Служба таксі 838

Служба таксі 838 – швидкий номер, швидке таксі!
+380 (322) 838
taxi838.com.ua
Львов Львовская область, Львовский городской совет, Украина, 79000
Открыто круглосуточно
Понедельник-воскресенье – круглосуточно
Ошибка в описании?
Служба таксі 838
+380 (322) 838
Львов, Львов, 79000
Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Предлагаю Вам воспользоваться услугами Такси 838. Кратчайший срок ожидания машины, вежливые водители, Обслуживают на высшем уровне. Ваша поездка пролетит незаметно.А самое главное -это низкая цена, по сравнению с другими службами.
1. TAXI838
Супер быстрое такси.
+380 (838) 838
838, Львов
Авакина Кристина: Дуже гарний сервіс за таку смішну ціну. На 100% задоволена, завжди приїзджають. Рекомендую всім своїм знайомим. Вчора приїхала машина, водій допоміг донести речі. Та і дівчата завжди вислухаюсь та підскажуть, якщо щось треба!
Оставьте отзыв первым
Пасажирські перевезення по Львову та за його межами, включаючи поїздки по області, до дому, роботи, у гості та будь-які маршрути в межах України.
+380 (32) 253-25-23
Коциловского 7а, Львов
Послуги таксі давно стали порятунком для жителів мегаполісів. Але як знайти таксі у Львові, поїздка на якому не стане прикрою помилкою? Швидкість, комфорт і безпека – стиль нашої роботи! Служба таксі "АВАЛОН" – не підведе ніколи! Багаторічна праця з перевезення пасажирів і вантажів, вдосконалення якості послуг створили нам репутацію самого економного та оперативного таксі. Зробіть замовлення по телефону або онлайн – і Ви не будете розчаровані, наші дівчата швидко приймуть ваше замовлення, а наші водії комфортно та надійно довезуть вас до місця призначення. Компанія таксі"АВАЛОН" надає всі види транспортних послуг: Пасажирські перевезення по Львову та за його межами, включаючи поїздки по області, до дому, роботи, у гості та будь-які маршрути в межах України. Своєчасна доставка пасажира і його багажу на автобусні, залізничні та авіа рейси. Трансфер з аеропорту або вокзалу. Обслуговування ділових або святкових корпоративних заходів. Перевезення домашніх тварин. Кур’єр. Надійна доставка документів, кореспонденції, подарунків або букетів. Послуга драйвер -"тверезий водій" і інші.

Кратко об организации

Фирма Служба таксі 838 из Львова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Такси. Находится по адресу Львов в Львове. Связаться с контактным лицом организации Служба таксі 838 по интересующим Вас вопросам вы можете на web-странице http://taxi838.com.ua, письмом на адрес viv@taxi838.com.ua, по номеру +380 (322) 838.