Промтехконструкція НВ ПМП

Редактировать данные компании Промтехконструкція НВ ПМПНашли ошибку? Вход для представителя Промтехконструкція НВ ПМПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Навроцького, 69, Львов, 79034, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 245-36-48
  +380 (32) 245-36-49
  +380 (67) 625-66-26
 • Сайты
  Официальный сайт Промтехконструкція НВ ПМП http://promtehkonstrukzya.uaprom.net
 • Описание

  ВПідприємство НВ ПМП „Промтехконструкція” працює на ринку України з 1995 року і спеціалізується по випуску і поставках привідних ланцюгів (одно-двох-трьох-чотирьох рядні) і транспортерів Нива, Дон, ЗМ, ОВС. Виробнича база підприємства забезпечує повний виробничий цикл. На підприємстві заснований випуск нової серії ланцюгів з кращими конструктивними і технологічними даними. Ланцюги даної серії являються покращеними аналогами стандартних ланцюгів і рекомендуються для використання на промисловому обладнанні, сільському господарстві (комбайни вітчизняні (Дон, Нива, Єнисей, Славутич) і імпортні (Клаас-Доминатор, Клаас Лексикон, Топ лайнер, Дойц, Дойц Фар, Дронинг Борг, Массей-Фергюсон, Фортшрит, Джон Дир, Фендт, Лаверда, Бизон, Фантини, Кейс і інші), і до інших машин сільського господарства.

  На підприємстві постійно ведуться роботи по розширенню асортименту продукції, також в нас є можливість виготовляти спеціальні ланцюги різних видів згідно креслення клієнта. Можливі поставки інших видів ланцюгів згідно замовлення: грузові пластинчасті (тип G), грузові пластинчасті (тип П), тягові пластинчасті (тип М), привідні зубчасті (тип ПЗ), привідні втулочні (тип ПВ), привідні роликові з вигнутими пастинами (тип ПРИ), привідні роликові довголанкові (тип ПРД і ТРД) і ланцюги кругло ланкові в асортименті.


  Також в переліку продукції є підшипники, ремені, стрічки транспортерні, зірочки, шестерні та запчастини для обробки грунту.

  НВ ПМП "Промтехконструкція" надає гарантії на свою продукцію, здійснює консультації по застосуванню та експлуатації привідних ланцюгів, виїзд технічних та інших спеціалістів до Замовника. На підприємстві діє акредитована лабораторія, атестат акредитації № РА 0016/2001, яка виконує перевірку ланцюгів як власного виробництва так і інших виробників.


 • Товары и услуги
  - Ланцюги транспортерні для транспортерів і елеваторів,
  - Ланцюги грузові пластинчасті для Львівського погружчика та іншої техніки,
  - Виробництво ланцюгів ПР,ПВ,ПЗ,ПРИ,ПРД,ТРД,G,П,М,кругло ланкові,ланцюги для комбайнів вітчизняних та імпортних,
  - Ланцюги для гнойорозкидачів РОУ-6 і РОУ-9,
  - Ланцюги привідні роликові одно-двох-трьох-чотирьох рядні,
  - Ланцюги для комбанів Нива,Дон,Клаас,Массей-Фергюсон,Фортшрит, Джон Дир,Фантини,
  - Ланцюги тягові пластинчасті М, ТСЦ і інші,
  - Транспортери Нива,Дон,ЗМ-60,ОВС-25,TORUM-740,
  - Ланцюги привідні роликові ПРИ-78,1 і ПРИ-103,2 для екскаваторів Драглайн.
 • Кратко об организации
  Организация Промтехконструкція НВ ПМП из Львова может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Оборудование и комплектующие.
  Расположена по адресу вул. Навроцького, 69, Львов, 79034, Украина в Львове.
  Связаться с представителем фирмы Промтехконструкція НВ ПМП, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефонам +380 (32) 245-36-48, +380 (32) 245-36-49, +380 (67) 625-66-26, на сайте http://promtehkonstrukzya.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Промтехконструкція НВ ПМПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Навроцького, 69, Львов, 79034, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Промтехконструкція НВ ПМП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Промтехконструкція НВ ПМП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Промтехконструкція НВ ПМП

QR-код с контактной информацией организации Промтехконструкція НВ ПМП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Промтехконструкція НВ ПМП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.