ТзОВ «Бі. Ем. Україна»

Редактировать данные компании ТзОВ «Бі. Ем. Україна»Нашли ошибку? Вход для представителя ТзОВ «Бі. Ем. Україна»Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Героїв УПА 77, Львов, 79015, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 295-52-59
  +380 (32) 295-52-60
  +380 (98) 371-38-89
  -
  факс
 • Сайты
  Официальный сайт ТзОВ «Бі. Ем. Україна» http://benjaminmoore.uaprom.net
 • Описание

  ТзОВ «Бі.Ем.Україна» уже близько 10 років є імпортером та дистриб’ютором лакофарбової продукції, декоративних та супутніх матеріалів світових торгових марок, а саме:Para – фарба, виробництво Канада;Scala – фарба, виробництво Швеція;Dynamic – малярний інструмент, Канада;Metropolis – декоративні штукатурки, Італія;Torlis – шкіряні підлогові покриття, Канада;


  Benjamin Moore – фарба, США - РОЗПРОДАЖ!!!


  Компанія веде діяльність у напрямку розвитку регіональних представників! Ми гарантуємо локалізований ринок збуту, тобто продаж наших продуктів на основі «виняткових прав» та чітко окресленої території.


  Високо кваліфіковані представники нашої компанії завжди допоможуть Вам у вирішенні будь-яких запитань та досягненні успіху у бізнесі.


  ТзОВ «Бі.Ем.Україна» відкрита для співпраці з найвимогливішими клієнтами, про це свідчить асортимент нашої продукції:


  Para – найбільший виробник лакофарбової продукції у Канаді. ЛФП Para на світовому ринку уже понад 100 років. Компанію заснував Натан Вілсон у 1915 році в Торонто, керуючись такими принципами: якість, вартість та обслуговування клієнтів. ЛФП Para безпечна до навколишнього середовища, про що свідчить знак Ecologo. Фарба має 6 ступенів блиску, а неповторна та новітня система тонування Desigen Line 4, дозволяє найкращим дизайнерам та архітекторам втілювати у життя свої проекти!


  Scala – шведські фарби, які існують на шведському ринку понад 50 років. Фабрика знаходиться у південно західній частині Швеції, обладнана найновітнішим устаткуванням. Гарантована якість продукції базується на турботі про навколишнє середовище, про це засвідчує сертифікат ISO 9001.


  Dynamicфірма Dynamic є найбільшим виробником та дистриб’ютором малярного інструменту в північній Америці. Інструмент Dynamic здобув популярність завдяки міцності, якості та зручності у застосуванні. 500 найменувань допоможуть будь-якому ремонту.


  Metropolis – італійські декоративні штукатурки найвищої якості, що з гідністю поєднують естетику та побут. Висока якість та новітня візуалізація ламає усі стереотипи що до декоративних штукатурок. З погляду на великий асортимент продуктів та стилі, декоративні штукатурки Metropolis забезпечують безмежну свободу Вашої фантазії.


  Torlis – в основі виробництва підлог Torlis, лежить технологія безпечна до навколишнього середовища. Виробник довів, що екологічний розв’язок може бути і дизайнерським і практичним. Шкіряні підлоги продукуються із переробленої шкіри. Технологія основана на використанні залишків шкіри, при виробництві ременів, взуття, одягу., така шкіра збагачена натуральним каучуком та соком з дерев акації. Виробник дає гарантію 25 років при використанні в приватних приміщеннях та 5 років в комерційних установах.

  Адрес:США

 • Товары и услуги
  - Фарба акрилова,
  - Фарба зовнішня (фасадна) 105,
  - Фарба для даху,
  - Фарба,
  - Кисть малярна,38мм,
  - Ручка для валика,
  - Валик,
  - Шпатель металевий.
 • Кратко об организации
  Фирма ТзОВ «Бі. Ем. Україна» из Львова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Стройматериалы.
  Находится по адресу вул. Героїв УПА 77, Львов, 79015, Україна в Львове.
  Связаться с контактным лицом организации ТзОВ «Бі. Ем. Україна» по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://benjaminmoore.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (32) 295-52-59, +380 (32) 295-52-60, +380 (98) 371-38-89.
Распечатать Редактировать данные компании ТзОВ «Бі. Ем. Україна»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Героїв УПА 77, Львов, 79015, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ТзОВ «Бі. Ем. Україна»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТзОВ «Бі. Ем. Україна». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ТзОВ «Бі. Ем. Україна»

QR-код с контактной информацией организации ТзОВ «Бі. Ем. Україна»
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ТзОВ «Бі. Ем. Україна», и добавить их в адресную книгу вашего устройства.