ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 722-43-00
http://top-beton.uaprom.net
вул. Наукова 19А,, Львов, Украина Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО
+380 (67) 722-43-00
вул. Наукова 19А,, Львов, Украина, Львов

Отзывы о ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Справді, чому? Чому серед безлічі пропонованих сьогодні варіантів оздоблення вертикальних та горизонтальних поверхонь у Ваших оселях та офісах Ви повинні обирати майже нікому не відому технологію від «Топ-Бетон»? Ми постараємось коротко викласти основні аргументи на користь «тиснення». Почнемо з доріг або доріжок. Колись на моє запитання майстрові, який вкладав бетонну бруківку (ФЕМку) — «А що буде за рік-два з Вашим покриттям, якщо за технологією Ви кладете вашу плитку на «гарцовку» (піщано-цементна суміш), під якою практично немає твердої основи? Вона ж провалиться? «, він мені гордо відповів — «То нічого, ми Вам ПЕРЕРОБИМО! «. На питання за чиї гроші і нащо переробляти він дуже здивовано на мене подивився. Проте дозвольте ще раз запитати: -Чому ми звикли переробляти щороку наші дороги? Чому ми будуємо камяниці з фундаментами як на АЕС, але шкодуємо коштів на нормальну «подушку» для доріжки в саду і кладемо вказану ФЕМку практично в болото? Чому слово «дооорого! «стосується лише покриття на подвірї, але ніяк не плитки в кухні чи ванній кімнаті? Чи не тому, що відоме прислівя про дві біди у Росії великою мірою стосується і нас? Чи все таки від незнання? Тоді трішки про традиційні методи мощення. Цілком погоджуюсь з думкою що одним з найкращих варіантів є натуральна базальтова або гранітна бруківка. Питання лише в її ціні та в … Так, саме в підоснові, тобто в тій «подушці», яка й приймає на себе всі основні навантаження «на стискання» і найбільше піддається руйнуванню дощовими водами та перепадами температур. Не буду зупинятись на поясненні поцесів «підмивання-просідання» або «промерзання-підняття» дорожнього покриття. Наслідки їх ми бачимо і відчуваємо кожен день на підвісці власних авто. І саме з метою уникнення таких речей в майбутньому на сьогодні при проведенні ремонтів доріг, де була вкладена бруківка, спочатку споруджують потужну ЩЕБЕНЕВО-БЕТОННУ підоснову. Після неї згадувану вище «гарцовку» і вже потім укладають бруківку. Тобто повний «пиріг» дороги в розрізі виглядає так: утрамбований грунт, шар піску, щебінь, бетон, «гарцовка» і нарешті сама бруківка. Навіть якщо відкинути інші технологічно необхідні операції (гідроізоляція, комунікації, ін. ), вказаний метод мощення може бути доцільним лише для збереження зовнішнього вигляду старовинних вулиць з можливістю використання їх за призначенням в сучасних умовах, тобто при теперішніх навантаженнях. Зекономити при мощенні можливо тільки якщо «видалити» один або декілька шарів з цього «пирога». Що у нас і в Росії успішно робили останні 90 років, а тепер ми за звичкою робимо те саме у себе на подвірях. Але, знову ж, робимо тому, що майстра ФЕМщика ТАК НАВЧИЛИ, і ми, в свою чергу, переробляємо, доплачуєм гроші, шукаєм кращого-іншого, товчем йому писок в кінці-кінців, не розуміючи, що проблема ЗАКОПАНА трошки глибше. В підоснові, яку слід зробити так, щоб не переробляти «лице».

Тепер давайте глянемо ще раз на «пиріг». Що буде якщо з нього «викинути» два верхніх шари? Правильно, бетон. Який? Міцний, твердий, але зовсім некрасивий. Ось тут американці (бо технологія Топ-Бетону походить саме звідти, як і дуже багато інших практичних речей) і подумали як можна ЗЕКОНОМИТИ на дорогах без втрат якості але з набуттям естетичності. Про саму технологію «тисненого бетону», я думаю, Ви вже прочитали на сайті, тому зупинятись не буду. Тільки знову запитання: — Який з двох методів, наведених вище, відповідає критерію «співвідношення Ціна-Якість»? Ті самі американці тут же помітили і багато інших переваг новинки. Ну по-перше, це справді безліч пропонованих фактур поверхні, так би мовити — зовнішній вигляд Вашого двору обмежує лише широта Вашої фантазії. Це найперше для людей, котрі цінують свою індивідуальність і виокремлюють її на перше місце. В поєднанні з великим вибором кольорів та технічних вирішень можна гарантувати неповторюваність та оригінальність.

