ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV»

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 245-39-46
+380 (98) 067-77-70
http://tovkamyanij-lviv.uaprom.net
м.Львів, вул. Навроцького 1(Перед Сихівським мостом), Львов, Украина Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV»
+380 (32) 245-39-46
м.Львів, вул. Навроцького 1(Перед Сихівським мостом), Львов, Украина, Львов

Отзывы о ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Кам`яний LVIV – Виготовлення та реалізація виробів з натурального каменю.Це Головний Розділ нашої діяльності. Адже натуральний камінь це екологічно чистий, довговічний і ексюзивний матеріал для будівництва та ремонту, забарвлення якому дала наша земля. Основні вироби які ми пропонуємо – це облицювальні -вироби різані, різано-колоті та колоті, для облицювання зовнішнього і внутрішнього. Уже багато років милує людське око такі цікаві різано-колоті плити(соломка, лапша), або фасадно-стінова нарізка. Для виготовлення плитки ми використовуємо широке розмаїття порід та кольорів природного каменю. Кам`яний LVIV - TZV Технології захисту та відновлення. Це розділ нашої діяльності – Виготовлення та реалізація Професійної лінії засобів для мінеральних поверхонь(для натурального каменю, плитки, бетонних та цементних виробів). Ми виготовляєм та реалізовуєм: Чистка, Мийка -Чистящі, миючі, знепилюючі та знежирюючі засоби КL-TZV Будівельно-побутові, протигрибкові,від технічних забруднень, до монтажу і після, для поверхні та облицювальних матеріалів. Підготовка - Грунти, гідроізоляції, пластифікатори, добавки до бетонів КL-TZV Укладання -Професійні Клеї для натурального каменю та інших матеріалів, цементні та акрилові пігменти та фуги, затирки для швів.

Захист та декорація -Захисні та Декоруючі Лаки та Пропитки КL-TZV внутрішні та зовнішні Акрил-Водні, Акрил-Органічні з різними ефектами: З Ефектом «Мокрий Камінь» , «Підсилення Кольору», «Голограмма" ТЕРМОСТІЙКІ Лаки POLI для полірованих виробів. -Виконання робіт по чистці та захисту професійною бригадою.

Кам`яний LVIV - Дизайн. Це розділ нашої діяльності по роздрібному та гуртовому продажу виробів з каменю та дерева для Декору вишуканих інтер`єрних рішень квартири, офісу, будинку, ресторану, готелю. -Використання різано-колотого каменю(соломки) та колотого каменю Брекчиї в оздобленні інтер`ру. -Каміни, каміни-мангали, оформлення камінних кімнат в Інтер`єрі. -Використання мармурової крихти, гальки та валунів при декоруванні приміщень,рішення по виконанню робіт, мармурова галька та крихта для наповнення скляних ваз фасована у спеціальні відерка для продажу в супермаркетах та магазинах декору. -Скульптура з каменю для внутрішнього оформлення приміщення. -Столики з каменю граніту та пісковику. -Декори, пано з каменю та дерева. -Лаки з декоруюючими Ефектами «Мокрий Камінь» та «Голограма»(нанесення голографічних блискіток).

Кам`яний LVIV - Ландшафт. -Гуртово-роздрібному продажі широко використовуваних в ландшафтому дизайні та облаштуванні прибудинкової території а також у промисловому виробництві Мармурової крихти та гальки, валунів, декоративної муки та піску виробництва України, Болгарії та Греції. Завжди в наявності: -Брендова фасовка по 10 та 3 кг.цих декоративних каменів для продажу в Супермаркетах у Садово-паркових відділах та спеціалізованих магазинах. -А також промислова фасовка мішки 40-50кг., Біг-бег 1т., Габіон Сітка з валунами 1т., або насипом. -Продаж бруківки колотої, пиляної та пиляно-колотої, бордюрів з Граніту, Пісковику + Лаки та пропитки для бруківки та усіх видів ФЕМ.

