RedTag Приватне підприємство

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (63) 950-16-06
+380 (63) 129-09-67
http://redtag.uaprom.net
Стрийський парк 14 (Львівська торгово-промислова палата), Львов, 79000, Україна Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Закрыто до 10:00 Откроется через 16 часов 25 минут
Понедельник-пятница – 10:00-17:00
Суббота, воскресенье – выходной
Ошибка в описании?
Приватне підприємство RedTag
+380 (63) 950-16-06
Стрийський парк 14 (Львівська торгово-промислова палата), Львов, 79000, Україна, Львов

Отзывы о RedTag, Приватне підприємство

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании RedTag, Приватне підприємство. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Система автоматизації управління підприємством

В ХХІ столітті більшості компаній при роботі із клієнтами, розподілом обов'язків і щоденних завдань необхідний доступ до інформації, що є продуктом роботи співробітників. Це важливо при постановці завдань, формуванні бюджету, при створенні нових маркетингових стратегій, укладанні довідкових документів, роздачі важливих документів компанії, підготовці зустрічей або розробці стратегії найкращої реалізації товару. Багато компаній обмінюються інформацією за допомогою відправлення й одержання електронних повідомлень. Цього цілком достатньо, якщо ваша компанія складається з десяти чоловік, але в компаніях , більших за розміром, це може привести до плутанини і зайвих проблем.

Система дозволяє значно поліпшити якість роботи менеджерів за рахунок зберігання повної історії взаємодії з клієнтами: історія замовлень, зустрічей, телефонних переговорів, документообігу. Система управляє процесами врегулювання, звітності, аналізу та прогнозування. Гнучкі інструменти фільтрації дозволяють створювати цільові групи клієнтів, оперативно генерувати звіт з будь-яким зрізом даних, у тому числі і планові об'єми продажів на місяць по кожному менеджеру, визначати профіль найбільш прибуткових клієнтів. Система дозволяє спростити рутинні операції - електронна розсилка, генерація стандартних документів, рахунків, договорів, підготовка різних звітів. Рішення надає можливість забезпечити прозорість діяльності компанії.

  • Централізоване управління документами — координація поновлення й розподілу важливої документації компанії, списків контактів, роботи й політики компанії.

  • Керувати документацією й редагувати інформацію про користувачів

  • Сповіщати співробітників про зміни в певних документах або питаннях.

  • Забезпечувати зв'язок співробітників незалежно від їхнього місцезнаходження.

  • Керування проектом — клієнтам необхідно координувати розклад, завдання, потік документації й звітів зі співробітниками як зовні, так і внутрішньо.

  • Вирішення проблем — можливість розподілу відповідальності, відстеження результативності роботи.

  • Портали — надання прямого посилання для співробітників з метою доступу до обновленої інформації, списків і документації, необхідної для виконання роботи, незалежно від місцезнаходження — в офісі, за допомогою мобільної зв`язку або віддалено.

