SecurityHD

Редактировать данные компании SecurityHDНашли ошибку? Вход для представителя SecurityHDЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, ул. Федьковича, 51, Львов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (95) 745-91-40
 • Сайты
  Официальный сайт SecurityHD http://securityhd.uaprom.net
 • Описание

  SecurityHD - торгова марка, що створена компанією спеціалістів, утвореною після розпаду гіганта індустрії безпеки західного регіону України - ТзОВ «Компанія БК». В SecurityHD працюють спеціалісти з понад десятирічним досвідом роботи у галузі забезпечення безпеки. Ми пропонуємо як найсучасніші рішення з використанням останніх технологій забезпечення безпеки, так і консервативні пропозиції - з найкращою у регіоні ціною, та бездоганною якістю виконання. Всесвітньо відомі виробники, такі як Bosch, Axis, ITV|Axxon, Gira, AMX засвідчили нашу компетентність своїми дипломами та сертифікатами.


  Якщо Ви розумієте, що існуюча система відеонагляду не виконує поставлених задач - Ви не можете розпізнати осіб, яких нібито повинна виявляти ця система, не видно номерів автомобілів, що заїжджають на територію - зверніться до спеціалістів і ми вирішимо проблеми Вашої безпеки. Спостереження за віддаленими об'єктами через інтернет - це реально вже сьогодні! Не впевнені, що окрім Вас ніхто не господарює на Вашій дачі чи у сільському помешканні? Сумніваєтеся у пильності служби охорони у час вашої відсутності в офісі? Звертайтеся до спеціалістів - ми забезпечимо контроль за Вашими об'єктами у любій частині земної кулі, через Ваш iPhone, iPad, Android чи ноутбук. Сьогодні ми пропонуємо для продажу та встановлення відеоспостереження FullHD якості. Найсучасніші відеокамери HD-SDI та IP технології. Потужні відеореєстратори та програмне забезпечення.


 • Товары и услуги
  - STS-VR 401 E,
  - Установка, обслуживание, модернизация систем видеонаблюдения.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания SecurityHD находится по адресу ул. Федьковича, 51, Львов, Украина в Львове. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (95) 745-91-40. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://securityhd.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании SecurityHDНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, ул. Федьковича, 51, Львов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о SecurityHD

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании SecurityHD. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации SecurityHD

QR-код с контактной информацией организации SecurityHD
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании SecurityHD, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.