Стіком, Приватне підприємство

Редактировать данные компании Приватне підприємство СтікомНашли ошибку? Вход для представителя Стіком, Приватне підприємствоЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Павлокомська 10, Львов, 79054, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (97) 296-48-27
 • Сайты
  Официальный сайт Стіком, Приватне підприємство http://pp-zarichna.uaprom.net
 • Описание

  Меблі Стіком - це комфорт і зручність, а також економія коштів і часу. Широкий асортимент меблів і докладна інформація про кожну моделі дозволяють вибрати саме ті меблі, яка потрібна Вам. Максимальна спрощена навігація та поділ меблів на групи, дозволяє підібрати саме цю одиницю, яка потрібна для реалізації вашого неповторного інтер’єру.
  Дотримуючись принципів: зручність вибору і економія часу, доступні ціни, широкий асортимент та високу якість продукції, повний сервіс - меблі халмар позиціонує себе на ринку меблів, як одного з найбільших гравців.
  Для вашого комфорту зібрано інформацію про кожну модель меблів. Можна легко і швидко ознайомитися з асортиментом, довідатися про ціни, розміри, використовувані матеріали, варіанти забарвлення. Ви зможете заощадити багато часу, яку необхідно витратити на вибір такої ж меблів в звичайних магазинах. Ціни більш привабливі в порівнянні з цінами звичайних магазинів. Працюємо безпосередньо з виробником та імпортером меблів.


 • Товары и услуги
  - Кухня Маргарет 2600,
  - Шафа-купе,
  - Мебель для спальні.
 • Кратко об организации
  Организация Приватне підприємство Стіком из Львова может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Медицинское страхование.
  Фирму можно найти по адресу вул. Павлокомська 10, Львов, 79054, Україна в Львове.
  Связаться с контактным лицом фирмы Стіком, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://pp-zarichna.uaprom.net, с помощью телефона +380 (97) 296-48-27.
Распечатать Редактировать данные компании Приватне підприємство СтікомНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Павлокомська 10, Львов, 79054, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Стіком, Приватне підприємство

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Стіком, Приватне підприємство. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Стіком, Приватне підприємство

QR-код с контактной информацией организации Стіком, Приватне підприємство
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Стіком, Приватне підприємство, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.