ТОВ «Етісофт-Україна» Товариство з обмеженою відповідальністю

+380 (32) 245-97-82 (багатоканальний)
+380 (32) 245-97-82 — факс
www.etisoft.eu
вул. Патона, 22, Львов, 79040, Україна Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «Етісофт-Україна»
+380 (32) 245-97-82
вул. Патона, 22, Львов, 79040, Україна, Львов

Новости компании

15
МАЯ
2013
Наші здобутки
Співвідношення суми сплаченого податку на прибуток від отриманих доходів Повнота та своєчасність сплати податків та зборів Податкова дисципліна Кількість робочих місць Співвідношення (у відсотках) сум витрачених на соціальні програми та благодійні акції до суми отриманого прибутку Сума сплачених податків та зборів за останній бюджентий рік
Добавить комментарий Нет комментариев


Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
Новости 1 Читать все
15 МАЯ
Наші здобутки
Співвідношення суми сплаченого податку на прибуток від отриманих доходів Повнота та своєчасність сплати податків та зборів Податкова дисципліна Кількість робочих місць Співвідношення (у відсотках) сум витрачених на соціальні програми та благодійні акції до суми отриманого прибутку Сума сплачених податків та зборів за останній бюджентий рік
О компании

ТзОВ «Етісофт-Україна пропонує готові рішення для СИСТЕМ МАРКУВАННЯ І АВТОМАТИЧНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ В ПРОДОВОЛЬЧІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ, ВИРОБНИЦТВІ ТА ЛОГІСТИЦІ Наша пропозиція: Самоклейкі етикетки та інші способи маркування — маркування продуктів — маркування групових та індивідуальних упаковок — логістичні етикетки — маркування упаковок типу «flexible packaging» — позначення обладнання, машин і основних засобів — інформаційні позначення та позначення з безпеки і гігієни праці — спеціальні позначення в магазинах, в цехах і лабораторіях Для маркування харчових продуктів рекомендуємо високоякісні паперові етикетки. Для маркування індивідуальних і групових упаковок рекомендуємо широку гаму самоклеючих паперових етикеток. Пропоновані етикетки забезпечують високу якість друку і читабельність штрих-кодів. Клеї забезпечують досконалу адгезію до різних основ, таких як: нефарбований картон, пластмаси, термозбіжна плівка.

Обладнання для друку і нанесення етикеток — термотрансферні принтери етикеток — промислові аплікатори етикеток

Фарбувальні стрічки — для термотрансферних принтерів — для роликових штемпелів — для гарячого штампування Пропонуємо широкий вибір фарбувальних стрічок для всіх доступних на ринку типів термотрансферних принтерів (CITIZEN, ZEBRA, DATAMAX, TEC, SATO). Ми маємо у постійному продажу понад 800 асортиментних позицій чорних і кольорових стрічок. Пропонуємо смоляні, восково-смоляні та воскові стрічки, які забезпечують високу якість друку на паперових і плівкових етикетках та пластикових бірках. Для друку терміну придатності безпосередньо на плівкових упаковках рекомендуємо групу термотрансферних фарбувальних стрічок «inline printing». Стрічки підготовлені до друку за допомогою промислових принтерів (роликових штемпелів). Восково-смоляні та смоляні фарбувальні стрічки гарантують дуже хорошу якість друку на всіх видах плівкових упаковок, що використовуються на ринку, в тому числі таких, що вже містять друк. Для друку терміну придатності за допомогою гарячого штампа рекомендуємо смоляну фарбувальну плівку. Калька для гарячого штампування призначена для друкування безпосередньо на упаковках з пластмаси типу «flexible packaging». Стрічка доступна у різних кольорах гарантує високу якість друку, високу стійкість на стирання та розмазування.

Програмне забезпечення та інформаційні системи — програми для проектування і друку етикеток на термотрансферних принтерах в комплекті з принтером.

Сервісне обслуговування і навчання

Год основания:2006
Товары и услуги
- Citizen CL-S703 Принтер термотрансферний (промисловий),
- Citizen CLP 631 Принтер термотрансферний (економ-клас),
- Citizen CL-S700 Принтер термотрансферний (промисловий),
- Citizen CL-S700R Принтер термотрансферний (промисловий),
- Citizen CL-S703R Принтер термотрансферний (промисловий),
- LABEL AIRE 3138 NV Друкуючо-аплікаційний пристрій,
- Кольорові Текстильні стрічки для термотрансферного друку,
- Садові стрілки Eti-PET,
- Воскові термотрансферні стрічки Кольорові (Цветной Wax),
- Текстильні термотрансферні стрічки.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 293-96-40
Украина,Львовская область, Львов,79024, ул. Ковельская, 109, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 371-14-26
м. Винники, вул. Крушельницької 3, Львов, Украина, Львов
Оставьте отзыв первым
3. BLGroup
+380 (98) 274-63-16
Богуна 15, Львов, Украина, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 371-73-71
вул. Хвильового,5, Львов, Украина, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 314-26-70
г.Жыдачев ул.Б.Лепкого 19 кв.63, Львов, 81700, Украина, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 276-03-41
м.Львів, вул.Промислова, 45, Львов, Україна, Львов

Кратко об организации

Компания Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «Етісофт-Україна» из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Упаковочные материалы. Организацию можно найти по адресу вул. Патона, 22, Львов, 79040, Україна в Львове. Связаться с контактным лицом компании ТОВ «Етісофт-Україна» по всем вопросам вы можете на web-странице www.etisoft.eu, по номерам +380 (32) 2459782, +380 (32) 2459782.