ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV»

Редактировать данные компании ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV»Нашли ошибку? Вход для представителя ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV»Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, м.Львів, вул. Навроцького 1(Перед Сихівським мостом), Львов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 245-39-46
  +380 (98) 067-77-70
 • Сайты
  Официальный сайт ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV» http://tovkamyanij-lviv.uaprom.net
 • Описание


  Кам`яний LVIV – Виготовлення та реалізація виробів з натурального каменю.Це Головний Розділ нашої діяльності. Адже натуральний камінь це екологічно чистий, довговічний і ексюзивний матеріал для будівництва та ремонту, забарвлення якому дала наша земля. Основні вироби які ми пропонуємо – це облицювальні -вироби різані, різано-колоті та колоті, для облицювання зовнішнього і внутрішнього. Уже багато років милує людське око такі цікаві різано-колоті плити(соломка, лапша), або фасадно-стінова нарізка. Для виготовлення плитки ми використовуємо широке розмаїття порід та кольорів природного каменю. Кам`яний LVIV - TZV Технології захисту та відновлення. Це розділ нашої діяльності – Виготовлення та реалізація Професійної лінії засобів для мінеральних поверхонь(для натурального каменю, плитки, бетонних та цементних виробів). Ми виготовляєм та реалізовуєм: Чистка, Мийка -Чистящі, миючі, знепилюючі та знежирюючі засоби КL-TZV Будівельно-побутові, протигрибкові,від технічних забруднень, до монтажу і після, для поверхні та облицювальних матеріалів. Підготовка - Грунти, гідроізоляції, пластифікатори, добавки до бетонів КL-TZV Укладання -Професійні Клеї для натурального каменю та інших матеріалів, цементні та акрилові пігменти та фуги, затирки для швів.


  Захист та декорація -Захисні та Декоруючі Лаки та Пропитки КL-TZV внутрішні та зовнішні Акрил-Водні, Акрил-Органічні з різними ефектами: З Ефектом «Мокрий Камінь» , «Підсилення Кольору», «Голограмма" ТЕРМОСТІЙКІ Лаки POLI для полірованих виробів. -Виконання робіт по чистці та захисту професійною бригадою.


  Кам`яний LVIV - Дизайн. Це розділ нашої діяльності по роздрібному та гуртовому продажу виробів з каменю та дерева для Декору вишуканих інтер`єрних рішень квартири, офісу, будинку, ресторану, готелю. -Використання різано-колотого каменю(соломки) та колотого каменю Брекчиї в оздобленні інтер`ру. -Каміни, каміни-мангали, оформлення камінних кімнат в Інтер`єрі. -Використання мармурової крихти, гальки та валунів при декоруванні приміщень,рішення по виконанню робіт, мармурова галька та крихта для наповнення скляних ваз фасована у спеціальні відерка для продажу в супермаркетах та магазинах декору. -Скульптура з каменю для внутрішнього оформлення приміщення. -Столики з каменю граніту та пісковику. -Декори, пано з каменю та дерева. -Лаки з декоруюючими Ефектами «Мокрий Камінь» та «Голограма»(нанесення голографічних блискіток).


  Кам`яний LVIV - Ландшафт. -Гуртово-роздрібному продажі широко використовуваних в ландшафтому дизайні та облаштуванні прибудинкової території а також у промисловому виробництві Мармурової крихти та гальки, валунів, декоративної муки та піску виробництва України, Болгарії та Греції. Завжди в наявності: -Брендова фасовка по 10 та 3 кг.цих декоративних каменів для продажу в Супермаркетах у Садово-паркових відділах та спеціалізованих магазинах. -А також промислова фасовка мішки 40-50кг., Біг-бег 1т., Габіон Сітка з валунами 1т., або насипом. -Продаж бруківки колотої, пиляної та пиляно-колотої, бордюрів з Граніту, Пісковику + Лаки та пропитки для бруківки та усіх видів ФЕМ. • Товары и услуги
  - Лаки, пропитки для натур. камня и искуственных материалов"КAM. LVIV-TZV",
  - Декоротивний лак "Голограма",
  - Захисний лак для натуральних та штучних матеріалів «Підсилювач кольору»,
  - Магазин-салон каменю та буд.матеріалів "КАМ`ЯНИЙ LVIV",
  - Мраморная крошка, галька фасованая для ландшафта и интер`эра "Кам`яний Lviv - Ландшафт",
  - Болгарский Сланець,
  - Камінь пісковик "Старе місто",
  - Очисні засоби.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Рекламные агентства / Рекламные компании» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV» находится по адресу м.Львів, вул. Навроцького 1(Перед Сихівським мостом), Львов, Украина в Львове. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (32) 245-39-46, +380 (98) 067-77-70. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://tovkamyanij-lviv.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, м.Львів, вул. Навроцького 1(Перед Сихівським мостом), Львов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV»

QR-код с контактной информацией организации ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV»
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV», и добавить их в адресную книгу вашего устройства.