ТзОВ «Качім»

Редактировать данные компании ТзОВ «Качім»Нашли ошибку? Вход для представителя ТзОВ «Качім»Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Зелена, 296-Б, Львов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 240-51-95
  +380 (32) 245-47-71
 • Сайты
  Официальный сайт ТзОВ «Качім» http://kachim.uaprom.net
 • Описание

  Товариство «Качім» створене у 1992 році як спілка фізичних осіб. На даний час компанія являється дистриб’юторами польської фірми «Aksil» по продажу водорозчинної лакофарбової продукції на ринку України, а саме: фарби для бетону, фасадів, малих архітектурних форм, бруківки, чаш басейнів, шиферу, черепиці, оцинкованої бляхи; захисного покриття: для бетону, штукатурки, шиферу, черепиці, природного каменю; водорозчинних виробів для захисту деревини-лаки, лакобейци, бейци, емалі. Окремим підрозділом в компанії є відділ з продажу мінітракторів «AVANT» фінського виробництва.


  Представлена спецтехніка (міні трактори і навантажувачі) вирізняється великою ефективністю та широким спектром застосування, а також значною кількістю навісного обладнання ( понад 100 одиниць) що дає можливість споживачам використовувати техніку в таких областях господарства як – будівництво, земляні роботи, тваринництво, комунальне господарство, благоустрій та озеленення територій. У 1998 р. підприємство почало реалізовувати та монтаж печей типу «Buller» та кам’янок для саун і лазень, — і на даний час являється торговим представником виробника в західному регіоні України. Співпрацюємо з підприємствами, які реалізовують каміни, нагрівачі повітря та інші види альтернативного опалення у всіх регіонах України На протязі всієї діяльності компанія займається обслуговуванням та ремонтом бензомоторної техніки фірм «Stihl», «Husqvarna», «Solo», «Wacker», «Svedala», «Honda» (бензопили, газонокосарки, мотокоси і мала дорожня та будівельна техніка).


 • Товары и услуги
  - Фарба для бетону AKSILBET,
  - Фарба для даху AS-LAK,
  - Захисний лак для природнього каменю.
 • Кратко об организации
  Компания ТзОВ «Качім» из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Стройматериалы.
  Организацию можно найти по адресу вул. Зелена, 296-Б, Львов, Украина в Львове.
  Связаться с контактным лицом компании ТзОВ «Качім» по всем вопросам вы можете на web-странице http://kachim.uaprom.net, по номерам +380 (32) 240-51-95, +380 (32) 245-47-71.
Распечатать Редактировать данные компании ТзОВ «Качім»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Зелена, 296-Б, Львов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ТзОВ «Качім»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТзОВ «Качім». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ТзОВ «Качім»

QR-код с контактной информацией организации ТзОВ «Качім»
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ТзОВ «Качім», и добавить их в адресную книгу вашего устройства.