ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 722-43-00
http://top-beton.uaprom.net
вул. Наукова 19А,, Львов, Украина Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО
+380 (67) 722-43-00
вул. Наукова 19А,, Львов, Украина, Львов

Отзывы о ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Справді, чому? Чому серед безлічі пропонованих сьогодні варіантів оздоблення вертикальних та горизонтальних поверхонь у Ваших оселях та офісах Ви повинні обирати майже нікому не відому технологію від «Топ-Бетон»? Ми постараємось коротко викласти основні аргументи на користь «тиснення». Почнемо з доріг або доріжок. Колись на моє запитання майстрові, який вкладав бетонну бруківку (ФЕМку) — «А що буде за рік-два з Вашим покриттям, якщо за технологією Ви кладете вашу плитку на «гарцовку» (піщано-цементна суміш), під якою практично немає твердої основи? Вона ж провалиться? «, він мені гордо відповів — «То нічого, ми Вам ПЕРЕРОБИМО! «. На питання за чиї гроші і нащо переробляти він дуже здивовано на мене подивився. Проте дозвольте ще раз запитати: -Чому ми звикли переробляти щороку наші дороги? Чому ми будуємо камяниці з фундаментами як на АЕС, але шкодуємо коштів на нормальну «подушку» для доріжки в саду і кладемо вказану ФЕМку практично в болото? Чому слово «дооорого! «стосується лише покриття на подвірї, але ніяк не плитки в кухні чи ванній кімнаті? Чи не тому, що відоме прислівя про дві біди у Росії великою мірою стосується і нас? Чи все таки від незнання? Тоді трішки про традиційні методи мощення. Цілком погоджуюсь з думкою що одним з найкращих варіантів є натуральна базальтова або гранітна бруківка. Питання лише в її ціні та в … Так, саме в підоснові, тобто в тій «подушці», яка й приймає на себе всі основні навантаження «на стискання» і найбільше піддається руйнуванню дощовими водами та перепадами температур. Не буду зупинятись на поясненні поцесів «підмивання-просідання» або «промерзання-підняття» дорожнього покриття. Наслідки їх ми бачимо і відчуваємо кожен день на підвісці власних авто. І саме з метою уникнення таких речей в майбутньому на сьогодні при проведенні ремонтів доріг, де була вкладена бруківка, спочатку споруджують потужну ЩЕБЕНЕВО-БЕТОННУ підоснову. Після неї згадувану вище «гарцовку» і вже потім укладають бруківку. Тобто повний «пиріг» дороги в розрізі виглядає так: утрамбований грунт, шар піску, щебінь, бетон, «гарцовка» і нарешті сама бруківка. Навіть якщо відкинути інші технологічно необхідні операції (гідроізоляція, комунікації, ін. ), вказаний метод мощення може бути доцільним лише для збереження зовнішнього вигляду старовинних вулиць з можливістю використання їх за призначенням в сучасних умовах, тобто при теперішніх навантаженнях. Зекономити при мощенні можливо тільки якщо «видалити» один або декілька шарів з цього «пирога». Що у нас і в Росії успішно робили останні 90 років, а тепер ми за звичкою робимо те саме у себе на подвірях. Але, знову ж, робимо тому, що майстра ФЕМщика ТАК НАВЧИЛИ, і ми, в свою чергу, переробляємо, доплачуєм гроші, шукаєм кращого-іншого, товчем йому писок в кінці-кінців, не розуміючи, що проблема ЗАКОПАНА трошки глибше. В підоснові, яку слід зробити так, щоб не переробляти «лице».

Тепер давайте глянемо ще раз на «пиріг». Що буде якщо з нього «викинути» два верхніх шари? Правильно, бетон. Який? Міцний, твердий, але зовсім некрасивий. Ось тут американці (бо технологія Топ-Бетону походить саме звідти, як і дуже багато інших практичних речей) і подумали як можна ЗЕКОНОМИТИ на дорогах без втрат якості але з набуттям естетичності. Про саму технологію «тисненого бетону», я думаю, Ви вже прочитали на сайті, тому зупинятись не буду. Тільки знову запитання: — Який з двох методів, наведених вище, відповідає критерію «співвідношення Ціна-Якість»? Ті самі американці тут же помітили і багато інших переваг новинки. Ну по-перше, це справді безліч пропонованих фактур поверхні, так би мовити — зовнішній вигляд Вашого двору обмежує лише широта Вашої фантазії. Це найперше для людей, котрі цінують свою індивідуальність і виокремлюють її на перше місце. В поєднанні з великим вибором кольорів та технічних вирішень можна гарантувати неповторюваність та оригінальність.

