ТОВ «Термобуд стандарт»

Редактировать данные компании ТОВ «Термобуд стандарт»Нашли ошибку? Вход для представителя ТОВ «Термобуд стандарт»Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, улица Зеленая, 253, Львов, 79035, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 322-22-43
  +380 (32) 241-81-95
  -
  факс
  +380 (32) 244-20-40
 • Сайты
  Официальный сайт ТОВ «Термобуд стандарт» http://termobud-standart.uaprom.net
 • Описание

  Назва фірми "Термобуд стандарт" відображає суть і спеціалізацію її роботи — проектування та виготовлення нежитлових будівель та споруд із несучих металоконструкцій (каркасів) та енергозберігаючих сендвіч-панелей, згідно прийнятих у світі й в Україні стандартів.
  Фірма відносно молода – п'ять років, але швидко розвивається, чисельність фахівців своєї справи перевищує 100 чоловік, і займає одне з провідних місць на ринку будівництва швидкомонтованих збірно-розбірних одно- й багатоповерхових будівель і споруд будь-якої площі на території всієї України. Однією із характерних рис підприємства є постійне вдосконалення технологій ШМС (швидко-монтованих споруд), впровадження в життя передового досвіду та провідних світових технологій будівництва, як і отримання на це відповідних сертифікатів.
  Матеріально-технічна база фірми цілком відповідає сучасним вимогам і постійно вдосконалюється: є цех виготовлення металоконструкцій – здатний виготовляти понад 150т металоконструкцій в місяць; автопарк налічує 2- довгомірні автотягачі DAF, 5- самоскидів КамАЗ, 2- екскаватора ATLAS, 2- автокранів (вантажопідіймальністю 14т і 18т; ), 2- автопідйомники гідравлічні АГП-22, 1- бурова установка МРК-750А4 та 8- одиниць допоміжної спец-автотехніки.
  Перелік видів зведених фірмою «під ключ» будівель наступний: виробничі приміщення та цехи, торгові та виставкові центри, супермаркети, офіси, спортзали, розважальні центри та басейни, автосервіси та автосалони, автомийки, магазини, склади, літні будиночки для відпочинку, ангари, корівники, птахофабрики, овоче та зерносховища, теплиці для дачників та фермерські.
  Директор фірми Ящук Олексій Олександрович – керівник з багаторічним стажем, офіцер запасу, який зумів згуртувати навколо себе колектив досвідчених працівників-професіоналів з різних галузей господарювання, котрі вміють чітко, швидко і якісно виконувати поставлені завдання, завжди йдуть в ногу з часом і працюють на перспективу. Візитною карткою фірми є неухильне дотримання договірних зобов’язань і відповідальність в роботі. Основа успіху – найповніше врахування потреб клієнта, оптимальне поєднання естетики та функціональності.

  На даний час нашими клієнтами вже стали ДП «Qumeks» — це підрозділ Датської компанії «Larsen and Yorik», ЗАТ «Українська панчішна компанія» — підрозділ «Італійська панчішна компанія», торгова марка «Родинна ковбаска», компанія «Sadolin», меблева фабрика «Тотус» м. Тернопіль, «Укрелектрокомплект» м. Хмельницький, ПриватБанк, ТзОВ «Ерго», сервісні центри «Ягуар», «Volvo», «Land Rover» – ТзОВ «Трістар-Автоеліт», ТСЦ «Поділля» — м. Хмельницький (речовий ринок), Регіональний аграрний центр «Шувар» — м. Львів (основний продовольчий ринок), «Ірена і КО» м. Тернопіль (виробничі приміщення), мережі супермаркетів «Арсен», «Сільпо» та «Глобус», ТзОВ «ГЕРМЕС» (оптові склади горілчаних виробів в м. Шепетівка та м. Кам’янець-Подільський Хмельницької обл. ), ТзОВ «Дністер Авто» (концептуальний салон магазин «Хюндай» з станцією технічного обслуговування), ТзОВ «Лев» (складські приміщення) та інші.


 • Товары и услуги
  - Водосточная система,
  - Водостічна система,
  - Полікарбонат,
  - Поликарбонат,
  - Теплицы,
  - Теплиці,
  - Сендвіч панелі,
  - Сендвіч панелі,
  - Сендвіч панелі односторонні.
 • Кратко об организации
  Организация ТОВ «Термобуд стандарт» из Львова может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Агентства недвижимости.
  Фирму можно найти по адресу улица Зеленая, 253, Львов, 79035, Украина в Львове.
  Связаться с контактным лицом фирмы ТОВ «Термобуд стандарт», чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://termobud-standart.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (67) 322-22-43, +380 (32) 241-81-95, +380 (32) 244-20-40.
Распечатать Редактировать данные компании ТОВ «Термобуд стандарт»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, улица Зеленая, 253, Львов, 79035, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ТОВ «Термобуд стандарт»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОВ «Термобуд стандарт». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ТОВ «Термобуд стандарт»

QR-код с контактной информацией организации ТОВ «Термобуд стандарт»
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ТОВ «Термобуд стандарт», и добавить их в адресную книгу вашего устройства.