ТОВ «Етісофт-Україна» Товариство з обмеженою відповідальністю

+380 (32) 245-97-82 (багатоканальний)
+380 (32) 245-97-82 — факс
http://www.etisoft.eu
вул. Патона, 22, Львов, 79040, Україна Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «Етісофт-Україна»
+380 (32) 245-97-82
вул. Патона, 22, Львов, 79040, Україна, Львов

Новости компании

15
МАЯ
2013
Наші здобутки
Співвідношення суми сплаченого податку на прибуток від отриманих доходів Повнота та своєчасність сплати податків та зборів Податкова дисципліна Кількість робочих місць Співвідношення (у відсотках) сум витрачених на соціальні програми та благодійні акції до суми отриманого прибутку Сума сплачених податків та зборів за останній бюджентий рік
Добавить комментарий Нет комментариев


Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
Новости 1 Читать все
15 МАЯ
Наші здобутки
Співвідношення суми сплаченого податку на прибуток від отриманих доходів Повнота та своєчасність сплати податків та зборів Податкова дисципліна Кількість робочих місць Співвідношення (у відсотках) сум витрачених на соціальні програми та благодійні акції до суми отриманого прибутку Сума сплачених податків та зборів за останній бюджентий рік
О компании

ТзОВ «Етісофт-Україна пропонує готові рішення для СИСТЕМ МАРКУВАННЯ І АВТОМАТИЧНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ В ПРОДОВОЛЬЧІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ, ВИРОБНИЦТВІ ТА ЛОГІСТИЦІ Наша пропозиція: Самоклейкі етикетки та інші способи маркування — маркування продуктів — маркування групових та індивідуальних упаковок — логістичні етикетки — маркування упаковок типу «flexible packaging» — позначення обладнання, машин і основних засобів — інформаційні позначення та позначення з безпеки і гігієни праці — спеціальні позначення в магазинах, в цехах і лабораторіях Для маркування харчових продуктів рекомендуємо високоякісні паперові етикетки. Для маркування індивідуальних і групових упаковок рекомендуємо широку гаму самоклеючих паперових етикеток. Пропоновані етикетки забезпечують високу якість друку і читабельність штрих-кодів. Клеї забезпечують досконалу адгезію до різних основ, таких як: нефарбований картон, пластмаси, термозбіжна плівка.

Обладнання для друку і нанесення етикеток — термотрансферні принтери етикеток — промислові аплікатори етикеток

Фарбувальні стрічки — для термотрансферних принтерів — для роликових штемпелів — для гарячого штампування Пропонуємо широкий вибір фарбувальних стрічок для всіх доступних на ринку типів термотрансферних принтерів (CITIZEN, ZEBRA, DATAMAX, TEC, SATO). Ми маємо у постійному продажу понад 800 асортиментних позицій чорних і кольорових стрічок. Пропонуємо смоляні, восково-смоляні та воскові стрічки, які забезпечують високу якість друку на паперових і плівкових етикетках та пластикових бірках. Для друку терміну придатності безпосередньо на плівкових упаковках рекомендуємо групу термотрансферних фарбувальних стрічок «inline printing». Стрічки підготовлені до друку за допомогою промислових принтерів (роликових штемпелів). Восково-смоляні та смоляні фарбувальні стрічки гарантують дуже хорошу якість друку на всіх видах плівкових упаковок, що використовуються на ринку, в тому числі таких, що вже містять друк. Для друку терміну придатності за допомогою гарячого штампа рекомендуємо смоляну фарбувальну плівку. Калька для гарячого штампування призначена для друкування безпосередньо на упаковках з пластмаси типу «flexible packaging». Стрічка доступна у різних кольорах гарантує високу якість друку, високу стійкість на стирання та розмазування.

Програмне забезпечення та інформаційні системи — програми для проектування і друку етикеток на термотрансферних принтерах в комплекті з принтером.