Товары и услуги
- Гладилки для бетона,
- Бетон и топбетонные работы,
- Штампы для бетона,
- Штампы для бетона,
- Штампы для бетона,
- Штукатурная смесь Арт-Бетон "Легкий Камень",
- Роллер для бетона,
- Сухие смеси для штампованного бетона,
- Ручные гладилки для бетона,
- Топпинг , сухие смеси для штампованного бетона.
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 066-00-17
Стрийская, Львов, Украина, Львов
Здравствуйте уважаемые гости! Компания CNC Ukraine, специализируется на токарно-фрезерной обработке металла (алюминий, медь, железо, титан) и пластика на современном оборудовании — станках с числовым программным управлением. Мы изготовляем детали, компоненты, запчасти под нужды заказчика, любого уровня сложности, проектируем новые, и производим их. Среди основных наших клиентов — предприятия автомобильной, мебельной, пищевой и медицинской отрасли в таких странах как Украина, Швеция, Норвегия, Дания, Россия, Германия и многих других. Производство на Украине было начато в 2008 году, и стремительно развивается. В настоящее время мы выполняем большинство заказов — 80-85%, для зарубежных клиентов, а это свидетельствует о высоком качестве и надежности нашей продукции. Мы рассматриваем Вашу компанию как потенциального клиента и заинтересованы в сотрудничестве и удовлетворении Ваших потребностей, связанных с заказом компонентов, деталей и запчастей для Вашего производства. Штат наших опытных инженеров поможет в проектировании как простых так и сверхсложных деталей, или же производства аналогичных деталей из одного Вашего образца или готовых чертежей что Вы пришлете. Мы всегда открыты для обсуждения Ваших потребностей и возможностей для сотрудничества.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 388-84-45
ул. Поричковая, 10, Львов, 79069, Украина, Львов
Предприятие занимается конструированием и изготовлением нестандартного оборудования по индивидуальному заказу, текущим ремонтом и модернизацией технологического оборудования, техническими консультациями по вопросам организации производства, ремонта оборудования. Проектируем и изготовляем средства автоматики для автоматизации технологических процессов и отдельных операций. Особенностью предприятия является индивидуальный подход к каждому заказчику, с учетом конкретной специфики его работы.Год основания:1997Количество сотрудников:Менее 5 человекУставный капитал:Менее 10 тыс. USD
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 784-49-23
вул. Угорська, 14, Львов, Украина, Львов
Виготовлення кованих виробів будь-якої складності на будь-який смак. ковані брами, сходи, дашки, балкони, мангали, перила, решітки, ковані меблі і ковані елементи інтер"єру. До наших послуг входить проектування, виготовлення і монтаж виробів. Робота може проводитися як за індивідуальними замовленнями так і на вибір з нашого каталогу. Ми працюємо по всій Україна, організовуючи доставку в будь-яку точку країни.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 674-78-88
Украина,Львовская область, Львов,пл. Кропивницького 4/7, Львов
Каркасное строительство Мебель из массива для кафе - ресторанов Люстры дерево-ковка, бра из дерева, столы дерево-камень, беседка Дизайн из дерева, фахверк, обработка древесины, брусья, балки, фальшбалки, фальшбруса, кессон из дерева, скамейки, кресла, профессиональная покраска древесины.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 294-05-94
Украина,Львовская область, Львов,79000, ул. Тычины, 14, Львов
Производим и реализуем профнастил , металлочерепицу и комплектующие по конкурентным ценам (сырье производства Словакии и Бельгии).
Оставьте отзыв первым
+380 (322) 559688
Украина,Львовская область, Львов,79069, ул.Городоцкая 355, Львов
1. Изготовляем металлоконструкции различной формы сложности. 2. Предоставляем услуги по металлообработке все операции.

Кратко об организации

Организация ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО из Львова может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Металлообработка. Расположена по адресу вул. Наукова 19А,, Львов, Украина в Львове. Связаться с представителем фирмы ТОП-БЕТОН ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефона +380 (67) 7224300, на официальном сайте http://top-beton.uaprom.net.