтера у питаннях оподаткування, підготовки та здачі звітності малого та середнього бізнесу.

- Відео спостереження – поставка обладнання та встановлення систем відео спостереження. Системи роділяються на такі основні типи:

Замкнутого типу - прокладання кабелів, встановлення відеокамер, підключення до пристроїв запису, налаштування системи.

Спеціалізованих відеокамер - ( тепловізорів ) для виявлення руху теплових зон та зміни теплового поля.

Серверного типу - з віддаленим доступом «сервер-клієнт», «сервер-сервер» з протоколами TCP/IP, UDP. Об’єднання в єдину систему об’єктів з централізованим спостереженням при різному їх географічному розташуванні.

- Системи контролю та автоматизації доступу - з використанням технічних засобів таких як: Турнікетів, шлагбаумів, автоматичних воріт, кодових замків, відео/аудіо домофонів, біометричних систем (відбиток пальця, долоні, сітчатки ока). Встановлюється на підприємствах для управління доступом із обмеженими правами та урахуванням робочого часу (автоматичне формування табелів робочогочасу). Автоматизація готельних комплексів (контактна/безконтактна картка клієнта дозволяє доступ тільки до свого помешкання, оплачених послуг, запобігання оставлених включених електроприладів без нагляду в номері, контроль за обслуговуючим персоналом. Автоматизація бібліотек (безконтактна картка, яка є електронним читацьким квитком, інвентаризація та контроль переміщення читацького фонду. Впроваджено в Бібліотеці університету ім. Франка по вулиці Драгоманова у 2008р.). Паркінги, платні автостоянки (автоматизація пропуску, оплати послуг).

- Системи охоронної сигналізації - Приміщень, територій, периметру об’єктів. Сигналізації розподіляється на замкнуту і пультову. Замкнута це система сигналізації обмежена територією охороняє мого об’єкта, при спалювані сигналізує світловими і звуковими сигналами. Пультова сигналізація приєднана до централізованого пульта охоронної фірми. При спрацюванні сигналізації на місці не подає жодного сигналізування, але подає сигнал тривоги на централізований пульт і ротягом декількох хвилин на об’єкт охорони прибуває група охоронців і затримують порушників.

Найголовнішими цінностями при роботі із клієнтами є високі фахові стандарти, конфіденційність, відкритість і прозорість, індивідуальних підхід до кожного клієнта.

Год основания:2010
Товары и услуги
- Бухгалтерське обслуговування,
- Автоматизація готелів і навчальних закладів,
- Захист в суді,
- Системи контролю доступу,
- Юридичні послуги під ключ,
- Обладнання для охоронних сисем.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 670-11-37
Украина,Львовская область, Львов,вул. Дорошенка, 29 (вхід з двору), Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 183-48-94
Украина,Львовская область, Львов,st. Yaneva, 10, Lviv, Ukraine, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 244-28-44
ул. Водогонная, 2/423, Львов, 79017, Украина, Львов
+380 (67) 999-66-55
c. Муроване, вул. Партизанська 6, (сторона Галицького перехрестя, звідси 800м), Львов, Україна, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 177-28-93
вул. Городоцька, 355, Львов, Украина, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 230-57-07
м.Львів, вул. Володимира Великого, 14, Львов, 79053, Україна, Львов

Кратко об организации

Фирма Частное предприятие ПП «НАК ЮрВестСервіс» из Львова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Бухгалтерские услуги. Находится по адресу Перфецького 21 оф.37, Львов, 79053, Украина в Львове. Связаться с контактным лицом организации ПП «НАК ЮрВестСервіс» по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт pp-nak-yurvestservs.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (32) 2640792, +380 (96) 6096108.