Сервісне обслуговування і навчання

Год основания:2006
Товары и услуги
- Citizen CL-S703 Принтер термотрансферний (промисловий),
- Citizen CLP 631 Принтер термотрансферний (економ-клас),
- Citizen CL-S700 Принтер термотрансферний (промисловий),
- Citizen CL-S700R Принтер термотрансферний (промисловий),
- Citizen CL-S703R Принтер термотрансферний (промисловий),
- LABEL AIRE 3138 NV Друкуючо-аплікаційний пристрій,
- Кольорові Текстильні стрічки для термотрансферного друку,
- Садові стрілки Eti-PET,
- Воскові термотрансферні стрічки Кольорові (Цветной Wax),
- Текстильні термотрансферні стрічки.
Оставьте отзыв первым
стеклотара
+380 (50) 507-89-66
Ерошенко улица, 12, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 672-31-25
Украина,Львовская область, Львов,79060, ул.Научная 62, Львов
Компания ЕриданТрейд предоставляет профессиональные услуги по уборке помещений: - Послестроительная уборка - Ежедневная уборка - Генеральная уборка Компания ЕриданТрейд предоставляет услуги химчистки с выездом к Вам домой в удобное для Вас время: - Химчистка коврового покрытия - Химчистка ковров - Химчисткамягкой мебели - Локальная химчистка (пятна,жвачки). Компания ЕриданТрей предоставляет услуги грузовых перевозок по Львову и области: - Офисныепереезды - Квартирныепереезды - Перевозка сейфов, банкоматов -Бортовые автомобили10т. -Бортовые автомобилисприцепами20 т. -Бортовые автомобилискранами-манипуляторами10т. -Самосвалы10 т. -Автокраны10 т. -Автокраны20 т. -Упаковка товара при переезде -Услуги грузчиков -Разборка,сборкамебели -Вывоз строительного мусора Компания ЕриданТрейд предоставляет услуги профессиональных грузчиков.
Оставьте отзыв первым
+3 (8063) 131-05-09
Украина, Львовская обл. г.Львов, Львов
Открыто до 24:00 Закроется через 14:10
Производство пластиковых ящиков и стеллаже
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 307-13-19
Конюшинная 10, Львов, Украина, Львов
Открыто до 17:00 Закроется через 7:10
Подарочная , цветочная упаковка. ЧП "Ивах А.В." является официальным представителем компании "Royal Pack" специализирующаяся на изготовлении подарочной упаковки. За семь лет работы в сегменте данного рынка компания заняла твердую позицию и на данный момент, уже работает с партнерами по всей Украине а также имеет своих представителей в России и в странах Прибалтики. С каждым годом мы растем развиваемся, работаем над совершенствованием продукции и расширение ассортимента подарочной упаковки. -Мы предлагаем Вам широкий выбор пакетов, коробок, бумаги ручной работы и декоративных украшений для подарков. Ваши клиенты будут приятно удивлены креативным и стильным украшением только что купленного товара. Кроме того, мы постоянно обновляем материалы, предлагая Вам все новые и новые образцы. -Мы не ищем стандартных путей, а потому, учитывая особенности Вашего бизнеса, подбираем соответствующий рисунок или оформление. Яркий и эксклюзивный пакет бумажный станет дополнительной рекламой Вашему магазину. -Для Вас мы подберем индивидуальный эскиз пакетов или подарочных упаковок. Корпоративные цвета, логотип или название Вашей компании будут привлекать внимание. -Для того, чтобы Ваши покупатели пользовались пакетами не один раз, мы большое значение придаем качеству продукции. Каждый этап изготовления тщательно продумывается и отслеживается, что является залогом качественной упаковки. -Звоните, и мы разработаем для Вас индивидуальную упаковку!
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 341-13-31
ул. Здоровья, 14 А, Львов, 79013, Украина, Львов
Вентиляція. Кондиціювання. Аспіраія. Компанія «Аквілон - лв», пропонує Вам - не дорого, якісно та вчасно: повітропроводи, фасонні ементи та комплектуючі з оцинкованої, нержавіючої та чорної сталі, а також широкий вибір устаткування для систем вентиляції, кондиціонування та аспірації. У нас Ви придбаєте: повітропроводи та фасонні елементи з оцинкованої сталі, будь-яких типурозмірів під замовлення; клапани дросельні, гнучкі вставки, зворотні клапани, фільтри, дефлектори, шумопоглиначі; широкий асортимент кліматичного обладнання систем вентиляції та кондиціонування від вітчизняних та закордонних виробників; решітки фасадні, анемостати припливні та витяжні в асортименті; зонти кухонні з оцинкованої та нержавіючої сталі; повітропроводи та комплектуючі для систем аспірації з чорного металу та оцинкованої сталі; вироби з нержавіючої сталі для димоходів. Ми гарантуємо, що співпацею з нами Ви залишитесь задоволені!!!
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 216-09-85
Левицкого 50, Львов, Украина, Львов
Пивное оборудование. Клещи ,колонны ,кеги , краны ,Pegas , открытия пивных магазинов под ключ.

Кратко об организации

Компания Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «Етісофт-Україна» из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Упаковочные материалы. Организацию можно найти по адресу вул. Патона, 22, Львов, 79040, Україна в Львове. Связаться с контактным лицом компании ТОВ «Етісофт-Україна» по всем вопросам вы можете на web-странице http://www.etisoft.eu, по номерам +380 (32) 2459782, +380 (32) 2459782.