Товары и услуги
- Гладилки для бетона,
- Бетон и топбетонные работы,
- Штампы для бетона,
- Штампы для бетона,
- Штампы для бетона,
- Штукатурная смесь Арт-Бетон "Легкий Камень",
- Роллер для бетона,
- Сухие смеси для штампованного бетона,
- Ручные гладилки для бетона,
- Топпинг , сухие смеси для штампованного бетона.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 312-03-47
Украина,Львовская область, Львов,79001, ул. Жовкивская, 30, Львов
Компания ТЕХИНВЕРСТ занимает уникальное место на Украинском рынке металлообработки, удачно объединяя в своей деятельности продажу и эксплуатацию листообрабатывающего оборудования.В ТЕХИНВЕРСТЕ работают специалисты, имеющие многолетний опыт обслуживания оборудования ведущих мировых компаний. Основные направления деятельности ООО "ТЕХИНВЕРСТ": продажа и сервисное обслуживание станков и инструмента для обработки листового металла продажа и сервисное обслуживание установок гидроабразивной резки услуги по металлообработке с использованием станков с ЧПУ (штамповка, гибка, раскрой на ножницах, сварка, токарная обработка). Потенциальный покупатель, заинтересованный в покупке оборудования, получает полноценную консультацию по выбору станка, может оценить рабочие качества оборудования в реальных производственных условиях, сделать образец собственного изделия. Большой производственный опыт нашей компании обеспечивает оптимальный подбор оборудования и технологии для Ваших изделийПредлагаемые нами станки имеют наилучшее сочетание цена/качество на нашем рынке, и показали себя с наилучшей стороны в реальном производстве. При создании станков используются лучшие европейские и японские технологии и комплектующие. Зачастую предприятия, купившие даже дорогостоящее оборудование известных брендов, испытывают проблемы с его эксплуатацией из-за некачественного сервисного обслуживания либо его полного отсутствия. Наша компания обеспечивает полный сервис всего поставляемого нами оборудования, включая подбор инструмента, обучение, гарантийное и послегарантийное обслуживание. Наша компания обеспечивает полный сервис поставляемого нами всего оборудования, включая подбор инструмента, обучение, гарантийное и послегарантийное обслуживание. Предоставляются значительные скидки на оборудование, находящееся на складе в Украине !!!
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 542-00-39
Украина,Львовская область, Львов,вул. Личаківська 152, Львов
Надаємо послуги по обробці металів, а також виготовлення металоконструкцій згідно креслень замовника. В наявності повний спектр металорізального й ковальсько-пресового устаткування. Фрезерні, токарні, шліфувальні, рассточние а також листозгинальні работи.Качественно, професійно, надійно!
Оставьте отзыв первым
+380 (322) 636236
Украина,Львовская область, Львов,79601, ул. Научная, 5, Львов
Государственный инженерный центр "Львовантикор" производит: - установки сверхзвуковой термоабразивной очистки поверхности "Беркут"; - установки гидроабразивной очистки "Нептун"; - установки сушки сыпучих материалов "УСМ-1"; - установки пескоструйной очистки поверхности "УП-150"; - электроискровые дефектоскопы; - насосы титановые и циркониевые центробежные. Услуги: противокоррозионная защита (очистка, металлизация, окрашивание) металлоконструкций: резервуаров для нефти и нефтепродуктов, воды и пищевых продуктов; нефтегазопроводов; мостов; объектов энергетики, морского, речного и железнодорожного транспорта.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 350-16-51
Украина,Львовская область, Львов,81200, ул.Шевченко, 317, Львов
Підприємство надає послуги штампування і цинкування стальних деталей.
Оставьте отзыв первым
+380 (322) 270-41-55
Украина,Львовская область, Львов,Зелена, 115 б, Львов
Розробка і продажа засобів для зняття накипу в теплообмінниках
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 945-69-76
Украина,Львовская область, Львов,Шевченко, 312, Львов
СП "Электронтранс" предлагает услуги по лазерной резке металла.

Кратко об организации

Организация ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО из Львова может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Металлообработка. Расположена по адресу вул. Наукова 19А,, Львов, Украина в Львове. Связаться с представителем фирмы ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефона +380 (67) 7224300, на официальном сайте http://top-beton.uaprom.net.