ПП "Святковий феєрверк"

Редактировать данные компании ПП Нашли ошибку? Вход для представителя ПП Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Винники, Львов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (98) 569-99-79
 • Сайты
  Официальный сайт ПП http://svyatkovij-feyerverk-pp.uaprom.net
 • Описание

  http://www.sv-firework.com.ua


  Приватне підприємство "Святковий феєрверк" компанія, яка була заснована у 2006 році, і за цей період часу досягла неабияких висот в організації і демонстрації піротехнічного шоу та спецефектів будь-якого рівня складності. Основним напрямком діяльності компанії "Святковий феєрверк" є демонстрація піротехнічних виробів різного масштабу та напрямку.
  Феєрверк-шоу - це практично невід'ємний і обов'язковий атрибут кожного свята.
  Наші спеціалісти, що пройшли спеціальний курс навчання, допоможуть Вам скласти індивідуальний сценарій пірошоу будь-якого рівня складності враховуючи Ваші побажання і гарантуючи Вашу безпеку.
  Нашими клієнтами є державні установи, великі підприємства, банки, автосалони, супермаркети, клуби і ресторани, організатори концертів і шоу-програм, а також приватні особи.
  Широкий спектр високоякісної сертифікованої піротехніки від різних світових виробників дає нам змогу бути одними з кращих на ринку піротехнічного бізнесу.
  Феєрверк-шоу бувають різними по масштабу і часі: від невеликих феєрверків з використанням побутових піротехнічних виробів (паркових), до складних піротехнічних фігур, надписів, логотипів, з використанням професійних піротехнічних висотних зарядів, а також з використанням різних спецефектів для концертних та шоу-програм (дим, машини конфеті, низькотемпературні фонтани, спалахи, вогні...).
  Ми допоможемо Вам поринути в атмосферу свята і зробити Ваше святкування яскравим і незабутнім. В цьому і полягає філософія нашої професійної діяльності.
  Святкуйте разом з Нами!!!


 • Товары и услуги
  - Фонтаны на первый танец молодых,
  - Генератор тяжелого дыма,
  - Феєрверк, салют, піротехніка, фейерверк, спецефекти.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Организация праздников / Организация праздников и мероприятий» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания ПП "Святковий феєрверк" находится по адресу Винники, Львов, Украина в Львове. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (98) 569-99-79. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://svyatkovij-feyerverk-pp.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ПП Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Винники, Львов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ПП "Святковий феєрверк"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП "Святковий феєрверк". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ПП "Святковий феєрверк"

QR-код с контактной информацией организации ПП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПП "Святковий феєрверк", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.