Товары и услуги
- Лаки, пропитки для натур. камня и искуственных материалов"КAM. LVIV-TZV",
- Декоротивний лак "Голограма",
- Захисний лак для натуральних та штучних матеріалів «Підсилювач кольору»,
- Магазин-салон каменю та буд.матеріалів "КАМ`ЯНИЙ LVIV",
- Мраморная крошка, галька фасованая для ландшафта и интер`эра "Кам`яний Lviv - Ландшафт",
- Болгарский Сланець,
- Камінь пісковик "Старе місто",
- Очисні засоби.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 276-46-112764612
Украина,Львовская область, Львов,79011, ул. Стрыйский Парк, 14, Львов
Львовская торгово-промышленная палата занимается улучшением инвестиционного климата, установлением новых контактов в среде бизнеса, культуры, науки, а также сертификацией. Оказываем услуги консультации предприятий по особенностям ведения внешнеэкономической деятельности, организовываем выставки за рубежом, предоставляем услуги по переводу документов, штрих-кодированию товаров.
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 226-17-18
Украина,Львовская область, Львов,79015, ул. Смаль-Стоцкого, 1, оф. 209, Львов
Организация свадьбы и вечеринок. Эксклюзивное оформление Вашего праздника. Прокат. Творческие идеи студии декора ILINE подчеркнут индивидуальность и стиль Вашего праздника! Свадьба, корпоративы, тематические вечеринки, концерты, годовщины, юбилеи и другие самые разнообразные мероприятия обретут завершенность и утонченность в эксклюзивном оформлении дизайнеров ILINE. Использование композиций из живых цветов, стильных предметов интерьера — канделябров, кованых стоек, ваз и подсвечников — преобразует Ваш праздник в сказочную феерию. Творческая студия ILINE проводит комплексное оформление: «» праздничных залов до 400 человек; «» выездных свадебных церемоний. Предлагаем декорирование: бокалов, аксессуаров, приглашений; автомобилей; шатер и сцен. Изысканные флористические композиции; свадебные декоры; прокат арок, цветочных стоек, столиков и дорожек для выездных церемоний; аренду чехлов, юбок и скатертей.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 496-84-67
Украина,Львовская область, Львов,вул. Любінська 196, Львов
Студія тюнінгу “Vinsent” — це можливість виділити ваше авто із загальної маси на дорозі. Ми можемо запропонувати своїм клієнтам наступні основні послуги: аерографія (художній розпис), повне або часткове обклеювання авто вініловими плівками, ексклюзивне пофарбуваня, обезшумлення салону, тонування скла… Наша студія займається також розробкою концепції дизайну автомобільного тюнінгу повністю. Тобто, наш дизайнер розробляє дизайн екстер’єру та інтер’єру так, щоб вони підходили один одному.
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 132-18-73
Украина,Львовская область, Львов,вул. Гоголя,12, Львов
Велореклама + промоутер, размещение рекламы на велоборде размером 100см на 160см, развозить рекламу на велосипеде в городе и в час определенный заказчиком. "Живые статуи"!
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 935-39-80
Украина,Львовская область, Львов,ул. Бортнянського, 28, Львов
Предоставление услуг в сфере фотографии: - рекламная, - промышленная, - предметная, - художественная, - репортажная и др. Съемка имиджевых фотосессий, свадебная фотосъемка. Постоянно пополняемая библиотека фотоизображений.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 340-87-09
Украина,Львовская область, Львов,ул. Зелёная, 256а, Львов
- тонування - антигравійний захист - вібро, шумо ізоляція - вініловий стайлінг (карбон, мат, хамелеон) - ксенон - парктронік

Кратко об организации

Компания ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV» из Львова предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Рекламные агентства. Располагается по адресу м.Львів, вул. Навроцького 1(Перед Сихівським мостом), Львов, Украина в Львове. Связаться с представителем компании ТОВ«КАМ`ЯНИЙ LVIV» по всем вопросам вы можете при помощи телефонов +380 (32) 2453946, +380 (98) 0677770, на официальном сайте http://tovkamyanij-lviv.uaprom.net.