ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Редактировать данные компании ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВОНашли ошибку? Вход для представителя ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВОЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Наукова 19А,, Львов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 722-43-00
 • Сайты
  Официальный сайт ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО http://top-beton.uaprom.net
 • Описание

  Справді, чому? Чому серед безлічі пропонованих сьогодні варіантів оздоблення вертикальних та горизонтальних поверхонь у Ваших оселях та офісах Ви повинні обирати майже нікому не відому технологію від «Топ-Бетон»? Ми постараємось коротко викласти основні аргументи на користь «тиснення». Почнемо з доріг або доріжок. Колись на моє запитання майстрові, який вкладав бетонну бруківку (ФЕМку) — «А що буде за рік-два з Вашим покриттям, якщо за технологією Ви кладете вашу плитку на «гарцовку» (піщано-цементна суміш), під якою практично немає твердої основи? Вона ж провалиться? «, він мені гордо відповів — «То нічого, ми Вам ПЕРЕРОБИМО! «. На питання за чиї гроші і нащо переробляти він дуже здивовано на мене подивився. Проте дозвольте ще раз запитати: -Чому ми звикли переробляти щороку наші дороги? Чому ми будуємо камяниці з фундаментами як на АЕС, але шкодуємо коштів на нормальну «подушку» для доріжки в саду і кладемо вказану ФЕМку практично в болото? Чому слово «дооорого! «стосується лише покриття на подвірї, але ніяк не плитки в кухні чи ванній кімнаті? Чи не тому, що відоме прислівя про дві біди у Росії великою мірою стосується і нас? Чи все таки від незнання? Тоді трішки про традиційні методи мощення. Цілком погоджуюсь з думкою що одним з найкращих варіантів є натуральна базальтова або гранітна бруківка. Питання лише в її ціні та в … Так, саме в підоснові, тобто в тій «подушці», яка й приймає на себе всі основні навантаження «на стискання» і найбільше піддається руйнуванню дощовими водами та перепадами температур. Не буду зупинятись на поясненні поцесів «підмивання-просідання» або «промерзання-підняття» дорожнього покриття. Наслідки їх ми бачимо і відчуваємо кожен день на підвісці власних авто. І саме з метою уникнення таких речей в майбутньому на сьогодні при проведенні ремонтів доріг, де була вкладена бруківка, спочатку споруджують потужну ЩЕБЕНЕВО-БЕТОННУ підоснову. Після неї згадувану вище «гарцовку» і вже потім укладають бруківку. Тобто повний «пиріг» дороги в розрізі виглядає так: утрамбований грунт, шар піску, щебінь, бетон, «гарцовка» і нарешті сама бруківка. Навіть якщо відкинути інші технологічно необхідні операції (гідроізоляція, комунікації, ін. ), вказаний метод мощення може бути доцільним лише для збереження зовнішнього вигляду старовинних вулиць з можливістю використання їх за призначенням в сучасних умовах, тобто при теперішніх навантаженнях. Зекономити при мощенні можливо тільки якщо «видалити» один або декілька шарів з цього «пирога». Що у нас і в Росії успішно робили останні 90 років, а тепер ми за звичкою робимо те саме у себе на подвірях. Але, знову ж, робимо тому, що майстра ФЕМщика ТАК НАВЧИЛИ, і ми, в свою чергу, переробляємо, доплачуєм гроші, шукаєм кращого-іншого, товчем йому писок в кінці-кінців, не розуміючи, що проблема ЗАКОПАНА трошки глибше. В підоснові, яку слід зробити так, щоб не переробляти «лице».


  Тепер давайте глянемо ще раз на «пиріг». Що буде якщо з нього «викинути» два верхніх шари? Правильно, бетон. Який? Міцний, твердий, але зовсім некрасивий. Ось тут американці (бо технологія Топ-Бетону походить саме звідти, як і дуже багато інших практичних речей) і подумали як можна ЗЕКОНОМИТИ на дорогах без втрат якості але з набуттям естетичності. Про саму технологію «тисненого бетону», я думаю, Ви вже прочитали на сайті, тому зупинятись не буду. Тільки знову запитання: — Який з двох методів, наведених вище, відповідає критерію «співвідношення Ціна-Якість»? Ті самі американці тут же помітили і багато інших переваг новинки. Ну по-перше, це справді безліч пропонованих фактур поверхні, так би мовити — зовнішній вигляд Вашого двору обмежує лише широта Вашої фантазії. Це найперше для людей, котрі цінують свою індивідуальність і виокремлюють її на перше місце. В поєднанні з великим вибором кольорів та технічних вирішень можна гарантувати неповторюваність та оригінальність.


 • Товары и услуги
  - Гладилки для бетона,
  - Бетон и топбетонные работы,
  - Штампы для бетона,
  - Штампы для бетона,
  - Штампы для бетона,
  - Штукатурная смесь Арт-Бетон "Легкий Камень",
  - Роллер для бетона,
  - Сухие смеси для штампованного бетона,
  - Ручные гладилки для бетона,
  - Топпинг , сухие смеси для штампованного бетона.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Металлообработка / Металлургия и металлообработка» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО находится по адресу вул. Наукова 19А,, Львов, Украина в Львове. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (67) 722-43-00. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://top-beton.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВОНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Наукова 19А,, Львов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

QR-код с контактной информацией организации ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.