ТзОВ «Каскад — Холод ЛТД» Товариство з обмеженою відповідальністю

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 225-50-12
+380 (32) 223-05-12 — факс
+380 (50) 315-39-17 — моб.
http://kaskad--xolod-ltd.uaprom.net
вул. Зелена 149-б, Львов, 79035, Україна Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?

Отзывы о ТзОВ «Каскад — Холод ЛТД», Товариство з обмеженою відповідальністю

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТзОВ «Каскад — Холод ЛТД», Товариство з обмеженою відповідальністю. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

ТзОВ «Каскад — Холод ЛТД «

(Ліцензія серія АВ №117578)

виконує наступні види робіт:

— Монтажно-будівельні роботи, ремонт, монтаж, технологічних трубопроводів, нержавіючих трубопроводів, обладнання. — Виконання проектних робіт по холодопостачанню,

— будівельна частина, електрична частина.

— Монтажно-будівельні роботи та пуско-налагоджування аміачного та фреонового (агрегати холодильні 3кВт-100кВт DANFOSS, COPELAND) технологічного устаткування з послідуючим сервісним обслуговуванням. — Монтаж та технологічна наладка контрольно-вимірювальних приладів та автоматики фреонових (DANFOSS, COPELAND) та аміачних установок.

Вентиляція, опалення. Виконуємо, розрахунок та монтаж систем вентиляції та опалення. Підбір вітчизняного та імпортного обладнання. Виготовлення повітропроводів. Швидкий та якісний монтаж, гарантія.

Перелік підприємств України, на яких виконувались будівельно-монтажні роботи, та реконструкції. ТзОВ «Каскад-Холод».

