РАВ Буд, ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (96) 657-74-88 Дирекция
+380 (32) 247-42-42 — Дирекция
http://11348.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,79000, ул. Городоцкая, 174 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
РАВ Буд, ЧП
+380 (96) 657-74-88
Украина,Львовская область, Львов,79000, ул. Городоцкая, 174, Львов

Отзывы о РАВ Буд, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании РАВ Буд, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Компанія РАВ Буд

Найкращі ціни та терміни виконання від ВИРОБНИКА!!!

Напрямками діяльності компанії є:

- ролокасети (ролети захисні) з пінним наповненням, ролокасети екструдовані, ролокасети решіточні (Алютех),

- ворота секційні, ворота промислові (товщина панелі 45 мм, Алютех),

- автоматика, шлагбауми (Найс, Анмоторс),

- маркізи,

- жалюзі вертикальні, горизонтальні (лєнта-виробник Польща),

- тканеві ролети.

8 підстав працювати з нами :

- пропонуємо широкий асортимент виготовленої продукції,

- виготовлення виробів будь-якої складності

- конкурентоспроможні ціни

- гнучка система знижок

- широкий вибір схем оплати

- відвантаження у найкоротший термін

- інформаційна підтримка

- здійснили велику кількість проектів по Зх. Регіону та ін.. тер. України (об'єкти: Кінг Крос (Планета Кіно, кафе), готель «Дністер», Політехнічний університет м. Львів, ТК «Барвінок», магазин «Імідж», авто мийки, ринки та ін..

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ДИЛЕРІВ ТА РОЗДРІБНИХ ЗАМОВНИКІВ НА ВИГІДНИХ УМОВАХ,

Товары и услуги
- Ворота секционные ворота гаражные ворота промышленные ворота ролетные,
- Ролокассеты алюминиевые и тканные.,
- Жалюзи защитные роллеты автоматика шлагбаумы,
- Монтаж металлопластиковых конструкций согласно проекту/,
- Ролекассеты защитные,
- ролети,
- Автоматика для воріт ворота секційні ворота промислові ворота гаражні,
- Ролеты защитные внешние,
- Ролокассеты с пенным наполнением экструдированные решетчатые.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 240-87-88
Украина,Львовская область, Львов,79006, ул. Арсенальская, 5/2, Львов
Изготавливаем: дома из оцилиндрованной древесины, конструкторы, каркасные дома, вагонка, Блок хаус Ольха, липа, лиственница.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 431-17-63
Городоцький район село Керниця вул.Миру,2, Львов, 81550, Украина, Львов
ТзОВ «ДРАЙБУД» є відносно молодою, але динамічнозростаючою компанією на будівельному ринку України. Вона заснована із ціллю максимального задоволення потреб потенційних клієнтів у співвідношенні ціна-якість. Компанія об'єднала у своїх лавах досвідчених професіоналів, які мають високу кваліфікацію та досконало володіють своєю справою; а також сучасному парку спеціалізованого обладнання, що у свою чергу дозволяє впевнено почувати себе на даному ринку. Завдяки цьому товариство з обмеженою відповідальністю «ДРАЙБУД» має змогу виготовляти високоміцну бетонну і наливну підлоги у стислі терміни ( до 2250 м2 за добу), у відповідності до вимог та потреб замовника. Також фірма гарантує якість проведення загальнобудівельних робіт, а саме: влаштування щебенево-піщаної основи, монолітних та залізобетонних фундаментів, влаштування підпірних стін, утеплення фасадів та земляні роботи. За допомогою штампованого бетону Ваша оселя, присадибна ділянка чи басейн перетворяться у неповторний архітектурний витвір мистецтва. Для капітального будівництва фірма надасть у оренду відповідну техніку, а також забезпечить Вас полістеролбетонними блоками, що допоможе Вам значно заощадити кошти на будівельному матеріалі, а також на збереженні тепла у оселі. У залежності від функціонально виставлених вимог наші інженери виконають усі необхідні розрахунки з проектування та поставлених завдань. Індивідуальний підхід до кожного клієнта застосовується з метою максимального задоволення потреб замовника, у відповідності до сучасних вимог та технологій промислового і комерційного будівництва.Год основания:2005Количество сотрудников:51-100 человек
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 253-07-64
Роксоляны, 43, Львов, 79052, Україна, Львов
"Добробуд" пропонує покупцям фасовані будівельні матеріали високої якості. У нас Ви можете придбати пісок, керамзит, розчин вапняний, гіпс, вапно гашене та мелене, цемент, крейду, щебінь, фасований у мішках. Для задоволення потреб покупців, при різних видах ремонтів, будівництва, реконструкції наша продукція розфасована у мішки різної ваги. Ваговий діапазон від 2 до 50 кг. Ми з радістю допоможемо виконати сучасні будівельні роботи. Наші висококваліфіковані працівники допоможуть Вам вибрати найкращий матеріал та виконати будь-яку роботу по будівництву чи ремонту, а саме які роботи Ви можете дізнатись на нашому сайті у рубриці "наші послуги". Використання сучасного обладнання та постійне проведення досліджень на ринку будівельних технологій дає змогу компанії "Добробуд" випускати та розширювати асортимент продукції, яка відповідає усім сучасним нормам та може задовільнити будь яку вимогу клієнта.Год основания:2010
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 906-64-90
площа Ринок,18, Львов, Україна, Львов
Команда однодумців, кожен з яких має за плечима різноманітні успішні проекти на телебаченні та у відеовиробництві, якісно виконує роботу в повному обсязі, в обумовлені терміни. Наша відеоагенція берется за реалізацію будь-яких великих і малих відеопроектів — як для індивідуальних, так і для корпоративних Замовників. 7 Континент використовує останні цифрові технології в галузі відеовиробництва для створення висококласної відеопродукції за помірну ціну. Ми маємо необхідну сучасну технічну базу і творчі сили для створення якісних корпоративних фільмів, навчальних програм, рекламних роликів, відеокліпів і презентацій товарів та послуг, весільних фільмів, фільмів про дитячі і дорослі колективи, відеопортретів, а також організовуємо мультимедійні презентації та допомагаємо підготуватися до зйомки.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 298-62-38
Львов, Величковського, 44, Львов, 79000, Украина, Львов
Ремонт плоских кровель Компания «Изол Галичина» предлагает качественные гидроизоляционные работы: - Гидроизоляция кровель; - Гидроизоляция фундаментов; - Гидроизоляция вертикальных и горизонтальных площадей. Проводим текущий и капитальный ремонт плоских кровель «под ключ». Используем высококачественные материалы украинских и европейских производителей. С нами – суше.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 243-44-97
вул. Вечірня, 16., Львов, 79021, Україна, Львов
Проектування, мотаж, обслуговування охоронних, протипожежних, телекомунікаційних систем.Год основания:2007

Кратко об организации

Организация РАВ Буд, ЧП из Львова может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Услуги в сфере строительства и недвижимости. Расположена по адресу Украина,Львовская область, Львов,79000, ул. Городоцкая, 174 в Львове. Связаться с представителем фирмы РАВ Буд, ЧП, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефонов +380 (96) 6577488, +380 (32) 2474242, на официальном сайте http://11348.ua.all.biz.