Рекламне агентство "Меркурій"

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 263-43-43
+380 (67) 676-58-38
http://www.reklamafirm.com.ua
вул. Володимира Великого, 4, офіс 229, Львов, Україна Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Рекламне агентство "Меркурій"
+380 (32) 263-43-43
вул. Володимира Великого, 4, офіс 229, Львов, Україна, Львов

Отзывы о Рекламне агентство "Меркурій"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Рекламне агентство "Меркурій". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Наше рекламне агентство є багатофункціональним сервісним центром для Вашого бізнесу, звернувшись до нас, Ви отримаєте комплекс послуг для залучення клієнтів. Ми позиціонуємо себе як комунікаційне агентство, тому-що ми здійснюємо зв'язок з рекламованого продукту, товару або послуги з його споживачем.

Наш діловий стиль: своїх замовників ми розглядаємо в якості ділових партнерів вибудовуючи довгострокові та перспективні відносини. Для нас важливо щоб після звернення в наше рекламне агентство справи у клієнта йшли добре, щоб попит на продукцію чи послугу росли в геометричній прогресії, а споживач перебував у постійній лояльності до брендів наших партнерів.

Велика увага наше рекламне агентство приділяє наданню якісного та повного сервісу для клієнта. Ми з високою точністю проведемо маркетинговий аналіз, для подальшого позиціювання вашого товару, послуги

Прості рішення комплексних завдань

Кожний реалізований наш проект це рішення конкретного бізнес завдання поставленого замовником, для реалізації якої ми використовуємо різний набір маркетингових каналів таких як:

  • Реклама на транспорті;
  • Реклама на спинках сидінь маршруток;
  • Зовнішня реклама;
  • Кур’єрська розноска;
  • Промоушн;
  • Реклама в інтернеті;

Що Ви отримуєте, звернувшись до нас:

  • бажаний результат від проведеної рекламної компанії у вигляді збільшення ділової репутації на ринку Вашої компанії, зростання обсягу продажів і прибутку;
  • приємні враження від спільної роботи з нашим рекламним агентством;
  • надійного партнера з необмеженими можливостями на рекламному ринку.

Ми потрібні Вам для того щоб приносити Вам прибуток: якісно та ефективно забезпечуючи рекламний контакт Вашої продукції або послуги з її споживачем, заощадивши Ваш дорогоцінний час у Меркурій Буд для більш важливих справ.

Год основания:2005
Товары и услуги
- Просування сайтів в пошукових системах,
- Промоушен,
- Курьєрська розноска,
- Організація BTL - акцій,
- Реклама на радіо,
- Реклама на транспорті,
- Реклама на спинках сидінь громадського транспорту,
- Реклама на телебаченні,
- Комплексні рекламні рішення.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 496-84-67
Украина,Львовская область, Львов,вул. Любінська 196, Львов
Студія тюнінгу “Vinsent” — це можливість виділити ваше авто із загальної маси на дорозі. Ми можемо запропонувати своїм клієнтам наступні основні послуги: аерографія (художній розпис), повне або часткове обклеювання авто вініловими плівками, ексклюзивне пофарбуваня, обезшумлення салону, тонування скла… Наша студія займається також розробкою концепції дизайну автомобільного тюнінгу повністю. Тобто, наш дизайнер розробляє дизайн екстер’єру та інтер’єру так, щоб вони підходили один одному.
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 132-18-73
Украина,Львовская область, Львов,вул. Гоголя,12, Львов
Велореклама + промоутер, размещение рекламы на велоборде размером 100см на 160см, развозить рекламу на велосипеде в городе и в час определенный заказчиком. "Живые статуи"!
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 935-39-80
Украина,Львовская область, Львов,ул. Бортнянського, 28, Львов
Предоставление услуг в сфере фотографии: - рекламная, - промышленная, - предметная, - художественная, - репортажная и др. Съемка имиджевых фотосессий, свадебная фотосъемка. Постоянно пополняемая библиотека фотоизображений.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 340-87-09
Украина,Львовская область, Львов,ул. Зелёная, 256а, Львов
- тонування - антигравійний захист - вібро, шумо ізоляція - вініловий стайлінг (карбон, мат, хамелеон) - ксенон - парктронік
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 297-17-562949113
Украина,Львовская область, Львов,79008, ул. Винниченко, 30, Львов
ЗАО "Гал-ЭКСПО" имеет более чем двадцатилетний опыт проведения разнообразных презентационных мероприятий. Главным направлением деятельности ЗАО "Гал-ЭКСПО" является организация и проведение международных выставок. АО "Гал-ЭКСПО" осуществляет также здание "под ключ" экспозиций, выставок и других зрелищных мероприятий, разработку и изготовление индивидуальных проектов выставочных стендов, проведение выставок, презентаций, других рекламных акций в интересах отечественных и зарубежных фирм на Украине и за рубежом.
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 530-99-93
Украина,Львовская область, Львов,79034, ул. Тернопольская, 1, Львов
Оптовая торговля носками

Кратко об организации

Организация Рекламне агентство "Меркурій" из Львова может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Рекламные агентства. Фирму можно найти по адресу вул. Володимира Великого, 4, офіс 229, Львов, Україна в Львове. Связаться с контактным лицом фирмы Рекламне агентство "Меркурій", чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://www.reklamafirm.com.ua, с помощью телефонов +380 (32) 2634343, +380 (67) 6765838.