  1. м. Львів ЗАТ «Львівський жиркомбінат «. Будівельно —монтажні роботи, монтаж трубопроводів, виготовлення холодильних камер.
  2. м. Львів Філія «Львівський молочний комбінат"ПП КФ «Прометей». Будівельно —монтажні роботи, монтаж трубопроводів, виготовлення холодильних камер.
  3. м. Львів АТ «Галичфарм « Монтаж, реконструкція, технологічних трубопроводів, та обладнання, ремонт компресорів, технологічного обладнання.
  4. м. Радехів ЗАТ «Галичина" Монтаж, реконструкція, технологічних трубопроводів, холодильного обладнання.
  5. м. Тернопіль ВАТ «Тернопільський молокозавод" Монтаж, реконструкція технологічних трубопроводів, холодильного обладнання.
  6. Хмельницька обл. м. Староконстатинів дитячий садочок, лікарня Монтаж вентиляції.
  7. Закарпатська обл. м. Ужгород ДО «Укрпродконтракт" Реконструкція аміачної холодильної компресорної, монтажно-будівельні роботи, наладочні, вентиляція.
  8. Закарпатська обл. м. Мукачево ВАТ «Мукачівська кондитерська фабрика" Реконструкція холодильної компресорної, ремонт компресорів.
Количество сотрудников:11-50 чоловік
Товары и услуги
- Конденсатор ТКА-140,
- Ресівер 3,5 м.куб.,
- Випарник ІПП-960 (АКХ-320); Ресівера (посудини під тиском) 1,5м3;2,5м3;3,5м3;6,0 м3; 15 м3; 20 м3.,
- Промисловий холод,
- Холодильні та морозильні камери,
- Випарний конденсатор ІКА-125,
- Опалення,
- Акумулятор АКХ-240,
- Вентиляція.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 370-44-59
ул. Коновальця, 90, Львов, Украина, Львов
Приватне Підприємство «УНЛЮС» Основні види діяльності Оптова торгівля деревиною. Посередництво в торгівлі деревиною та будівельними матеріалами. Діяльність у сфері інжинірингу (архітектурно - проектні роботи). Зовнішньо – економічна діяльність (експортно – імпортні операції). Проектування та монтаж дерев’яних будівельних конструкцій та столярних виробів в Україні та за кордоном (дерев’яних будинків). Посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном. Залучення іноземних інвестицій під реалізацію довгострокових, економічно – вигідних, прибуткових проектів у сфері нерухомості та будівництва.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 232-88-50
ул. Водогинна, 2, офис 219а, Львов, Украина, Львов
Филиалы фирмы «Профнастил» открыты в Киеве, Донецке, Симферополе, Одессе, Кировограде, Запорожье, Мариуполе, Херсоне, Николаеве, Кременчуге, Кривом Роге и Днепродзержинске. Также имеются представительства в СНГ. Компания «Профнастил» является обладателем ряда наград, в том числе, как компания, имеющая неограниченный потенциал развития, награды Банка Реконструкции и Развития и ряда других. Компания находится в процессе каждодневного совершенствования, регулярно расширяет линейку товаров, участвует в строительных выставках и устанавливает новые партнерские отношения. Мы с каждым днем стремимся улучшить качество обслуживания.
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 745-91-40
ул. Федьковича, 51, Львов, Украина, Львов
SecurityHD - торгова марка, що створена компанією спеціалістів, утвореною після розпаду гіганта індустрії безпеки західного регіону України - ТзОВ «Компанія БК». В SecurityHD працюють спеціалісти з понад десятирічним досвідом роботи у галузі забезпечення безпеки. Ми пропонуємо як найсучасніші рішення з використанням останніх технологій забезпечення безпеки, так і консервативні пропозиції - з найкращою у регіоні ціною, та бездоганною якістю виконання. Всесвітньо відомі виробники, такі як Bosch, Axis, ITV|Axxon, Gira, AMX засвідчили нашу компетентність своїми дипломами та сертифікатами. Якщо Ви розумієте, що існуюча система відеонагляду не виконує поставлених задач - Ви не можете розпізнати осіб, яких нібито повинна виявляти ця система, не видно номерів автомобілів, що заїжджають на територію - зверніться до спеціалістів і ми вирішимо проблеми Вашої безпеки. Спостереження за віддаленими об'єктами через інтернет - це реально вже сьогодні! Не впевнені, що окрім Вас ніхто не господарює на Вашій дачі чи у сільському помешканні? Сумніваєтеся у пильності служби охорони у час вашої відсутності в офісі? Звертайтеся до спеціалістів - ми забезпечимо контроль за Вашими об'єктами у любій частині земної кулі, через Ваш iPhone, iPad, Android чи ноутбук. Сьогодні ми пропонуємо для продажу та встановлення відеоспостереження FullHD якості. Найсучасніші відеокамери HD-SDI та IP технології. Потужні відеореєстратори та програмне забезпечення.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 242-62-96
вул. Водогінна, 2 офіс 603, Львов, 79017, Украина, Львов
Міжнародна Архітектурна Майстерня займається проектуванням і продажем типових та індивідуальних проектів котеджів, особняків, лазень, готелів, ресторанів, вже більше восьми років є найкращою Архітектурною Майстернею у Львові. Із 2012 року в Міжнародній Архітектурній Майстерні можна замовити проект будинку для будівництва у всіх країнах СНД. Наша база налічує 1000 типових проектів будинків. Ми готові в короткий термін розробити для Вас як генплан котеджного містечка, так і 3D візуалізації містечка з різних позицій: внутрішній дизайн, вигляд з усіх боків, вид з пташиного польоту. У нашій компанії працює штат молодих кваліфікованих фахівців - архітекторів, які зможуть задовільнити бажання найвимогливішого замовника. Якщо у Вас є питання телефонуйте - 050 520 52 25
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 247-30-30
Підстригача, Львов, Україна, Львов
Розсувні балкони, алюміній, пвх. Розширення балкону на будь якому поверсі, дах, вагонка, зварні роботи, швидко, якісно, надійно, балкон під ключ. Ваші клопоти відсутні. Виїзд в область та за межі Львівської обл. Формуємо дилерську
Оставьте отзыв первым
+380 (44) 406-69-76
Украина,Львовская область, Львов,79016, ул. Шептицких, 26, Львов
Открыто до 18:00 Закроется через 3:11
При звонке просим сообщить нам, что информацию о нашей продукции Вы нашли именно на этом интернет-ресурсе www.ALL.BIZ Заранее благодарны! ООО "Меркор Украина" - партнер польской фирмы "Mercor S.A." (основанной в 1988 г.) в Украине, лидер на рынке пассивных систем противопожарной защиты, известной высоким качеством в производстве противопожарных изделий по индивидуальным заказам клиентов. Наше предприятие предлагает продукцию сертифицированную в Украине с разными уровнями огнеустойчивости со стандартными и нестандартными комплектующими и размерами. Противопожарные преграды Противопожарные стальные двери, специальные и общего назначения; Противопожарные деревянные двери, звукоизоляционные и общего назначения; Противопожарные профильные (застекленные) двери и перегородки; Противопожарные ворота розпашные и откатные. Вас удивит большой выбор нашей продукции, возможны эксклюзивные скидки и поставки под индивидуальные заказы клиентов. Доставка по всей территории Украины. Предприятие постоянно повышает качество продукции, используя самые новые материалы и технологии, является активным участником и дипломантом многих строительных выставок. Вся продукция предприятия апробирована в сертифицированных лабораториях, а также в лаборатории компании "Mercor S.A.". Товар сертифицирован в Украине и Европе. Продукция изготавливаются на основании технических условий, согласованных Главным Управлением Пожарной Безопасности при МЧС Украины. Девиз предприятия "Меркор Украина": «Мы существуем и развиваемся благодаря клиентам и ради клиентов». Наши изделия определяют стандарты на стройках страны. ООО "Меркор Украина" предоставляет услуги проектирования, изготовления и реализации противопажарных дверей по индивидуальным заказам клиентов. Также мы представляем услуги по консультациям проектов любой сложности, служим профессиональным советом, помогаем на стадии проектирования, находимся в распоряжении клиента при согласовании различных вопросов с экспертами по противопожарной защите. Профессиональные исполнительные бригады занимаются монтажом и сервисом нашего оборудования. Сотрудничество с ними дает уверенность в том, что каждую проблему в области противопожарной защиты решат наилучшие специалисты в этой сфере "Меркор Украина" открыла офис в Киеве: Адрес: г.Киев, проспект Академика Палладина, 46/2

Кратко об организации

Компания Товариство з обмеженою відповідальністю ТзОВ «Каскад — Холод ЛТД» из Львова предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Услуги в сфере строительства и недвижимости. Располагается по адресу вул. Зелена 149-б, Львов, 79035, Україна в Львове. Связаться с представителем компании ТзОВ «Каскад — Холод ЛТД» по всем вопросам вы можете по телефонам +380 (32) 2255012, +380 (32) 2230512, +380 (50) 3153917, на сайте http://kaskad--xolod-ltd.uaprom.net.