ПП "ТЕПЛОВИЧОК", Приватне підприємство

Редактировать данные компании Приватне підприємство ПП Нашли ошибку? Вход для представителя ПП Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Ринок "ТОРПЕДО", перехрестя вул. Б. Хмельницького і вул.
 • Часы работы
  Время работы Приватне підприємство ПП Пн-Пт: 09:00 - 16:00
  Сб-Вс: 10:00 - 16:00
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (096) 4770440
  +380 (095) 1446122
  +380 (067) 6723590
  +380 (093) 4474786
 • Сайты
  Официальный сайт ПП http://teplovychok.com.ua/, http://teplovichok.com.ua/
 • E-mail
 • Описание

  ТЕПЛОВИЧОК спеціалізується на реалізації опалювальної техніки провідних вітчизняних та імпортних виробників, а також на запчастинах до котлів, бойлерів, пральних машин, електронагрівальних плит, тощо. Надаємо інформаційну підтримку своїм покупцям – радо проконсультуємо Вас як оптимально використати кошти на опалення, які можна встановити енергозберігаючі системи для подальшої економії.

  Наші співробітники понад 10 років успішно займаються комплексними поставками передового і високотехнологічного інженерного обладнання. Кожен працівник компанії має високу професійну підготовку і практичний досвід роботи в своїй сфері діяльності, що дозволяє якісно виконувати свої обов’язки. Інтернет магазин є для нс джерелом інформації для наших клієнтів – не виходячи з дому ві маєте можливість «прицінитися», вивчити основні характеристики пропонованих товарів і обрати для себе певну категорію товарів що найбільше відповідають Вашим потребам. Далі можна поступити по різному – замовити обрані товари через інтернет за допомогою поданих контактів, або приїхати в магазин для додаткових консультацій чи покупок без посередництва інтернету.

  Також пропонуємо послуги ремонту газового обладнання, чистку та ремонт бойлерів, встановлення систем опалення і подальшого їх обслуговування.

  Всі реалізовані опалювальні газові котли та інше опалювальне обладнання відрізняє чудова якість, доступні ціни та довгий період комфорту у Вашому домі або офісі. На все обладнання ми надаємо гарантію. Співпрацюємо лише з виробниками чи з їхніми офіційними представниками, що дозволяє забезпечити доступні ціни, гарантійне обслуговування, можливість обміну в разі браку, та інші блага цивілізованого продажу.

  Наш сайт для зручності розділено на тематичні розділи – ви швидко зможете знайти необхідні Вам товари, крім того, можливі поставки ексклюзивних запчастин чи обладнання - для великих цехів, лікарень, готелів чи будинків приватного типу – уточнити можливості такої поставки потрібно по телефону чи е-майлу, вказавши тип обладнання і бажані часові та фінансові рамки.

  Год основания:2008

 • Товары и услуги
  - Газовий котел TEPLOWEST АГО-24-С-Б турбо,
  - Котел газовий напольний ATON Atmo 12,5Е,
  - Котел газовий Navien Ace-16k turbo Coaxial White,
  - Котел газовий TEPLOWEST АГД-18-С-М турбо,
  - Котел газовий TEPLOWEST АГО-32-В димохід,
  - Котел газовий TEPLOWEST АГО-18-С турбо,
  - Котел газовий TEPLOWEST АГО-24-С турбо,
  - Котел газовий Navien Ace-30k turbo Coaxial White,
  - Котел газовий TEPLOWEST АГО-24-В димохід,
  - Котел газовий ATON Atmo 10ЕВ.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Сельскохозяйственная техника / Сельхозтехника и оборудование» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания Приватне підприємство ПП "ТЕПЛОВИЧОК" находится по адресу Ринок "ТОРПЕДО", перехрестя вул. Б. Хмельницького і вул. в Львове. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (096) 4770440, +380 (095) 1446122, +380 (067) 6723590, +380 (093) 4474786. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://teplovychok.com.ua/, http://teplovichok.com.ua/. Часы работы организации - Пн-Пт: 09:00 - 16:00 Сб-Вс: 10:00 - 16:00.
 •   Задать вопрос представителю организации
Распечатать Редактировать данные компании Приватне підприємство ПП Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Ринок "ТОРПЕДО", перехрестя вул. Б. Хмельницького і вул.. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Новости компании

15август
2013

сезонні знижки на електросушки побутові та соковижималки

у звязку з попитом на електросушки, пропонуємо сезонну знижку до 01/09/2013р! http://teplovichok.

 
Распечатать

QR-код с контактной информацией организации ПП "ТЕПЛОВИЧОК", Приватне підприємство

QR-код с контактной информацией организации ПП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПП "ТЕПЛОВИЧОК", Приватне підприємство, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
7 + 10 =