Рекламне агентство "Меркурій"

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 263-43-43
+380 (67) 676-58-38
http://www.reklamafirm.com.ua
вул. Володимира Великого, 4, офіс 229, Львов, Україна Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Рекламне агентство "Меркурій"
+380 (32) 263-43-43
вул. Володимира Великого, 4, офіс 229, Львов, Україна, Львов

Отзывы о Рекламне агентство "Меркурій"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Рекламне агентство "Меркурій". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Наше рекламне агентство є багатофункціональним сервісним центром для Вашого бізнесу, звернувшись до нас, Ви отримаєте комплекс послуг для залучення клієнтів. Ми позиціонуємо себе як комунікаційне агентство, тому-що ми здійснюємо зв'язок з рекламованого продукту, товару або послуги з його споживачем.

Наш діловий стиль: своїх замовників ми розглядаємо в якості ділових партнерів вибудовуючи довгострокові та перспективні відносини. Для нас важливо щоб після звернення в наше рекламне агентство справи у клієнта йшли добре, щоб попит на продукцію чи послугу росли в геометричній прогресії, а споживач перебував у постійній лояльності до брендів наших партнерів.

Велика увага наше рекламне агентство приділяє наданню якісного та повного сервісу для клієнта. Ми з високою точністю проведемо маркетинговий аналіз, для подальшого позиціювання вашого товару, послуги

Прості рішення комплексних завдань

Кожний реалізований наш проект це рішення конкретного бізнес завдання поставленого замовником, для реалізації якої ми використовуємо різний набір маркетингових каналів таких як:

  • Реклама на транспорті;
  • Реклама на спинках сидінь маршруток;
  • Зовнішня реклама;
  • Кур’єрська розноска;
  • Промоушн;
  • Реклама в інтернеті;

Що Ви отримуєте, звернувшись до нас:

  • бажаний результат від проведеної рекламної компанії у вигляді збільшення ділової репутації на ринку Вашої компанії, зростання обсягу продажів і прибутку;
  • приємні враження від спільної роботи з нашим рекламним агентством;
  • надійного партнера з необмеженими можливостями на рекламному ринку.

Ми потрібні Вам для того щоб приносити Вам прибуток: якісно та ефективно забезпечуючи рекламний контакт Вашої продукції або послуги з її споживачем, заощадивши Ваш дорогоцінний час у Меркурій Буд для більш важливих справ.

Год основания:2005
Товары и услуги
- Просування сайтів в пошукових системах,
- Промоушен,
- Курьєрська розноска,
- Організація BTL - акцій,
- Реклама на радіо,
- Реклама на транспорті,
- Реклама на спинках сидінь громадського транспорту,
- Реклама на телебаченні,
- Комплексні рекламні рішення.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 231-78-54
Украина,Львовская область, Львов,пр-т В.Чорновола, р-он Макдональса, Львов
"Wake up"надає широкий спектр новітніх креативних рекламних послуг. BTL Маркетинг- оригінальне рекламне рішення, що здійснюється силами людського ресурсу й включає в себе промо-акції, презентації, дегустації та ін. Напрям BTL визнано одним із найбільших інструментів просування. BTL заходи дають можливість не тільки створити сприятливий імідж компанії, ознайомити покупця з продукцією, зацікавити потенційного споживача в купівлі продукції, але й надати всю необхідну інформацію з використання та зберігання товару/послуги. Наглядне представлення продукції підвищує лояльність споживачів та дозволяє збільшити продажі товару. Наша компанія надає такі послуги BTL маркетингу: - промоушн в точках продажу (консультації, дегустації, event-активації, подарунок за покупку та ін.); - трейд промоушн (аудит торговельної точки, мерчандайзинг, програми лояльності, секретний покупець); - інтегровані програми (event-маркетинг, флеш-моб) Event Маркетинг - все більш і більш популярний маркетинговий інструмент. Він дозволяє нам використовувати силу події - свята, загальноміського заходу, ювілею та його позитивний емоційний заряд для того, щоб прикути більше уваги з боку покупців та завоювати їх симпатії.Природно, що створення події - процес складний та потребує великих фінансових вкладень, проте є необхідним для компаній, що виходять на новий ринок. "Wake up" займається розробкою, підготовкою та проведенням еvent-заходів любого масштабу та формату: -презентації; - промо-акції; - шоу;- виставки; - конференції; - вечірки; - спонсорські заходи; - концерти та ін. За більш детальною інформацією звертайтесь: пон.-суб. 10.00-20.00 Успіху та гарного насторю! З повагою кол-в "Wake up"
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 245-84-00
Украина,Львовская область, Львов,Героев УПА 73, Львов
Комплексне рекламне забезпечення
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 713-21-74
Украина,Львовская область, Львов,79041, ул.Сулими, 23, кв.2, Львов
Возврат долгов
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 727-80-80
Украина,Львовская область, Львов,79007, ул. Фурманская, 1, Львов
Промо-акции, дегустация продукции, ации в торговых точках, промоутеры, тайный покупатель, распространение рекламных материалов (листовки, буклеты, визитки)
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 308-03-44
Украина,Львовская область, Львов,11111, ул. Пекарська 14/7, Львов
Ломбард - это один из видов финансовых учреждений исключительным видом которого является предоставление кредитов физическим лицам под залог имущества, за счет личных или привлеченных средств на определенный срок и под процент. В нынешних условиях общественной жизни, мы не всегда успеваем приспособиться и застраховать все свои риски, и часто возникает необходимость в помощи, когда срочно необходимы деньги, а взять их негде. Оказать помощь в таких ситуациях и обеспечить Вас необходимой суммой денег на неограниченное время пользования может Наш Ломбард, выдающий кредиты под залог Вашего имущества (ювелирных ценностей, недвижимости, автомобиля и бытовой техники).
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 297-18-55
Украина,Львовская область, Львов,79008, пл. Галицкая, 7, Львов
Европейский Центр Деловой Информации создан при финансовой поддержке Министерства по международному развитию Великобритании (DFID) в рамках Проекта Развития Львовщины. Главная цель - расширение доступа украинских малых и средних предприятий, а также различных организаций и учреждений, которые занимаются вопросами рзвития сектора малого и среднего предпринимательства, к информационным и консультационным ресурсам. ЕЦДИ - это мост между украинскими предприятиями и компаниями ЕС, знакомство с новыми рынками, предложения иностранных компаний, заинтересованных в работе с украинскими партнерами, возможность повышения квалификации через обучение на семинарах и тренингах, понимание законодательства и стандартов ЕС и прочее. Большинство консультаций для предпринимателей предоставляется бесплатно, в рамках программы развития сотрудничества.

Кратко об организации

Организация Рекламне агентство "Меркурій" из Львова может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Рекламные агентства. Фирму можно найти по адресу вул. Володимира Великого, 4, офіс 229, Львов, Україна в Львове. Связаться с контактным лицом фирмы Рекламне агентство "Меркурій", чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://www.reklamafirm.com.ua, с помощью телефонов +380 (32) 2634343, +380 (67) 6765838.