ТМ «Дім ліпнини» www. lipnyna .com.ua

Редактировать данные компании ТМ «Дім ліпнини» www. lipnyna .com.uaНашли ошибку? Вход для представителя ТМ «Дім ліпнини» www. lipnyna .com.uaЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Кільцева дорога, с. Пасіки Зубрецькі, Львов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (96) 194-72-72
  -
  магазин, майстерня
  +380 (67) 777-85-88
  -
  керівник
 • Сайты
  Официальный сайт ТМ «Дім ліпнини» www. lipnyna .com.ua http://lipnyna.prom.ua
 • Описание

  Художня майстерня «Дім ліпнини» - виробник декоративної ліпнини з гіпсу і пінопласту для оздоблення фасаду та інтер'єру.


  Ми пропонуємо широкий вибір архітектурних виробів: карнизи, фризи, багети, пілястри, колони, кронштейни, обрамлення вікон,зовнішні підвіконня, консолі, розетки, скульптура.  ІІНТЕР’ЄР - ліпнина з гіпсу. Наша художня майстерня для оздоблення інтер'єрів виготовляє декоративну ліпнину з натурального та екологічно чистого матеріалу – гіпсу. Асортимент представлено гіпсовими карнизами, фризами, розетками, колонами, пілястрами, кронштейнами, скульптурою у великій кількості та різних за стильовим спрямуванням.  ФАСАД - ліпнина з пінопласту та ліпнина з гіпсу. Оздобити фасад ліпниною – це найкраща можливість надати Вашій оселі індивідуального, особливого вигляду. Ми виготовляємо для фасаду ліпнину з пінопласту (вироби з пінопласту), зважаючи на легкість даного матеріалу. Особливо це актуально на сьогоднішній день, коли популярним є утеплення фасадів пінопластом чи мінеральною ватою, а звідси – необхідність щоб ліпнина була легкою. Крім пінопластової ліпнини для фасаду виготовляємо ліпнину з фасадного гіпсу.


  Види фасадного декору:
  • Пінопластовий декор з акриловим покриттям.
  • Пінопластовий декор з мінеральним покриттям.
  • Ліпнина з фасадного гіпсу.


 • Товары и услуги
  - Капітелі,
  - КАРНИЗИ,
  - Кронштейни,
  - РОЗЕТКИ,
  - БАГЕТИ, ФІЛЬОНКИ,
  - Архітектурний декор з гіпсу для фасаду та інтер'єру,
  - Фризи,
  - Декоративне оздоблення фасаду,
  - Фасадні декоративні елементи.
 • Кратко об организации
  Организация ТМ «Дім ліпнини» www. lipnyna .com.ua из Львова может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Декоративные покрытия.
  Фирму можно найти по адресу Кільцева дорога, с. Пасіки Зубрецькі, Львов, Украина в Львове.
  Связаться с контактным лицом фирмы ТМ «Дім ліпнини» www. lipnyna .com.ua, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://lipnyna.prom.ua, с помощью телефонов +380 (96) 194-72-72, +380 (67) 777-85-88.
Распечатать Редактировать данные компании ТМ «Дім ліпнини» www. lipnyna .com.uaНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Кільцева дорога, с. Пасіки Зубрецькі, Львов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ТМ «Дім ліпнини» www. lipnyna .com.ua

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТМ «Дім ліпнини» www. lipnyna .com.ua. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ТМ «Дім ліпнини» www. lipnyna .com.ua

QR-код с контактной информацией организации ТМ «Дім ліпнини» www. lipnyna .com.ua
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ТМ «Дім ліпнини» www. lipnyna .com.ua, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.