Год основания:2009
Количество сотрудников:11-50 чоловік
Годовые продажи:100 тис. - 200 тис. USD
Заказов в год:100 тис. - 200 тис. USD
Товары и услуги
- GPS моніторинг транспорту.
Оставьте отзыв первым
+380 (44) 209-14-24
Украина,Львовская область, Львов,ул.В. Великого
Интернет-агентство «Webicom» Предлагает полный спектр услуг по созданию и продвижению интернет-проектов. Накопленный опыт, отменное качество и скорость работы, высокий профессионализм нашего персонала в сочетании с индивидуальным подходом к каждому из наших клиентов позволяют нам добиваться самых высоких результатов в области интернет-маркетинга. Для нас не существует неразрешимых задач, ведь мы виртуозы интернета! Наши услуги Каждый из нас 8 часов в сутки, 5 дней в неделю, 12 месяцев в году непрерывно трудится, трудится, разрабатывая отличные сайты, которые не просто приносят прибыль, а делают интернет-мир прекраснее. Но, если Вам и этого мало, здесь Вы узнаете о нас больше. Кто мы? Команда амбициозных и энергичных людей, которые знают, что такое раскрутка сайта и умеют работать с Интернетом, в Интернете и для Интернета! Интернет-агентство «Webicom» успешно действует с 2007 года. В течение этого времени мы добились больших успехов в работе. К нашим услугам прибегают как украинские, так и российские компании. В нашем агентстве работает команда профессионалов - амбициозных, энергичных, с огромным опытом и с индивидуальным подходом к каждому из наших клиентов. Одними из главных услуг интернет-агентства является: - Интернет-реклама сайта; - Маркетинговый аудит; - Интернет-маркетинг. Что мы делаем? Создаем, оптимизируем, поддерживаем сайты, рисуем логотипы и прочее,занимаемся интернет-маркетингом. Интернет агентство «Webicom» осуществило более, чем 100 успешных проектов самой различной сложности и тематики, например, реклама в интернете, реклама интернет-проектов. Качественное и эффективное выполнение услуги «интернет реклама сайтов» позволяет позиционировать себя как рекламное агентство в сфере компьютерных технологий. В списке наших клиентов есть такие известные компании, как «Московский» жилой комплекс, сеть пиццерий «New York Street Pizza», комплекс для отдыха «Торстян-резорт», телекомпания «Малятко ТВ», поставка нефтепродуктов и авто товаров «ЛОКО», сеть аптечных супермаркетов «Аптекарь» и многие другие. Чтобы быть ближе к нашим клиентам мы открыли свои представительства в Киеве и Днепропетровске.
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 848-22-002279525
Украина,Львовская область, Львов,вул. Стефаника, 10
Концептеріа — це професійне бюро графічного та веб дизайну. Нам легко вдається створювати логотипи, фірмові стилі та писати брендбуки. Ми любимо свою роботу, і тому результат на професійному рівні. Переконайтесь! Основними нашими перевагами є широкий ряд конкурентно спроможних послуг за абсолютно доступними цінами. Ми успішо працюємо з малим, середнім та крупним бізнесом. Адже потрібно пам'ятати, що аудиторії у всіх представників бізнесу, зазвичай, одні і ми це знаємо.
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 036-73-83
Украина,Львовская область, Львов,79022, а/с 4160
Веб-дизайн студія Web Training Studio (WTS) - одна з провідних веб-дизайн студій Західної України, яка працює на ринку веб-реклами з 2001 року. За цей період - десятки успішних веб-проектів, сотні задоволених клієнтів, партнери та представники в різних містах України та Росії, багатий досвід у створенні успішних веб-сайтів практично будь-якої складності. Володіючи високо кваліфікованим персоналом, використовуючи передові веб-технології та інструменти, ми здатні створити для Вас по справжньому ефективний інструмент сучасного бізнесу - веб-сайт або інтернет-магазин Вашої компанії, а також здійснити необхідний спектр послуг з його розміщення, реклами та подальшої підтримки, зробити його популярним і відвідуваним, що дуже важливо при сьогоднішній конкуренції. Нас рекомендують своїм друзям, а це головна оцінка якості виконання роботи і нашого ставлення до неї. Будьте успішними разом з нами! Дізнатися вартість створення веб-сайту можна вже сьогодні - надішліть заявку на оцінку Вашого веб-сайту, це займе не більше 5-ти хвилин.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 967-48-82
Украина,Львовская область, Львов,79066, ул. Сиховская, 19
Оставьте отзыв первым
+380 (322) 620848
Украина,Львовская область, Львов,79040, ул. Городоцкая 293 оф.108
Производство промышленной автоматики для систем управления, услуги художественного дизайна для полиграфий.
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 840-00-11
м.Львів, вул. Нечуя Левицького 5/3в, Львов, Украина

Кратко об организации

Организация Приватне підприємство RedTag из Львова может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Разработка программного обеспечения. Расположена по адресу Стрийський парк 14 (Львівська торгово-промислова палата), Львов, 79000, Україна в Львове. Связаться с представителем фирмы RedTag, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефонам +380 (63) 9501606, +380 (63) 1290967, на сайте http://redtag.uaprom.net.