ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV»

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 245-39-46
+380 (98) 067-77-70
tovkamyanij-lviv.uaprom.net
м.Львів, вул. Навроцького 1(Перед Сихівським мостом), Львов, Украина Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV»
+380 (32) 245-39-46
м.Львів, вул. Навроцького 1(Перед Сихівським мостом), Львов, Украина, Львов

Отзывы о ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Кам`яний LVIV – Виготовлення та реалізація виробів з натурального каменю.Це Головний Розділ нашої діяльності. Адже натуральний камінь це екологічно чистий, довговічний і ексюзивний матеріал для будівництва та ремонту, забарвлення якому дала наша земля. Основні вироби які ми пропонуємо – це облицювальні -вироби різані, різано-колоті та колоті, для облицювання зовнішнього і внутрішнього. Уже багато років милує людське око такі цікаві різано-колоті плити(соломка, лапша), або фасадно-стінова нарізка. Для виготовлення плитки ми використовуємо широке розмаїття порід та кольорів природного каменю. Кам`яний LVIV - TZV Технології захисту та відновлення. Це розділ нашої діяльності – Виготовлення та реалізація Професійної лінії засобів для мінеральних поверхонь(для натурального каменю, плитки, бетонних та цементних виробів). Ми виготовляєм та реалізовуєм: Чистка, Мийка -Чистящі, миючі, знепилюючі та знежирюючі засоби КL-TZV Будівельно-побутові, протигрибкові,від технічних забруднень, до монтажу і після, для поверхні та облицювальних матеріалів. Підготовка - Грунти, гідроізоляції, пластифікатори, добавки до бетонів КL-TZV Укладання -Професійні Клеї для натурального каменю та інших матеріалів, цементні та акрилові пігменти та фуги, затирки для швів.

Захист та декорація -Захисні та Декоруючі Лаки та Пропитки КL-TZV внутрішні та зовнішні Акрил-Водні, Акрил-Органічні з різними ефектами: З Ефектом «Мокрий Камінь» , «Підсилення Кольору», «Голограмма" ТЕРМОСТІЙКІ Лаки POLI для полірованих виробів. -Виконання робіт по чистці та захисту професійною бригадою.

Кам`яний LVIV - Дизайн. Це розділ нашої діяльності по роздрібному та гуртовому продажу виробів з каменю та дерева для Декору вишуканих інтер`єрних рішень квартири, офісу, будинку, ресторану, готелю. -Використання різано-колотого каменю(соломки) та колотого каменю Брекчиї в оздобленні інтер`ру. -Каміни, каміни-мангали, оформлення камінних кімнат в Інтер`єрі. -Використання мармурової крихти, гальки та валунів при декоруванні приміщень,рішення по виконанню робіт, мармурова галька та крихта для наповнення скляних ваз фасована у спеціальні відерка для продажу в супермаркетах та магазинах декору. -Скульптура з каменю для внутрішнього оформлення приміщення. -Столики з каменю граніту та пісковику. -Декори, пано з каменю та дерева. -Лаки з декоруюючими Ефектами «Мокрий Камінь» та «Голограма»(нанесення голографічних блискіток).

Кам`яний LVIV - Ландшафт. -Гуртово-роздрібному продажі широко використовуваних в ландшафтому дизайні та облаштуванні прибудинкової території а також у промисловому виробництві Мармурової крихти та гальки, валунів, декоративної муки та піску виробництва України, Болгарії та Греції. Завжди в наявності: -Брендова фасовка по 10 та 3 кг.цих декоративних каменів для продажу в Супермаркетах у Садово-паркових відділах та спеціалізованих магазинах. -А також промислова фасовка мішки 40-50кг., Біг-бег 1т., Габіон Сітка з валунами 1т., або насипом. -Продаж бруківки колотої, пиляної та пиляно-колотої, бордюрів з Граніту, Пісковику + Лаки та пропитки для бруківки та усіх видів ФЕМ.

Товары и услуги
- Лаки, пропитки для натур. камня и искуственных материалов"КAM. LVIV-TZV",
- Декоротивний лак "Голограма",
- Захисний лак для натуральних та штучних матеріалів «Підсилювач кольору»,
- Магазин-салон каменю та буд.матеріалів "КАМ`ЯНИЙ LVIV",
- Мраморная крошка, галька фасованая для ландшафта и интер`эра "Кам`яний Lviv - Ландшафт",
- Болгарский Сланець,
- Камінь пісковик "Старе місто",
- Очисні засоби.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 935-39-80
Украина,Львовская область, Львов,ул. Бортнянського, 28, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 340-87-09
Украина,Львовская область, Львов,ул. Зелёная, 256а, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 297-17-562949113
Украина,Львовская область, Львов,79008, ул. Винниченко, 30, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 530-99-93
Украина,Львовская область, Львов,79034, ул. Тернопольская, 1, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 896-12-49
Украина,Львовская область, Львов,ул. Стрийская, 202 офіс 213, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 717-10-73
Украина,Львовская область, Львов,79053, ул. Стрыйская, 202, Львов

Кратко об организации

Компания ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV» из Львова предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Рекламные агентства. Располагается по адресу м.Львів, вул. Навроцького 1(Перед Сихівським мостом), Львов, Украина в Львове. Связаться с представителем компании ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV» по всем вопросам вы можете при помощи телефонов +380 (32) 2453946, +380 (98) 0677770, на официальном сайте tovkamyanij-lviv.uaprom.net.